Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (5)Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ЕКСКУРСІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Долженко, Г. П.
Экскурсионное дело [Електронний ресурс] : учебное пособие / Г. П. Долженко. - М. ; Ростов-на-Дону : Издательский центр "МарТ", 2006. - 304 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В учебном пособии обобщен многолетний опыт развития экскурсионного дела в России: история, методика подготовки и проведения экскурсий. Даны детальные рекомендации по проведению городских обзорных и природоведческих экскурсий, а также экскурсий в православных храмах. Рекомендуется для студентов вузов, обучающихся по туристским специализациям. Пособие может использоваться в работе курсов по подготовке экскурсоводов, а также учителями средних школ.



Кл.слова:
екскурсія -- туризм

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.

Диса, Катерина.
Історія з відьмами. Суди про чари в українських воєводствах Речі Посполитої XVІІ-XVІІІ століття [Електронний ресурс] / Катерина Диса. - К. : Критика, 2008. - 302 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Головні герої книжки молодого історика, викладачки Києво-Могилянської академії Катерини Диси – уявлення ранньомодерного українського населення Речі Посполитої про відьомство і чари, звинувачення у відьомстві, а також конфлікти, що призводили до таких звинувачень. На читачів чекає вельми захоплива інтелектуальна, а почасти й «детективна» екскурсія за лаштунки судових процесів, адже самі суди, доводить авторка, – то лише оболонка, а судові документи, які потрапити до рук історика, проходили кілька своєрідних фільтрів: слова відьми записував (власне, переказував і витлумачував) писар, тому запис не конче був тотожний відповіді на запитане; не завжди зрозуміло, який сенс вкладали в ті чи ті слова підсудні, свідки, судді, врешті, невідомо, яким тоном і з якою інтонацію вони ті слова вимовляли...



Кл.слова:
відьомство -- чари
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського