Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (53)Реферативна база даних (509)Книжкові видання та компакт-диски (354)Журнали та продовжувані видання (35)
Пошуковий запит: (<.>A=ФОМІН$<.>+<.>A=СТАНІСЛАВ$<.>+<.>A=ЛЕОНІДОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Станіславів, В.
Ліс приймає повстанців [Електронний ресурс] / В. Станіславів, Ю. Макух. - Кременець : [б. в.], 2002. - 234 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В цій книжці читачі знайдуть дуже цікавий матеріал про повстанські збройні СИЛИ, який охоплює цілий період Другої світової війни від 1939 до 1945 року, Її автор перейшов всі стадії формування наших повстанських збройних сил і брав участь в їх дії. Починаючи від "Народньої Національної Армії" він був у трьох українських військових формаціях: в УПА, у Волинському Легіоні Самооборони і в „Дивізії Галичина". На дорозі свого довгого з „заячими петлями" бойового маршу з волинських лісів до Баварії багато бачив, пережив та зазнав всіляких дуже цікавих воєнних пригод. Маратонський біг босоніж по снігу під Клеванем і його примусові пригоди як "альпеніста" заслуговують на особливу увагу.



Кл.слова:
збройні сили -- військова формація -- бойовий маршрут

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.
 


Станіславський, В. В.
Листи Івана Мазепи [Електронний ресурс] / В. В. Станіславський ; Національна академія наук України, Інститут історії України. - К. : Інститут історії України, 2010

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : 1668 –1691. - 2002. - 479 с.

Т. 2 : 1691 –1700. - 2010. - 752 с.


У книзі продовжено публікацію епістолярної спадщини Івана Мазепи, яка хронологічно обмежена знаковими політичними подіями – виступом Петра Іваненка та початком Великої Північної війни. У листах гетьмана знайшло відображення широке коло проблем життя тогочасної Української держави, насамперед її участь у воєнних конфліктах, котрі велися Росією. Крім того, вони дозволяють значно поглибити знання щодо взаємин Війська Запорозького із країнами, що входили до складу Османської імперії – Кримським ханством, Валахією, Молдовою, Буджацькою Ордою, а також із Річчю Посполитою й залежним від неї правобережним козацтвом. Представлені й різні аспекти внутрішньополітичного, соціального, економічного і культурного життя України, які вирішувалися у взаємодії із російською верхівкою. Видання призначене для науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться минулим України.



Кл.слова:
епістолярії -- Гетьманщина -- внутрішня політика -- дипломатія

   Тип видання:   зб. статей   
3.


Досвід та перспективи трансформації пострадянського простору в контексті інтеграційних та глобалізаційних процесів [Електронний ресурс] : збірник наукових праць / голов. ред. А. Г. Бульвінський ; відп. ред. С. С. Фомін ; ред. В. О. Стельмах ; Національна академія наук України, Інститут всесвітньої історії НАН України. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2019. - 278 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 1.98 Мб


У збірнику наукових праць представлено статті, в яких аналізується досвід та перспективи трансформації пострадянського простору у контексті інтеграційних та глобалізаційних процесів. Автори досліджують вплив цих процесів на структуризацію геополітичного простору, національні держави, соціально-економічні та геополітичні перспективи розвитку країн пострадянського простору, демократію. Також окремо розглядається вплив низки спеціфічних чинників натрансформацію пострадянського простору, зокрема, ролі України, КНР та Індії у цих процесах, особливостей формування політичних інститутів у Центральній Азії та геоекономічниного позицонування Білорусі, цивілізаційних та історичних засад розвитку пострадянських країн.



Кл.слова:
розвиток пострадянських країн -- трансформації країн -- глобалізаційні процеси

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.


Особливості обрання запобіжного заходу під час розслідування кримінальних правопорушень у сфері домашнього насильства [Електронний ресурс] : науково-методичні рекомендації / М. С. Цуцкірідзе [и др.] ; Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Харківський національний університет внутрішніх справ. - Київ : ТОВ "7БЦ", 2021. - 63 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.05 Мб


У науково-методичних рекомендаціях з урахуванням міжнародно-правових актів, зокрема, Стамбульської конвенції, та положень національного законодавства висвітлено особливості обрання запобіжного заходу під час розслідування злочинів, пов’язаних з домашнім насильством. Надано практичні рекомендації щодо оцінки ризиків імовірної негативної поведінки особи, яка підозрюється вчиненні злочину, пов’язаного з домашнім насильством. Розкрито особливості обрання запобіжного заходу під час розслідування злочинів, пов’язаних з домашнім насильством. Висвітлено позитивний міжнародний досвід з досліджуваної проблематики.



Кл.слова:
запобіжний захід -- кримінальне правопорушення -- здійснення досудового розслідування
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського