Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (5)Реферативна база даних (53)Книжкові видання та компакт-диски (55)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ТЯГЛ$<.>+<.>A=ВІКТОРІЯ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.


Экономическая география [Електронний ресурс] : учеб. пособие / сост. В. П. Желтиков, Н. Г. Кузнецов, С. Г. Тяглов. - Ростов-на-Дону : Феникс, 2001. - 399 с.. - (Серия "Учебники и учебные пособия")

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Учебное пособие содержит краткую характеристику теоретических вопросов, методов анализа экономической географии, политической карты, географии населения, природных ресурсов и хозяйства мира, размещения производительных сил России, экономики ее районов. Для студентов экономических специальностей вузов.



Кл.слова:
економіка

   Тип видання:   зб. статей   
2.


Матеріали міжнародної конференції «Злочини тоталітарних режимів в Україні: Науковий та освітній погляд» (21–22 листопада 2009 р., Вінниця) [Електронний ресурс] / відп. ред. Михайло Тяглий ; ред. Карел Беркгоф, Анатолій Подольський ; НІОД. Інститут досліджень війни, голокосту та геноциду, Королівська академія мистецтв і наук Нідерландів, Український центр вивчення історії Голокосту. - К. : НІОД; Український центр вивчення історії Голокосту, 2012. - 144 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В Україні тоталітарні режими Гітлера і Сталіна вчинили величезні злочини – Голодомор, Великий терор, Голокост. Як усе це сталося? Що повинні знати про ці події громадяни України та інших держав Європи? Як викладати цю пробле- матику? Це теми, на яких зосереджувалась конференція «Злочини тоталітарних режимів в Україні: науковий та освітній погляд». Попри те, що останнім часом серед науковців точиться дискусія щодо порівняння злочинів двох тоталітариз- мів в історії України, висновки цих інтелектуальних змагань та наукових спорів поки що не потрапляють до навчальної літератури чи, принаймні, не публіку- ються окремими збірками статей. Проте в сучасному українському суспільстві є цілковите розуміння необхідності побудови правдивої картини історії України ХХ століття, включення її в європейський контекст, історичної оцінки жахливих геноцидів цього періоду. Сподіваємось, що видання знайде читачів – науков- ців, освітян та всіх, хто цікавиться важливим тоталітарним минулим України та Європи, і що ця збірка сприятиме ґрунтовнішому продовженню дискусії в українському суспільстві щодо концепції його історичної пам’яті.



Кл.слова:
історія -- репресії -- злочини проти людства

   Тип видання:   науково-популярне видання   
3.


«Злочини тоталітарних режимів в Україні: науковий та освітній погляд» [Електронний ресурс] : матеріали міжнародної конференції (21–22 листопада 2009 р., Вінниця) / ред. К. Беркгоф, А. Подольський, М. Тяглий. - К. : НІОД : Український центр вивчення історії Голокосту, 2012. - 144 с.

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В Україні тоталітарні режими Гітлера і Сталіна вчинили величезні злочини – Голодомор, Великий терор, Голокост. Як усе це сталося? Що повинні знати проці події громадяни України та інших держав Європи? Як викладати цю пробле-матику? Це теми, на яких зосереджувалась конференція «Злочини тоталітарних режимів вУкраїні: науковий та освітній погляд». Попри те, що останнім часом с еред науковців точиться дискусія щодо порівняння злочинів двох тоталітаризмів в історії України, висновки цих інтелектуальних змагань та наукових спорів поки що не потрапляють до навчальної літератури чи, принаймні, не публікуються окремими збірками статей. Проте в сучасному українському суспільстві є цілковите розуміння необхідності побудови правдивої картини історії України ХХ століття, включення її в європейський контекст, історичної оцінки жахливих геноцидів цього періоду. Сподіваємось, що видання знайде читачів – науков- ців, освітян та всіх, хто цікавиться важливим тоталітарним минулим України та Європи, і що ця збірка сприятиме ґрунтовнішому продовженню дискусії в українському суспільстві щодо концепції його історичної пам’яті.



Кл.слова:
тоталітарні режими -- злочини проти людства -- історія
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського