Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (59)Реферативна база даних (707)Книжкові видання та компакт-диски (631)Журнали та продовжувані видання (51)
Пошуковий запит: (<.>A=КОРНІЄНКО$<.>+<.>A=СВЯТОСЛАВ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   законодавчі матеріали   
1.

Каюмова, О. Ф.
Стратегія розвитку органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України на 2011-2021 рр. [Електронний ресурс] / О. Ф. Каюмова, О. С. Корнієнко, О. В. Романцова. - К. : [б. в.], 2011. - 32 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Документ, що включає стратегію розвитку студентського самоврядування України.



Кл.слова:
студентське самоврядування -- університетське життя -- управління освітою

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.
 


Корнієнко, М. М.
Інформатика. Основи алгоритмізації і програмування [Електронний ресурс] : теоретичні основи, приклади та завдання, практичні роботи / М. М. Корнієнко, І. Д. Іванова. - Х. : Ранок, 2009. - 48 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Основи алгоритмізації і програмування». Видання містить основні теоретичні відомості про алгоритмізацію і програмування мовою Паскаль, базові алгоритми й програми, навчальні задачі та приклади їх розв’язування. Посібник складається з основної частини (зошит-конспект) та двох додатків (зошит для практичних і самостійних робіт і методичні рекомендації для вчителя). Зошит-конспект містить завдання для опрацювання теоретичного матеріалу, приклади розв’язування задач і складання програм мовою Паскаль, практичні завдання для самостійного опрацювання, питання для самоконтролю. Зошит для практичних і самостійних робіт містить практичні й самостійні роботи у двох варіантах. Методичні рекомендації для вчителя містять вказівки щодо використання навчальних матеріалів у ході викладання кожної теми, а також відповіді до завдань. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.



Кл.слова:
комп'ютер -- алгоритм

   Тип видання:   життєпис   
3.

Гуржій, О. І.
Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний [Електронний ресурс] / О. І. Гуржій, В. В. Корнієнко. - К. : Україна, 2001. - 190 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Науково-популярна книга про найвідомішого провідника українського козацтва кінця XVI – перших десятиліть XVII століття Петра Конашевича-Сагайдачного (1577–1622). Видання розраховане на широке коло читачів



Кл.слова:
козацтво

   Тип видання:   довідник   
4.


Історія війн і збройних конфліктів в Україні [Електронний ресурс] : енциклопедичний довідник / авт.- упоряд. О. І. Гуржій [та ін.]. - К. : Вид-во гуманітарної літ-ри, 2004. - 520 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Перше енциклопедичне видання, присвячене історії війн і збройних конфліктів, які безпосередньо чи опосередковано стосуються українського народу. Значна увага приділена постатям вітчизняних полководців, керівників національних змагань, а також розвитку воєнного мистецтва в Україні. Розраховане на всіх, хто цікавиться історією.



Кл.слова:
Україна -- український народ -- війна

   Тип видання:   навчальний посібник   
5.

Антоненко, Д. Є.
Політична економія [Електронний ресурс] / Д. Є. Антоненко, Р. А. Петлінський, О. М. Святославов ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”. Інститут Економіки і Менеджменту. - К. : [б. в.], 2011. - 58 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Суспільна наука, яка вивчає закони розвитку економічних систем, діяльність економічних суб'єктів, спрямовану на ефективне господарювання в умовах обмежених ресурсів, з метою задоволення своїх потреб. Вона з'ясовує закони, які правлять виробництвом матеріальних благ на різних етапах розвитку людського суспільства. Але для того, щоб мати більше уявлення про предмет політекономії, потрібно усвідомити, що розуміють під обмеженістю ресурсів та безмежністю потреб, під суспільним виробництвом та яку роль воно відіграє в розвитку людського суспільства , а також, що таке економічні закони.



Кл.слова:
економіка -- господарювання -- економічні розрахунки

   Тип видання:   життєпис   
6.
 


Алексеев, С. В.
Игорь Святославич [Електронний ресурс] / С. В. Алексеев. - М. : Молодая Гвардия, 2014. - 371 с.. - (Жизнь замечательных людей : малая серия ; вып. 55)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Игорь Святославич - Князь Игорь Святославич Новгород-Северский вошел в историю благодаря единственному событию — неудачному походу против половцев в 1185 году, в результате которого впервые пятеро русских князей оказались в плену на чужбине. Поход этот описан в двух летописных повестях, а главное, в эпической поэме "Слово о полку Игореве". Именно она принесла Игорю славу — едва ли вполне заслуженную, ибо это был лишь один из многих удельных правителей того времени, не самый заметный и не самый выдающийся. На страницах книги доктора исторических наук Сергея Алексеева действуют не поэтические герои, а исторические персонажи — Игорь и Святослав, "Буй Тур" Всеволод и его тезка Большое Гнездо, Кончак и Ярославна. Это не классическая биография, а портрет персонажа второго плана, проступающий на фоне бурной, насыщенной событиями эпохи междоусобных войн и походов в Степь, благородных деяний и клятвопреступлений. Самый заметный из его поступков, давший русской культуре и истории "Слово о полку Игоревe", стал для князя самым злосчастным, но обессмертил его имя.



Кл.слова:
Київська Русь -- медієвістика -- княжа влада
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського