Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ЄСКД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Иванов, М. Н.
Детали машин. Курсовое проектирование [Електронний ресурс] / М. Н. Иванов, В. Н. Иванов. - М. : Высшая школа, 1975. - 551 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пособие является продолжением курса "Детали машин" М.Н. Иванова, изданного издательством "Высшая школа" в 1967 г. Оно содержит дополнительные сведения, необходимые для выполнения курсового проекта; в нем изложены основные принципы проектрования на примере проектирования деталей и узлов общего назначения: соединений, механических передач, муфт, подшипниковых опор, валов, корпусных деталей, рам и пр. В пособии приведены правила оформления чертежей проекта на основе единой конструкторской документации (ЕСКД), даны методические указания и примеры разработки курсового проекта, а также необходимый справочный материал.



Кл.слова:
ЄСКД -- машинобудування

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Душанін, Я. С.
Інженерна та комп'ютерна графіка [Електронний ресурс] / Я. С. Душанін ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : Університет “Україна”, 2011. - 76 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Мета вивчення курсу полягає у набутті студентами знань, умінь та навичок, необхідних для реалізації технічних думок за допомогою креслення, а також для розуміння принципу дії конструкції за її кресленням. Інженерна графіка складається з двох розділів: нарисної геометрії та інженерної і комп’ютерної графіки. Нарисна геометрія є теоретичною основою побудови креслень, які є графічною моделлю конкретних інженерних виробів. Завданням вивчення інженерної графіки є: надбання знань теоретичних основ побудови зображень предметів; розвиток просторової уяви, здатності аналізувати форму виробів, зображених у вигляді креслень: ознайомлення із зображенням деталей та їх з'єднань, поширених у машинобудуванні; придбання навичок виконання зображення виробів з натури і креслення збірної одиниці з використанням необхідних положень, стандартів ЄСКД; оволодіння вмінням читати креслення складальних одиниць. надбання навичок читати і виконувати креслення будівель. надбання навичок та знань в роботі з САПР (AutoCAD). Знання і практичні навички, одержані в процесі вивчення «Інженерної та комп’ютерної графіки», потрібні для освоєння цілого ряду технічних дисциплін, а також для виконання курсових та дипломного проектів.



Кл.слова:
креслення -- комп'ютер
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського