Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (15)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАЗЯК$<.>+<.>A=НАДІЯ$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   наукове видання   
1.


Українські приказки, прислів'я і таке інше [Електронний ресурс] / уклад.: М. Номис, М. М. Пазяк. - К. : Либідь, 1993. - 768 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


І досі не втратила свого значення збірка етнографічних та фольклорних матеріалів українського етнографа, фольклориста, письменника і педагога М. Номиса (1823—1900), метою якого було зберегти для нащадків розповіді бувалих, старосвітських людей, цікаві факти з минулого різних українських станів і тим самим сприяти розвитку національної самосвідомості. Приказки та прислів'я, вміщені в книжці, охоплюють найрізноманітніші сфери життя, звичаїв, вірувань українського народу. Для студентів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться вітчизняною культурою, джерелами духовності українського народу.



Кл.слова:
фольклор -- загадка -- афоризм

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Пазяк, Надія Михайлівна.
Старослов’янська мова [Електронний ресурс] / Н. М. Пазяк ; Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини «Україна». Інститут Філології та масових комунікацій. Кафедра української мови та літератури. - К. : [б. в.], 2010. - 42 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Мета навчальна. Висвітлити мету, методи і завдання курсу «Старослов'янська мова». Подати характеристику писемних пам'яток, писаних старослов'янською мовою. Мета виховна. Виховати у студентів почуття любові до старослов'янської мови як до одної із перших писемних мов давніх слов'ян. Мета розвиваюча. Розвивати у студентів навики самостійного лінгвістичного аналізу різних мовних явищ.



Кл.слова:
історична граматика -- лінгвогенез -- компаративістика
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського