Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (7)Реферативна база даних (157)Книжкові видання та компакт-диски (188)Журнали та продовжувані видання (58)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч774(4УКР)7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   фотоальбом   
1.


Мемориальный комплекс "Украинский государственный музей истории Великой Отечественной войны 1941-1945 гг." [Електронний ресурс] / сост. В. Г. Голяков. - К. : Мистецтво, 1982. - 31 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
музей -- історія

   Тип видання:   довідник   
2.

Віхоть, В. М.
Львівський музей історії релігії та атеїзму [Електронний ресурс] : нарис-путівник / В. М. Віхоть, М. В. Косів, Ю. М. Матюхін. - Л. : Каменяр, 1974. - 40 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Львівський музей історії релігії - музей у Львові, в якому висвітлюється історія світових і національних релігій, а також діяльність церковних організацій. Експозиція музею розміщена в будівлі колишнього римо - католицького Домініканського монастиря XIV -XVIII століть. Музей був створений в 1973 році як Музей історії релігії та атеїзму і раніше обіймав також приміщення Домініканського собору. Львівський музей історії релігії має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчої профілю, аналогів якої в Україні не існує.



Кл.слова:
музей -- експонат

   Тип видання:   науково-популярне видання   
3.

Січко, М. А.
Літературно-меморіальний музей О.П. Довженка в Сосниці [Електронний ресурс] : короткий путівик / М. А. Січко, О. П. Бушай. - К. : Реклама, 1984. - 50 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Літературно-меморіальний музей О.П.Довженка складається з двох частин: Меморіальна садиба та Приміщення літературної експозиції Меморіальна садиба Меморіальна садиба, що включає в себе батьківську хату під солом’яною стріхою, клуню, погребню, колодязь із журавлем, ворота з дашком-вістрячком та отворами, в яких селилися голуби. За ворота вийшов 16-річний босоногий юнак – Сашко Довженко – та так і застиг, вдивляючись у далечінь, вишукуючи серед тисячі життєвих доріг оту єдину, свою, що поведе у далекі світи і виведе на вершину слави всесвітньовідомого митця. Відлитий у бронзі, він першим зустрічає дорогих гостей, запрошуючи ступити на любе його серцю подвір’я і поринути у світ його безтурботного дитинства. Приміщення літературної експозиції Приміщення літературної експозиції знайомить з дорослим та творчим шляхом Довженка-митця.



Кл.слова:
історія мистецтва -- кінематограф -- режисер

   Тип видання:   наукове видання   
4.

Дубровський, В.
Музеї на Україні [Електронний ресурс] / В. Дубровський. - Х. : Державне видавництво України, 1929. - 59 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
пам'ятка природи -- пам'ятка культури

   Тип видання:   альбом   
5.


Національний музей Тараса Шевченка [Електронний ресурс] / уклад. Т. Андрущенко, С. Гальченко. - К. : Мистецтво, 2002. - 224 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В начале альбома небольшой рассказ на украинском языке об истории Национального музея Тараса Шевченко с фотографиями некоторых экспонатов. Основное содержание альбома – это картины и рисунки Т. Г. Шевченко. Подписи под ними на украинском и английском языках. Заключает альбом комментарии к экспонатам, картинам и рисункам на украинском языке. И в конце резюме на английском, русском, немецком и французском языках.



Кл.слова:
письменник -- музеєзнавство

   Тип видання:   навчальний посібник   
6.

Линниченко, И. А.
Исторический путь и Музей г. Киева [Електронний ресурс] / И. А. Линниченко. - О. : Тип. ”Техник”, 1912. - 28 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Автор книги, професор університету св. Володимира, начальник Київської Фундуклеєвської жіночої гімназії, у цьому виданні переймається проблемами створення муніципальних музеїв у містах, а саме серії пам'ятників під назвою “Історичний шлях”. Линниченко розглядає, які українські історичні діячі заслуговують на встановлення їм пам'ятника, а які ні (і чому), суперечки, що виникли з приводу найбільш неоднозначних історичних постатей. Аналізується розміщення цих пам'ятників у місті, через конкретні історичні факти пояснюється необхідність встановлення певного монумента у певному місці.



Кл.слова:
пам'ятник -- історична особистість
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського