Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (100)Реферативна база даних (1892)Книжкові видання та компакт-диски (1468)Журнали та продовжувані видання (191)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч484(4УКР)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

   Тип видання:   енциклопедія   
1.


Випускники Одеського (Новоросійського) університету [Електронний ресурс] : енциклопедичний словник : у 2 вип. / ред. В. А. Сминтина, М. О. Подрезова ; уклад. В. П. Пружина, В. В. Самодурова, В. С. Єлпатьївська. - О. : Астропринт, 2010

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Вип. 2. - 232 с.


Одеському національному університету імені І. І. Мечникова виповнюється 145 років. І всі ці роки цей вищий навчальний заклад готував випускників високого рівня, сприяв відродженню національної культури і формував наукову еліту українського суспільства. Бібліотека продовжує випуск енциклопедичного словника університету "Випускники Одеського (Новоросійського) університету". Другий випуск, який містить близько 400 славних імен його вихованців за період з 1865 по 2010 рр., розрахований на істориків науки, науковців, студентів та тих, хто цікавиться історією університету.



Кл.слова:
університет -- видатна людина

   Тип видання:   словник   
2.

Сминтин, В. А.
Випускники Одеського (Норовійського) університету [Електронний ресурс] : енциклопедичний словник : у 2 вип. / В. А. Сминтин, М. А. Подрезова. - О. : Астропринт, 2010. - 232 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Одеському національному університету імені 1.1. Мечникова виповнюється 145 років. І всі ці роки цей вищий навчальний заклад готував випускників високого рівня, сприяв відродженню національної культури і формував наукову еліту українського суспільства. Бібліотека продовжує випуск енциклопедичного словника університету «Випускники Одеського (Новоросійського) університету». Другий випуск, який містить близько 400 славних імен його вихованців за період з 1865 по 2010 pp., розрахований на істориків науки, науковців, студентів та тих, хто цікавиться історією університету.



Кл.слова:
студент -- видатна особистість

   Тип видання:   зб. статей   
3.


Актуальні проблеми сучасної освіти у світлі вимог Болонського процесу [Електронний ресурс] : матеріали міжнародної наукової конференції, 21-23 вересня 2009 р.. - Севастополь : СевНТУ, 2009. - 215 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У збірнику представлено статті учасників міжнародної конференції з теорії, практики, методології та методики сучасної освіти у контексті вимог Болонського процесу.



Кл.слова:
Болонський процес -- освіта

   Тип видання:   монографія   
4.

Майборода, В. К.
Вища педагогічна освіта в Україні [Електронний ресурс] : історія, досвід, уроки (1917-1985 рр.) / В. К. Майборода. - К. : Либідь, 1992. - 196 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії досліджуються проблеми становлення і розвитку вищої освіти України в 1917-1985 роках. На основі архівних документів розглядаються історія, досвід, уроки і тенденції розвитку вищої педагогічної школи, аргументуються пропозиції щодо використання деяких форм і методів роботи вищих педагогічних навчальних закладів, спрямованих на вдосконалення підготовки національних педагогічних кадрів у незалежній Україні. Для науковців, викладачів, студентів.



Кл.слова:
педагогічні кадри

   Тип видання:   підручник   
5.


Становлення третього циклу освіти в Україні [Електронний ресурс] : дослідницькі університети / В. П. Моренець [та ін.]. - К. : Пульсари, 2009. - 123 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Проведено аналіз західного досвіду поєднання науки та освіти в університетах та здійснено оцінку правових можливостей впровадження нової моделі університетів західного зразка в умовах чинного законодавства. Запропоновано введення в Україні акредитованого третього циклу вищої освіти, що забезпечує органічну єдність науки і освіти у відповідності до вимог Єдиного європейського освітнього і наукового простору - структуровані докторські програми. Обґрунтовано доцільність введення, в рамках існуючого в Україні ранжування навчальних закладів, вищого, п'ятого рівня акредитації університетів, яким забезпечується підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації відповідно до європейських вимог. Підготовлено пакет нормативно-правових документів, спрямованих на впровадження моделі університетів європейського зразка в умовах чинного законодавства.



Кл.слова:
вища освіта -- законодавство -- акредитація

   Тип видання:   бібліографія   
6.


Києво-Могилянська Академія: Історія та відродження [Електронний ресурс] : бібліографічний покажчик / ред. І. Ф. Голова ; уклад. О. І. Архипська, Т. В. Бугасова. - К. : KM "Academia", 1995. - 41 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
академічна освіта -- перепрофілювання -- університет

   Тип видання:   життєпис   
7.


Той, хто відродив Могилянку [Електронний ресурс] / упор. В. Моронець, В. Панченко, Т. Ярошенко. - К. : Києво-Могилянська академія, 2007. - 54 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Цей збірник науково-публіцистичних праць та мемуарних матеріалів задуманий і укладений як вияв щирої громадської шани до В'ячеслава Степановича Брюховецького та втілених ним у життя високих ідей. Перша частина збірника вміщує роздуми діячів вітчизняної та світової культури, сподвижників і друзів ювіляра про життєвий і творчий шлях В'ячеслава Брюховецького. Друга частина вміщує суто наукові статті, що, здавалося б, не мають прямої дотичності до шістдесятилітнього ювілею В'ячеслава Брюховецького, а проте саме так - зосередженим й ґрунтовним науковим розмислом, актуальним у певній галузі знань, - академічна спільнота насправді і вшановує своїх видатних представників. Уважний читач помітить і те, що хай би якої проблеми стосувалися наукові студії цього збірника, спільним для них буде дух і пафос українського державотворення, чим, власне, й зумовлений феномен В'ячеслава Брюховецького - критика, науковця, політика, президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».



Кл.слова:
ідеї -- наука -- праці

   Тип видання:   навчальний посібник   
8.

Підласий, І. П.
Поглиблення євроінтеграції української системи вищої технічної освіти [Електронний ресурс] / І. П. Підласий, А. І. Підласий. - Черкаси : ЧДТУ, 2010. - 123 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.93 Мб


У посібнику, що адресований магістрантам і аспірантам, викладено результати дослідження проблеми інтеграції української інженерної освіти у європейский освітній простір. Головна ідея: порівняння глибини інтеграції треба об’єктивно здійснювати за співставимими критеріями. Виділено критерії співставності, спроектовано і сконструйовано експертну систему, що дозволяє встановлювати розрив між навчально-науковою спроможністю вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
міжнародні відносини -- педагогіка -- вищий навчальний заклад

   Тип видання:   аналітична доповідь   
9.


Моніторинг інтеграції української системи вищої освіти в Європейський простір вищої освіти та наукового дослідження [Електронний ресурс] : аналітичний звіт / Міжнародний Фонд досліджень освітньої політики ; за заг. ред. Т. В. Фінікова, О. І. Шарова. - Київ : Таксон, 2014. - 144 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.61 Мб


Метою аналітичного звіту є продовження моніторингового дослідження системи вищої освіти України та процесів її трансформації в контексті входження до Європейського простору вищої освіти та наукових досліджень у 2012-2014 роках. Цей період розділяється на два абсолютно різних субперіоди: до лютого 2014 року і після лютого 2014 року, що обумовлено чітким вибором нашою країною курсу на європейську інтеграцію після перемоги Революції гідності. Окремі звернення до більш ранніх періодів пов’язані з необхідністю показу ґенези процесів та явищ, а також огляду тривалих трендів у трансформації вітчизняної вищої освіти.



Кл.слова:
євроінтеграція -- Болонський процес -- студентська мобільність -- працевлаштування
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського