Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Автореферати дисертацій (139)Реферативна база даних (605)Книжкові видання та компакт-диски (259)
Пошуковий запит: (<.>K=ДОКАЗУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Бочаров, Д. О.
Проблеми юридичного доказування у літературних прикладах [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Д. О. Бочаров. - Дніпропетровськ : АМСУ, 2002. - 28 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.22 Мб


У навчальному посібнику розглянуто проблеми доказування в юридичному процесі, а також питання щодо специфіки судової достовірності та природи юридичних доказів. Матеріал подано у формі нарисів, кожний з яких пов’язаний з певним літературним сюжетом і має свою проблематику. Посібник може використовуватись для опанування окремих тем навчальних курсів з кримінального і цивільного процесу, а також у курсі теорії держави і права, зокрема під час вивчення теми “Юридичний процес”.



Кл.слова:
юриспруденція -- юстиція -- доказ -- слідство -- митна служба

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Фурса, С. Я.
Докази і доказування у цивільному процесі [Електронний ресурс] : науково-практичний посібник / С. Я. Фурса, Т. В. Цюра. - К. : КНТ, 2005. - 256 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Будь-який цивільний процес базується на процесі доказування та доведення, що неодмінно позначається на остаточному результаті - рішенні суду. Правильно і юридично грамотно довести права у суді можуть лише фахівці, а принцип змагальності передбачає посилення конкуренції серед юристів. Отже, переваги у реальному процесі матимуть найбільш юридично обізнані фа- хівці, які знають краще процес доведення і швидше орієнтуються в його тонкощах. Тому ця книга орієнтована сприяти підвищенню знань і навиків юристів у цивільному судочинстві. Ми пропонуємо це видання студентам, аспірантам, викладачам, адвокатам, суддям, юристам, а також навчальним закладам, які готують висококваліфікованих юристів.



Кл.слова:
юстиція -- правовідносини -- суд

   Тип видання:   монографія   
3.


Визнання доказів недопустимими в кримінальному провадженні: аналіз слідчої практики крізь призму судових рішень [Електронний ресурс] : монографія / В. Г. Дрозд [и др.] ; Міністерство внутрішніх справ України, Державний науково-дослідний інститут, Харківський національний університет внутрішніх справ. - Київ : ТОВ "7БЦ", 2021. - 425 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.39 Мб


Монографію присвячено дослідженню теоретико-правових засад визнання доказів недопустимими в кримінальному провадженні, зважаючи на слідчу практику крізь призму судових рішень. Розглянуто наукові концепції визнання доказів недопустимими у кримінальному процесі та їх розвиток. Акцентовано на суттєвих порушеннях і хибах, допущених органами досудового розслідування під час збирання доказів, а також на визначенні критерію істотності допущених порушень прав і свобод людини при отриманні доказів під час досудового розслідування. Проаналізовано процесуальний порядок визнання доказів недопустимими за кримінальним процесуальним законодавством країн пострадянського простору та окремих європейських держав. Охарактеризовано тенденції застосування практики Європейського суду з прав людини у національній правозастосовній діяльності. Запропоновано й аргументовано необхідність унесення змін і доповнень до кримінального процесуального законодавства щодо вдосконалення процесу доказування у кримінальному провадженні з огляду на вимоги Конституції України, динаміку розвитку законодавства.

Видання виконано з урахуванням останніх змін до законодавства станом на 10 червня 2021 року. Робота буде корисною як науковцям, працівникам правоохоронних органів (слідчих підрозділів Національної поліції України), викладачам, аспірантам, студентам юридичних закладів вищої освіти, так і всім тим, хто цікавиться питаннями допустимості доказів у кримінальному процесі.



Кл.слова:
визнання доказів -- оцінка доказів -- проблеми кримінального провадження
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського