Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (15)Тематичний інтернет-навігатор (18)Автореферати дисертацій (199)Реферативна база даних (1526)Книжкові видання та компакт-диски (899)Журнали та продовжувані видання (82)
Пошуковий запит: (<.>K=ІСТОРИЧНЕ$<.>+<.>K=КІНО$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 183
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   навчальний посібник      методичний посібник   
Категорія: Соціологія   
1.


Ґендерні відносини: архетип, стереотип, ідентичність [Електронний ресурс] : навчально-методичний посібник / Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького ; за заг ред. О. А. Пушонкової, З. В. Шевченко. - Черкаси : Видавець Чабаненко Ю., 2016. - 202 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.34 Мб


Навчально-методичний посібник пропонує сучасний підхід до досліджень із ґендерної проблематики. Його створено на основі відкритих семінарів, присвячених проблемі самодостатності жінки в ґендерному психоаналізі (2014-2016, ННІ історії і філософії), семінарів із проблематики ґендерного виховання, діяльності ґендерного кіноклубу, соціологічних та психологічних досліджень. Посібник має практичну спрямованість, сприяє формуванню загальної комунікативної культури, ґендерних компетенцій та ґендерної чутливості. При вивченні різноманітних практик репрезентації ґендеру важливим є використання здобутих знань для самостійного аналізу і осмислення ґендерних відносин, які відіграють важливу роль у побудові ідентичності сучасної людини. Вміння диференціювати різні моделі ґендерних відносин не лише підвищує загальний рівень інтелектуальної, моральної та естетичної культури, а й виступає терапією внутрішніх психологічних конфліктів, засобом подолання ґендерних стереотипів, а відтак, – стратегією самопізнання. Навчально-методичний посібник розраховано на студентів вишів та викладачів соціальних і гуманітарних дисциплін. В основу посібника покладено ідею комплексності міждисциплінарного ґендерного підходу, кроссекторальності ґендерної проблематики та можливостей використання запропонованого матеріалу залежно від спеціалізації та профілювання. Структура посібника містить розділи, використання яких є доцільним в рамках окремих навчальних дисциплін – «Соціально-філософські проблеми ґендеру та фемінізму», «Соціологія», «Філософія культури», «Філософія психоаналізу», «Естетосфера візуальної культури», «Етика», «Естетика», «Психологія».



Кл.слова:
біодетермінізм -- фемінізм -- маскулінність -- психоаналіз

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.

Ямпольский, М.
Память Тиресия. Интертекстуальность и кинематограф [Електронний ресурс] / М. Ямпольский. - Москва : РИК "Культура", 1993. - 464 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Память Тиресия» — новая оригинальная книга о кино. В ней проводится детальный анализ ассоциативных связей, возникающих в результате прочтения фильма как художественного текста. В основе авторской концепции лежит понятие текстуальной аномалии, т. е. такого места в тексте, где смысл затемнен и тем самым нарушен миметизм чтения. Однако именно в таких случаях возникают богатые возможности для семиотики и в частности для теории интертекстуальности, в рамках которой работает автор. На первый план здесь выходит анализ цитат, гиперцитат, вытесненных источников, анаграмм и т. п., выводящий к некоторому интертексту, проясняющему присутствие однотипных текстуальных аномалий в различных произведениях и таким образом неявно участвующему в формировании смысла. Особенно важен такой подход для прояснения загадочного изобразительного ряда авангардных фильмов, использующих новый усложненный язык. Книга базируется на обширном искусствоведческом материале как кинематографа, так и иных сфер культуры.



Кл.слова:
мистецтвознавство -- кінематограф -- мова кіно -- семіотика -- інтертекст

   Тип видання:   довідник   
3.


Энциклопедический справочник. Ваша собака [Електронний ресурс]. - М. : Рус. энцикл. тов. : ОЛМА Медиа Групп, 2008. - 992 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Энциклопедический справочник "Ваша собака" - это уникальная энциклопедия "собачьей жизни". В справочнике подробно рассматриваются вопросы кормления, воспитания, ухода за собакой, профилактики болезней и первой помощи, а также многие другие вопросы, возникающие у всех любителей-собаководов. Удобная табличная структура облегчает поиск нужной информации. Справочник рассчитан на тех, у кого собака уже есть и тех, кто только думает её завести. Автор книги, Е. Н. Мычко, - профессиональный кинолог, владелец племенного питомника среднеазиатских овчарок, собаки которого в течение многих лет занимают призовые места на российских и международных выставках.



Кл.слова:
кінологія -- собаківництво

   Тип видання:   наукове видання   
4.

Шпоть, Олексій Сергійович.
Про витоки української нації [Електронний ресурс] / О. С. Шпоть. - Л. : Україна-Русь ; К. : Коронатор, 2012. - 170 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.25 Мб


Автор досліджує події української історії з половини VII ст. до н.д., опираючись на «Велесову книгу» як на повноцінне історичне джерело. А «Велесова книга» говорить, що Руська земля існує понад 20000 років; що ми – це не тільки руси, поляни, древляни, укри, кривичі, дуліби, волиняни, а й орії, коморії, слов’яни, сківи, анти; що не грецька, а українська земля є колискою демократії; що Київ став уперше столицею 625 року до н.д., тобто більш ніж на тисячу років раніше дати його офіційного заснування. Оця самодостатня, вільна від рабства спільнота, згуртована вірою в рідних богів, що з часів Орія в боротьбі за рідну землю сформувалася в державу з найменуванням Русь, і є початком української нації. Дослідження торкається й інших цікавих питань, зокрема про етнічну належність носіїв Трипільської культури, відносин русів і хозар та причин нашого безпам’ятства. Значна частина книги присвячена питанням демократії та висвітленню умов, за яких демократія може бути навіть шкідливою. Книга розрахована на широке коло читачів, якому небайдужа історія України.



Кл.слова:
держава -- Русь -- етногенез -- альтернативна історія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
5.

Шпоть, О. С.
«Велесова книга» – як фрагмент з історії демократії [Електронний ресурс] / О. С. Шпоть. - К. : Коронатор, 2006. - 62 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.25 Мб


Автор досліджує «Велесову книгу» і сприймає її як повноцінне історичне джерело. А «Велесова книга» говорить, що руська земля існує понад 20000 років; що ми – це не тільки руси, поляни, древляни, укри, кривичі, дуліби, волиняни і т.і., а й орії, коморії, слов’яни, сківи, анти; що не грецька, а українська земля є колискою демократії; що Київ став вперше столицею 625 р. до н.е., тобто майже на тисячу років раніше дати його офіційного заснування. Дослідження розкриває й інші цікаві факти, пропонує пояснення.



Кл.слова:
давня історія -- міфологія

   Тип видання:   автореферат   
6.


Шляхетство полісся України. Старовинні роди Овруцької шляхти : матеріали науково-практичної конференції [Електронний ресурс] : матеріали науково-практичної конференції / , ред. В. Ф. Баранівський ; Міжнародна громадська організація «Земляцтво житомирян», Інститут історії НАН України, ВНЗ «Національна академія управління». - суспільно-науковий проект «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України». - Київ : ТОВ «НПВ Інтерсервіс», 2018. - 216 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.43 Мб


У збірнику матеріалів конференції здійснений показ шляхетства України як історико-культурного феномену; прослідкована історична тяглість становлення дворянсько-шляхетських родів від Древлянщини до сьогодення; висвітлена боротьба овруцької шляхти за свої права в період перебування в складі Речі Посполитої та Російської імперії; проведено наукові розвідки щодо історії найбільш відомих старовинних родів овруцької шляхти (Баранівських, Бовсунівських, Бехів, Васяновичів, Виговських, Левківських, Маленівських, Мойсієнків, Невмержицьких, Недашківських, Чопівських, Шкуратівських, Шпаковичів та ін..). Охарактеризовані головні ознаки культури, релігії, мови та побуту Овруцької шляхти, означена проблема прізвищ та геральдики українських шляхетських родин; В праці знайшли відгук певні дискусійні положення щодо походження окремих шляхетських родин та оцінки їх різними авторами. Матеріали збірника мають важливе історичне, соціально-політичне, пізнавальне та патріотично-виховне значення.



Кл.слова:
дослідження -- Житомирщина -- історико-культурний феномен -- історія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
7.
 


Шкловский, В. Б.
Эйзенштейн [Електронний ресурс] / В. Б. Шкловский. - 2-е изд.. - Москва : Искусство, 1976. - 296 с.. - (Жизнь в искусстве)

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга В. Шкловского посвящена творчеству выдающегося со­ветского кинорежиссера С. М. Эйзенштейна. В книге подробно прослеживаются этапы жизненной и творческой биографии этого мастера; дан интересный анализ таких его фильмов, как «Броне­носец «Потемкин», «Октябрь», «Старое и новое», «Александр Нев­ский», «Иван Грозный» и др.



Кл.слова:
мистецтво -- кінематографія -- кінорежисура

   Тип видання:   наукове видання   
8.

Шерель, А.
Аудиокультура XX века [Електронний ресурс] / А. Шерель. - М. : Прогресс-Традиция, 2004. - 331 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Автор рассматривает различные направления аудиокультуры ХХ века – становление художественного и публицистического радиовещания, историю грамзаписи и звука в кино – как в самостоятельном их развитии, так и в общем процессе организации обмена звуковой информации. Впервые рассказывается о работе у микрофона выдающихся мастеров театра и кинематографа – Всеволода Мейерхольда, Александра Таирова, Андрея Тарковского, Анатолия Эфроса, Розы Иоффе, Игоря Ильинского, Эраста Гарина и их коллег. Анализируется история аудиокультуры ХХ века и ее направлений, а также формы искусства звукового отражения действительности, появившиеся на рубеже XX–XXI веков – арсакуaстика и др.



Кл.слова:
радіомовлення -- грамзапис -- звукове кіно

   Тип видання:   наукове видання   
9.

Шевельов, Ю.
Історична фонологія української мови [Електронний ресурс] / Ю. Шевельов. - Х. : Акта, 2002. - 1063 с.. - (Класика української науки)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Поява «Історичної фонології української мови» Юрія Шевельова в українському перекладі --- то велике свято мовознавства на Україні. Англійською мовою ця праця вийшла друком ще 1979 р.; і хоча адресатом її були всі славісти, та зі зрозумілих причин вона призначалася насамперед читачеві українському --- а той упродовж багатьох років не мав до неї доступу. Слід підкреслити, що «Історична фонологія української мови» Ю. Шевельова вирізняється з поміж аналогічних досліджень розмаїтістю розглянутої в ній тематики, широтою погляду на пояснювані мовні явища, багатством використаного історичного та діалектного матеріалу, деталізованим викладом фактів. Усе це доповнюється оглядом попередніх інтерпретацій, завдяки чому для багатьох явищ витворюються своєрідні міні монографії. Утім, «Історична фонологія української мови» не є сукупністю монографій; або, беручи точніше, вона є чимось більшим, ніж просто сукупність монографій. У книзі застосовано монографічний, синтетичний спосіб потрактування досліджуваної проблеми в усій її цілості. Автор послідовно описує доісторичний розвиток української фонологічної системи, її еволюцію від "протоукраїнського" до "давньоукраїнського" періоду, відтак --- системні зміни, що зумовили перехід до наступних етапів: "ранньосередньоукраїнського", "середньоукраїнського", "пізньосередньоукраїнського" та "новітнього". З тонким розумінням подано культурно історичне тло мовних процесів, для кожної виокремленої епохи докладно описано джерельну базу. Дуже корисною є наведена бібліографія найважливіших праць до кожного розділу. У книзі показано розвиток звукових явищ в окремих діалектах і розвиток діалектної фонологічної системи з ареального погляду. Отже, вона також містить у собі --- в повному сенсі слова --- історичну діалектологію української мови в ділянці фонології: це стосується як розгляду окремих явищ, так і підсумкової синтези, запропонованої в прикінцевому розділі.



Кл.слова:
фонетика -- фонологія

   Тип видання:   зб. статей   
Категорія: Релігія   
10.

Шаян, В.
Віра предків наших [Електронний ресурс] / В. Шаян. - Луцьк : [б. в.], 2000

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1. - 1987. - 893 с.


Збірник праць Володимира Шаяна, написаних і виданих у різний час окремими книжками. До книги ввійшли найважливіші статті, дослідження, наукові розвідки, з питань давньоукраїнської міфології, яку В.Шаян аналізує й трактує в тісному зв’язку з давньоукраїнською історією, філософією та ментальністю. Зокрема подається ґрунтовний науковий аналіз “Велесової книги”; філософічне й історичне осмислення образів Перуна, Сварога, Дажбога, Світовида, Триглава та інших Богів стародавньої української віри; в контексті народного предвічного світогляду розглядається творчість Г.Сковороди, Т.Шевченка, І.Франка, Лесі Українки та ін.



Кл.слова:
релігія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
11.

Чмир, М.
Галицька армія, 1918-1920 [Електронний ресурс] / М. Чмир, Є. Пінак, С. Музичук. - Рівне : [б. в.], 2008. - 80 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книгу присвячено одному з найбільш боєздатних українських військових формувань першої половини ХХ ст. - збройним силам Західноукраїнської Народної Республіки. Автори висвітлюють бойовий шлях Галицької Армії, її організацію, окремі роди військ та службу. Особливу увагу приділено формі одягу та знакам розрізнення військовиків. Вперше на основі широкого кола джерел докладно розглянуто історію створення й розвитку однострою та знаків розрізнення Галицької Армії в контексті її участі у Визвольних змаганнях. Видання проілюстровано великою кількістю фотографій, частина з яких досі не публікувалася, кольоровими ілюстраціями, унікальними архівними документами. Книга розрахована на фахівців-істориків, працівників музеїв, театру та кіно, членів військово-історичних клубів, колекціонерів та всіх, хто цікавиться історією, уніформою та ознаками розрізнення збройних сил українських державних утворень 1917-1920 рр.



Кл.слова:
армія -- ЗУНР -- перша світова війна

   Тип видання:   наукове видання   
12.
 


Хренов, Николай Андреевич.
Образы «Великого разрыва». Кино в контексте смены культурных циклов [Електронний ресурс] / Н. А. Хренов. - М. : Прогресс-Традиция, 2008. - 536 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге предпринята попытка рассмотреть кино в контексте трансформаций культуры ХХ века. Констатируя в истекшем столетии переходный процесс на уровне культуры, автор пытается вписать в него кино. Переходная ситуация означает угасание культуры, возникшей в эпоху позднего Средневековья, и рождение альтернативной, обращенной в будущее культуры. В силу этого эстетический опыт возникшего в начале ХХ века нового, технического искусства оказывается амбивалентным. Выступая средством массовой коммуникации, кино функционирует как средство культуры чувственного типа, что соответствует гедонистически настроенному массовому зрителю. Вместе стем, следуя новой, рождающейся культуре, кино начинает культивировать столь характерную для Средневековья сверхчувственную стихию. Последняя тенденция проявляется в активности в кинематографическом мышлении мифа и архетипа, имеющих в том числе религиозную основу. Несмотря на развертывающиеся во второй половине ХХ века процессы дехристианизации и секуляризации – как в западном, так и в отечественном кино, – к жизни вызываeтся эстетика, соотносимая с альтернативной культурой. Но такая эстетика не является абсолютно новой. В реальности происходит трансформация эстетики, длительное время исходившей из аристотелевского дискурса, в эстетику платонизма. В свойственной отечественному кино активности архетипиче ского мышления автор пытается выявить византийский комплекс, позволяющий продемонстрировать платоновскую сущность киноэстетики. Книга предназначена для искусствоведов, культурологов, социологов, философов и историков.



Кл.слова:
кінематограф -- історія кіно -- кіноестетика

   Тип видання:   науково-популярне видання   
13.
 


Хренов, Андрей.
Маги и радикалы: век американского авангарда [Електронний ресурс] / А. Хренов. - М. : Новое литературное обозрение, 2011. - 408 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге Андрея Хренова впервые в России подробно освещена история американского киноавангарда и дана характеристика различных его направлений – визионерских и мистических «фильмов транса», сугубо «объективного» «структурного фильма», социально ангажированных лент и т.д. Подробно рассмотрена деятельность таких видных режиссеров, как Майя Дерен, Кеннет Энгер, Стэн Брекидж, Йонас Мекас, Энди Уорхол, Нам Джун Пайк и др.



Кл.слова:
сучасне мистецтво -- кіноавангард -- паралельне кіно -- артхаус

   Тип видання:   науково-популярне видання   
14.

Хренов, Н. А.
Образы Великого разрыва. Кино в контексте смены культурных циклов [Електронний ресурс] / Н. А. Хренов. - Москва : Прогресс-Традиция, 2008. - 536 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге предпринята попытка рассмотреть кино в контексте трансформаций культуры XX века. Констатируя в истекшем столетии переходный процесс на уровне культуры, автор пытается вписать в него кино. Переходная ситуация означает угасание культуры, возникшей в эпоху позднего Средневековья, и рождение альтернативной, обращенной в будущее культуры. В силу этого эстетический опыт возникшего в начале XX века нового, технического искусства оказывается амбивалентным. Выступая средством массовой коммуникации, кино функционирует как средство культуры чувственного типа, что соответствует гедонистически настроенному массовому зрителю. Вместе стем, следуя новой, рождающейся культуре, кино начинает культивировать столь характерную для Средневековья сверхчувственную стихию. Последняя тенденция проявляется в активности в кинематографическом мышлении мифа и архетипа, имеющих в том числе религиозную основу. Несмотря на развертывающиеся во второй половине XX века процессы дехристианизации и секуляризации - как в западном, так и в отечественном кино, - к жизни вызывается эстетика, соотносимая с альтернативной культурой. Но такая эстетика не является абсолютно новой. В реальности происходит трансформация эстетики, длительное время исходившей из аристотелевского дискурса, в эстетику платонизма. В свойственной отечественному кино активности архетипического мышления автор пытается выявить византийский комплекс, позволяющий продемонстрировать платоновскую сущность киноэстетики. Книга предназначена для искусствоведов, культурологов, социологов, философов и историков.



Кл.слова:
мистецтво -- кінематографія -- культура кіно

   Тип видання:   методичний посібник   
15.

Фомин, В.
Твой первый фильм [Електронний ресурс] / В. Фомин, И. Могучев. - М. : Цифровое видео, 2007. - 26 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Вы познакомитесь с основными правилами и определениями кино- и телеазбуки, узнаете, как написать сценарий, какую камеру и аксессуары лучше выбрать, как избежать ошибок при съемке и как правильно подобрать освещение, а также о том, как смонтировать, озвучить фильм и наложить титры



Кл.слова:
кіно -- фільм -- зйомка

   Тип видання:   наукове видання   
16.

Федоров, А. С.
Как кино служит человеку [Електронний ресурс] / А. С. Федоров, Г. Б. Григорьев. - М. : ОГИЗ, 1948. - 55 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Мастера советской кинематографии создали немало замечательных фильмов, рассказывающих о героическом прошлом нашей Родины, о вождях большевистской партии и Советского государства, о высоких моральных качествах советских людей, об их безграничной любви к Родине, беззаветной преданности партии Ленина — Сталина. Проникнутое самыми передовыми и благородными идеями — идеями коммунизма — советское киноискусство поставлено на службу человеку, строящему новое общество. Могучая, сложная и постоянно совершенствуемая кинематографическая техника используется у нас для создания правдивых, высокохудожественных фильмов, служит науке и просвещению народа. Но что такое кино? Какова история этого замечательного изобретения? Каким образом на экране кинотеатра «оживают» недвижные фотографии киноплёнки? Как в кино рождается звук? Обо всём этом рассказывается в нашей книжке.



Кл.слова:
кіно

   Тип видання:   наукове видання   
17.

Федевич, К. К.
Галицькі українці в Польщі 1920-1939 [Електронний ресурс] : інтеграція галицьких українців до Польської держави у 1920-1930-і рр. / К. К. Федевич. - К. : Основа, 2009. - 280 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга висвітлює історію польсько українських відносин у Східній Галичині в 1920–1930 ті рр. Використані в книзі дані архівів, мемуарів і міжвоєнної преси аргументовано доказують, що період 1920–1939 рр. являє собою переважно історію успішної державної інтеграції галицьких українців до Польщі і мирного польсько-українського співжиття. Міжнаціональний конфлікт, за рідким винятком, практично був повністю відсутнім у звичайній повсякденності переважної більшості жителів Галичини. Український національний рух прагнув максимально використати всі можливості для свого розвитку в Польської державі. При виконанні певних умов це позитивно розглядалось державною адміністрацією Другої Речі Посполитої. Книга написана з позиції дослідника, не зв'язаного з українською чи польською історичною школою й особливостями національних дискурсів. Головний висновок книги є те, що українсько-польську історію Східної Галичини першої половини ХХ століття неможливо розглядати тільки як історію конфлікту.



Кл.слова:
національний конфлікт -- історичне минуле

   Тип видання:   підручник   
18.


Філософія [Електронний ресурс] / за ред. О. П. Сидоренка. - 2-е вид., перероб. і доп.. - К. : Знання, 2010. - 414 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Це новаторський підручник. Його зміст руйнує стереотипи сприйняття філософії як сукупності готових істин, які необхідно тільки завчити. Автори переконливо показують прогресивний рух філософії, її безцінне теоретичне та методологічне багатство і намагаються допомогти студентам оволодіти ним. Відповідно до програми навчальної дисципліни "Філософія" у підручнику систематизовано висвітлено основні філософські проблеми розуміння природи, суспільства і мислення, історичне становлення світової філософської думки, органічний взаємозв'язок розвитку філософії, науки і соціальної практики. Підручник містить запитання і завдання, тести, структурно-логічні схеми, які допоможуть студентам глибше засвоїти курс філософії. Для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, широкого кола читачів, які цікавляться філософією.



Кл.слова:
свідомість -- історія філософії -- пізнання

   Тип видання:   навчальний посібник   
19.

Уривалкін, О. М.
Історичне краєзнавство [Електронний ресурс] / О. М. Уривалкін. - 2-е вид.. - К. : КНТ, 2008. - 296 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Історія краю, або краєзнавство, - один з найцікавіших напрямів сучасної науки. В книзі читач дізнається про розвиток історичного краєзнавства на території України, про джерела вивчення минулого, ознайомлення з основними етапами історії Чернігово-Сіверської землі. Книга базується на великому фактичному матеріалі, який зібрав, систематизував і узагальнив автор.



Кл.слова:
географія -- ономастика

   Тип видання:   методичний посібник   
20.
 


Уорд, П.
Композиция кадра в кино и на телевидении [Електронний ресурс] / П. Уорд. - М. : ГИТР, 2005. - 196 с.. - (Телемания)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Композиция кадра в кино и на телевидении» Р. Уорда предназначена в первую очередь для студентов кинотелеоператорского факультета. Она может быть полезна будущим художникам и режиссерам. В книге описываются наиболее типичные принципы построения композиции и варианты цветового решения кадра, особенности многокамерной съемки. Это первый перевод подобной работы.



Кл.слова:
відео -- кіномистецтво -- звукозапис
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського