Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (52)
Пошуковий запит: (<.>U=З973-018.13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   підручник   
1.

Хоар, Ч.
Взаимодействующие последовательные процессы [Електронний ресурс] : пер. с англ. / Ч. Хоар. - М. : Мир, 1989. - 264 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга известного системного программиста и теоретика информатики (Великобритания), последовательно излагающая теорию взаимодействующих процессов; эта тематика тесно связана с такими реальными понятиями, как операционные системы, мультипроцессорные комплексы и сети ЭВМ. Автор рассматривает параллелизм в языках высокого уровня АДА, Симула 67, Паскаль. Для специалистов в области системного программирования, теоретической информатики, математической логики, аспирантов и студентов вузов.



Кл.слова:
операційна система -- системне програмування -- математична логіка -- паралелізм

   Тип видання:   підручник   
2.

Лимончелли, Т.
Системное и сетевое администрирование. Практическое руководство [Електронний ресурс] : пер.с англ. / Т. Лимончелли, К. Хоган, С. Чейлап. - 2-е изд.. - СПб. : Символ-Плюс, 2009. - 244 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Эта книга совсем не похожа на другие книги по системному администрированию. Вы не узнаете из нее, как управлять той или иной системой, однако она незаменима для тех, кто желает стать профессиональным и эффективным системным администратором. Книга содержит основную информацию о системах, сетях, серверах и вычислительных центрах, базовые и «продвинутые» принципы администрирования и разработки проектов вне зависимости от специфики операционной системы. Обсуждаются задачи, стоящие перед системными администраторами, и наиболее часто встречающиеся проблемы и эффективные способы их решения. Издание призвано стать настоящим наставником для новичков и отличным справочником для продвинутых админов. Нетехническим руководителям, в чьем подчинении находятся IT-отделы, эта книга поможет лучше понять специфику работы их подчиненных. Главы, посвященные менеджменту, помогут руководителям IT-отделов повысить эффективность их работы, а также будут интересны всем, кто желает сделать карьеру в данной сфере. Повествование сопровождается множеством ярких примеров из жизни, а юмор авторов делает его живым и увлекательным.



Кл.слова:
комп'ютерна мережа -- мережева ОС

   Тип видання:   методичний посібник   
3.

Галисеев, Г. В.
Системне програмування [Електронний ресурс] : конспект лекцій / Г. В. Галисеев ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”. Інститут Комп'ютерних Технологій. Кафедра інформаційних технологій та програмування. - К. : [б. в.], 2010. -

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Програма — це дані, призначені для управління конкретними компонентами системи обробки інформації (СОЇ) в цілях реалізації певного алгоритму. Звернути увагу: програма — це дані. Один з основних принципів машини фон Неймана — те, що і програми, і дані зберігаються в одній і тій же пам'яті. Програма, що зберігається в пам'яті, є деякими кодами, які можуть розглядатися як дані. Можливо, з погляду програміста програма — активний компонент, вона виконує деякі дії. Але з погляду процесора команди програми — це дані, які процесор читає і інтерпретує. З іншого боку програма — це дані з погляду обслуговуючих програм, наприклад, з погляду компілятора, який на вході отримує одні дані — програму на мові високого рівня, а на виході видає інші дані — програму в машинних кодах. Програмне забезпечення (ПО) — сукупність програм СОЇ і програмних документів, необхідних для їх експлуатації Істотно, що ПО — це програми, призначені для багатократного використання і застосування різними користувачами. У зв'язку з цим слід звернути увагу на ряд необхідних властивостей ПО.



Кл.слова:
програма -- системи -- комп'ютер
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського