Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (271)Реферативна база даних (1717)Книжкові видання та компакт-диски (393)
Пошуковий запит: (<.>K=ІНФАРКТ$<.>+<.>K=МІОКАРДУ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   підручник   
1.


Невiдкладнi стани в клiнiцi внутрiшних хвороб [Електронний ресурс] : підручник / під ред. Г. В. Дзяка. - Д. : ІМА-прес, 2004. - 518 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У підручнику, написаному за типом учбового посібника, подані сучасні технології діагностики та лікування невідкладних станів в клініці внутрішніх хвороб. Наводяться схеми надання невідкладної допомоги на догоспітальному та госпітальному етапах лікування, засновані як на власному досвіді авторів так і за результатами міжнародних наукових досліджень.



Кл.слова:
нестабільна стенокардія -- інфаркт міокарда -- серцево-судинне захворювання -- цукровий діабет -- кома

   Тип видання:   монографія   
2.

Гринь, В. К.
Клеточная кардиомиопластика при экспериментальном инфаркте миокарда [Електронний ресурс] : монография / В. К. Гринь, В. Ю. Михайличенко ; Национальная академия медицинских наук Украины, Институт неотложной и восстановительной хирургии им. В. К. Гусака. - Донецк : Юго-Восток, 2014. - 248 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.01 Мб


Монографія присвячена ізогенній клітинній кардіоміопластиці при інфаркті міокарду в експерименті і порівняльному аналізу ефективності вживання ембріональних, мезенхімальних і комітованних мезенхімальних стовбурових клітин і введенню гранулоцитарного колонієстімулірующего чинника. Аутологичні мезенхімальні стовбурові клітини виступають у ролі індуктора процесів регенерації і ремоделювання пошкодженого міокарду, забезпечуючи репаратівний морфогенез і підвищення адаптаційних резервів життєздатного міокарду. Для патофізіологів, трансплантологів, кардіологів, кардіохірургів, лікарів загальної практики, лікарів-інтернів і студентів вищих медичних закладів.



Кл.слова:
кардіологія -- інфаркт міокарду -- патофізіологія -- стовбурові клітини -- трансплантологія
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського