Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (250)Реферативна база даних (1544)Книжкові видання та компакт-диски (278)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=З'ЄДНАНЬ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   довідник   
1.

Вистричка, З.
Схеми на свързване в електротехниката [Електронний ресурс] / З. Вистричка, И. Уремович. - София : Техника, 1968. - 548 с.
Переклад назви: Схеми з'єднань в електротехніці

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Рассмотрены вопросы: электрическое освещение, электрические машины, трансформаторы, выпрямители, преобразователи, сигнализация, автоэлектрика, измерения, токовая защита, защита от радиопомех.



Кл.слова:
електротехніка

   Тип видання:   наукове видання   
2.

Кентій, А.
Війна без пощади і милосердя. Партизанський фронт у тилу вермахту в Україні (1941 - 1944) [Електронний ресурс] / А. Кентій, В. Лозицький. - К. : Генеза, 2005. - 408 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На основі використання широкої документальної бази, залучення невідомих архівних джерел автори книги відтворюють складний і драматичний перебіг збройної боротьби в тилу вермахту в Україні, успіхи й невдачі партизанів у 1941-1944 рр. У виданні аналізуються бойова, диверсійна та розвідувальна діяльність партизанських формувань, прорахунки й помилки в організації та розвитку партизанського руху, характеризується нацистський окупаційний режим і його заходи у боротьбі з партизанами, відзначається роль партизанів у звільненні української землі від гітлерівських загарбників, висвітлюються стосунки партизанських загонів та з'єднань з ОУН-УПА.



Кл.слова:
український народ -- партизанський рух -- війна

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.


Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання [Електронний ресурс] : конспект лекцій / уклад. В. М. Чередник. - К. : Університет “Україна”, 2011. - 103 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Мета викладання дисципліни: навчити теоретичним основам формуванню допусків та посадок, шорсткості, точності форми, знання основних метрологічних показників та будови вимірювальних засобів, надати основні рекомендації щодо призначення полів допусків на різні типи з'єднань в механізмах, навчити розраховувати розмірні .ланцюги, надати основні поняття про структуру та систему стандартизації в Україні та за кордонота їх практичне використання. Теоретичні та практичні знання по дисципліні дозволяють студенту проектувати вузли та механізми.



Кл.слова:
техніка -- дослід -- розробка

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.

Душанін, Я. С.
Інженерна та комп'ютерна графіка [Електронний ресурс] / Я. С. Душанін ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : Університет “Україна”, 2011. - 76 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Мета вивчення курсу полягає у набутті студентами знань, умінь та навичок, необхідних для реалізації технічних думок за допомогою креслення, а також для розуміння принципу дії конструкції за її кресленням. Інженерна графіка складається з двох розділів: нарисної геометрії та інженерної і комп’ютерної графіки. Нарисна геометрія є теоретичною основою побудови креслень, які є графічною моделлю конкретних інженерних виробів. Завданням вивчення інженерної графіки є: надбання знань теоретичних основ побудови зображень предметів; розвиток просторової уяви, здатності аналізувати форму виробів, зображених у вигляді креслень: ознайомлення із зображенням деталей та їх з'єднань, поширених у машинобудуванні; придбання навичок виконання зображення виробів з натури і креслення збірної одиниці з використанням необхідних положень, стандартів ЄСКД; оволодіння вмінням читати креслення складальних одиниць. надбання навичок читати і виконувати креслення будівель. надбання навичок та знань в роботі з САПР (AutoCAD). Знання і практичні навички, одержані в процесі вивчення «Інженерної та комп’ютерної графіки», потрібні для освоєння цілого ряду технічних дисциплін, а також для виконання курсових та дипломного проектів.



Кл.слова:
креслення -- комп'ютер
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського