Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=У03(0)6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   підручник   
1.

Вее, Г. ван дер
История мировой экономики: 1945-1990 [Електронний ресурс] / Г. ван дер Вее. - М. : Наука, 1994. - 413 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Что представляет собой мир, который нас окружает? Долгое время нам внушали иллюзию об умирающем капитализме. Ныне, когда наше общество, оказавшись на распутье, мучительно выбирает направление дальнейшего движения, особенно необходимо знание подлинного капитализма, его современного состояния, проблем и тенденций развития. Удовлетворению этой потребности во многом будет способствовать предлагаемая читателю книга известного бельгийского экономиста, которому удалось создать цельную картину эволюции мировой экономики в послевоенное время. Впервые опубликованная в 1983 г., книга была переведена на многие языки и завоевала всеобщее признание как образцовая работа. Для читателей, овладевающих основами бизнеса и делающих первые шаги в сфере предпринимательства.



Кл.слова:
фінанси

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.
 


Винар, Богдан.
Матеріяли до історії економічних дослідів на еміґрації (1919-1964) [Електронний ресурс] / Богдан Винар ; Українське Історичне Товариство. - Munchen : [б. в.], 1965. - 115 p

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Міжвоєнна українська політична еміграція в Європі – складне суспільне явище. Вона майже два десятиліття була носієм політичних, соціально-економічних, ідеологічних та культурно-освітніх засад, вироблених напередодні і під час Української революції 1917-1921 рр. Перебуваючи в іншому політичному, економічному, етнічному, релігійному, мовному середовищах, маючи матеріальні нестатки, еміграція намагалася самоорганізуватися. Створення емігрантами різноманітних громадських, економічних, культурно-освітніх та фахових організацій слугувало засобом збереження національної ідентичності й адаптації до нових умов життя поза межами Батьківщини.



Кл.слова:
економічні дослідження -- українська діаспора

   Тип видання:   зб. статей   
3.


Історія торгівлі, податків та мита [Електронний ресурс] : шоста міжнародна наукова школа-семінар (11-12 жовтня 2012 р., м. Дніпропетровськ) : тези доповідей / Національна академія наук України, Інститут історії України, Академія митної служби України ; відп. ред. В. А. Смолій. - К. : [б. в.], 2012. - 68 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Щорічна Міжнародна наукова школа-семінар “Історія торгівлі, податків та мита” проводиться в Академії митної служби України з 2007 р. За цей час, враховуючи, що багато осіб були учасниками кількох зустрічей, надійшли заявки від 111 дослідників з України (21 місто), Польщі (4 міста), Росії (8 міст), США (1 місто), Німеччини (1 місто), які представляли 65 навчальних закладів, наукових і культурних установ, органів державної влади, та однієї міжнародної організації. Серед учасників п’яти проведених шкіл-семінарів абсолютну більшість становили учені з науковим ступенем доктора й кандидата наук: від 62,2 % у 2009 р. до 86,7 % у 2010 р. Осіб, які мале вчене звання професора, доцента і старшого наукового співробітника, було від 37,8 % у 2009 р. до 63,3 % у 2010 р. Інтерес до усіх наукових заходів виявили не лише історики, а й юристи та економісти, що цілком зрозуміло з огляду на тематику наукового заходу. Ще однією помітною рисою школи- семінару є участь у ній тих, хто починає свій науковий шлях: аспірантів, здобувачів, курсантів і студентів. Кількість учасників у 35–45 видається цілком прийнятною для того, щоб вислухати доповіді та обговорити їх. Проте, враховуючи те, що історія торгівлі, митної та податкової служб привертає інтерес представників різних наукових дисциплін, варто ширше залучати до роботи економістів і фахівців з державного управління, які досліджують історичні аспекти, істориків права. Перспективною може бути співпраця з географами, зокрема, зі створення карт, атласів історії митної діяльності, тим більше, що організатори вже мають досвід спільної роботи над колективними монографіями. Міждисцип- лінарний характер заходу сприятиме як взаємозбагаченню учасників школи- семінару, так і подоланню тих бар’єрів, що існують між представниками різних наукових дисциплін.



Кл.слова:
оподаткування -- державне регулювання -- внутрішня економіка
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського