Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>K=М&А<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Побоченко Л. М. 
Регіональний розподіл світового ринку процесів М&А / Л. М. Побоченко // Стратегія розвитку України. - 2017. - № 1. - С. 70-78. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розглянуто сучасний стан та тенденції розвитку M&A процесів у глобальному бізнес-середовищі. Проаналізовано динаміка обсягів та кількость M&A-угод в регіональному аспекті процесів злиттів та поглинань. Проведено оцінку найбільших M&A-угод регіонів світу, частки країн за регіонами в загальних обсягах злиттів та поглинань та галузевий розподіл злиттів та поглинань в регіонах світу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.916

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Татарченко Є. С. 
Оцінка стану та визначення показників ризику IT компаній при злиттях та поглинаннях / Є. С. Татарченко, В. О. Лифар // Мат. моделювання в економіці. - 2019. - № 4. - С. 88-98. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Сучасний діловий клімат характеризується безперервним ростом конкуренції, зміщенням прибутку та швидкозмінними технологіями. Умови росту фінансових прибутків можуть забезпечити процеси злиття та поглинання (М&А). Одним з важливих елементів злиття та поглинання є якісна оцінка вартості та стану компанії, що є IT. Розробка проектів інформаційних технологій вимагає особливого проектно-керованого підходу до всіх стадій життєвого циклу проекту. Водночас такі проекти відносяться до найбільш ризикованих інвестицій. Умови росту конкурентоздатності можуть забезпечити засоби аналізу поточних станів компаній та система підтримки прийняття рішень відносно стану та управління IТ проектами. Така технологія може бути пріоритетом, заснованим на методах і моделях оцінки ризику розробок.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)390-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74400 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Далайін Б. О. А. 
Еволюційне моделювання та ІТ-підтримка розвитку підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Б. О. А. Далайін; Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Роботу присвячено розробленню концептуальних положень і відповідного інформаційного інструментарію економіко-математичного моделювання динаміки еволюційних процесів трофічних відносин популяцій підприємств, це дало змогу здійснити фазовий і біфуркаційний аналіз можливих динамічних режимів еволюції популяцій, визначити механізми впливу зовнішнього середовища і внутрішньої структури системи, виявити закономірності та межі стійкості процесів злиття та поглинання (М&А). Проаналізовано основні положення еволюційної концепції розвитку популяції підприємств як економічної системи, розглянуто еволюційну концепцію розвитку систем популяцій, проаналізовано засади методів еволюційного моделювання, що дають змогу аналізувати функціонування популяцій підприємств в умовах індивідуальної стратегії поводження кожного із них. Запропоновано еволюційний підхід до оцінки синергетичного ефекту М&А. Застосовано еволюційне моделювання сценаріїв розвитку самоорганізації популяцій підприємств молочної промисловості за допомогою поєднання статистичних і експертних даних, сформовано модельну популяцію фірм, що відображає поведінкові та ресурсно-технологічні характеристики досліджуваної в роботі реальної популяції виробничих підприємств, які формують вхідні потоки речовини, енергії та інформації для молочної промисловості. Це дало можливість об’єднати відображення основних варіантів зовнішніх умов функціонування популяції та її внутрішньої структури.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.35 в611 + У010.35 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Экономические и финансовые механизмы инновационного развития цифровой экономики : сб. науч. ст. : в 2 ч. Ч. 1 / под науч. ред. д-ра экон. наук, проф. В. В. Пузикова, канд. экон. наук, доц. М. Л. Зеленкевич ; Белорус. гос. ун-т, Ин-т бизенса БГУ. - Минск, 2019. - 333, [1] c. - Бібліогр. в кінці ст. - рус. - англ. - пол.

Рассмотрены общие проблемы и национальные особенности инновационные развития цифровой экономики в рамках совместных исследования ученых Беларуси, России, Украины, Молдовы, Польши. Исследованы особенности реформирования и финансовое обеспечение системы пенсионного страхования в Украине. Уделено внимание М&А в банковском секторе Украины как стратегическому направлению его развития. Освещена роль криптовалюты как вызов центральным банкам.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.19 я43 + У.ф.я43

Шифр НБУВ: С11802/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Prymostka L. 
The impact of M&A transactions on the growth of the banks' market value = Вплив операцій злиття і поглинання на зростання ринкової вартості банків / L. Prymostka, N. Pantielieieva, I. Krasnova, V. Lavreniuk, O. Lytvynenko // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 5. - С. 45-54. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Глобалізація ринків, необхідність відповідати сучасним економічним тенденціям і впроваджувати нові технологічні рішення для підвищення прибутковості банківського бізнесу значно активізували процеси злиття та поглинання в банківському секторі. Процеси злиття та поглинання є довгими та складними, їхні результати важко передбачити за відсутності фактичних детальних досліджень. Різноманітність результатів наявних досліджень вимагає оновлення даних на основі більших обсягів трансакцій і більших часових інтервалів. Мета роботи - обгрунтування двох гіпотез: по-перше, вплив угод про злиття та поглинання, особливо на збільшення вартості банків; і вплив факторів, які показують рівень економічного розвитку на вартість банків. Досліджено взаємозв'язок між вартістю комерційних банків на внутрішньому та зовнішньому фінансових ринках, угодами про злиття та поглинання, а також економічними показниками, опублікованими Світовим банком і такими, що вимірюють рівень економічного розвитку країн. Використано метод статистичного моделювання. Побудована модель лінійної регресії надає можливість стверджувати, що факт впливу М&А на зростання вартості консолідованих банків є справедливим у 54,8 % випадків. Дослідження показує, що процеси злиття та поглинання мають найбільший вплив на вартість банків у проміжку 3 - 5 років після укладення угоди. Аналіз взаємозв'язку між економічними показниками та зростанням вартості банків показує, що найбільший вплив на вартість банків має відсоток зростання ВВП і ВВП на душу населення, але низьке значення детермінанти у 22,9 % свідчить про низьку залежність вартість банку на рівні економічних показників в цілому. Встановлено, що зовнішні чинники не впливають безпосередньо на зростання вартості банків при здійсненні операцій М&А. У короткостроковій перспективі можна стверджувати, що банк зазнає зростання витрат, збільшення суми коротко- та довгострокової заборгованості та збільшення обсягу портфеля міноритарних цінних паперів. Однак це тільки збільшить вартість банку, позиціонуючи його як значимого гравця на ринку. Питання розширення системи факторів, які впливатимуть на процеси M&A і, як наслідок, на вартість банків, буде предметом подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.64-650 + У9(4УКР)262.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського