Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Камінський В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Камінський В.В. 
Клінічне обгрунтування використання остеотропної кераміки в комплексному лікуванні хворих з посттравматичними дефектами нижньої щелепи: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / В.В. Камінський ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Встановлено, що в посттравматичних кісткових дефектах нижньої щелепи найбільш часто мають прояв монокультури аеробних мікроорганізмів (золотавого чи епідермального стафілококу та стрептококу), рідше - дані мікроорганізми зустрічаються в асоціаціях. Визначено, що в ділянку перелому нижньої щелепи патогенна мікрофлора може проникати з зіву або порожнини носа та сприяти розвитку гнійно-запальних ускладнень; ліквідація персистенції мікроорганізмів в цих вогнищах є профілактикою інфікування кісткової рани в хворих з переломами нижньої щелепи. Виявлено, що в посттравматичних вогнищах, що виникають у разі видалення зуба з щілини перелому, мікрофлора малочутлива до традиційної антибіотикотерапії; чутливість виявлених мікроорганізмів у монокультурі та в асоціаціях до гентаміцину, ампіциліну, пеніциліну, тетрацикліну була меншою, ніж у 40 % випадків. Встановлено, що найбільш ефективними антибіотиками в хворих з переломами нижньої щелепи є препарати груп цефалоспорину та лінкоміцину. Запропоновано спосіб профілактики розвитку гнійно-запальних ускладнень та атрофії краю альвеолярного відростка шляхом використання для заповнення посттравматичних дефектів нижньої щелепи, що виникають у разі видалення зубів з щілини перелому, вітчизняної остеотропної біоактивної кераміки ("Кергап") у чистому виді та в суміші з лінкоміцином чи іонами срібла. Доведено, що об'єктивним тестом ефективності проведеного лікування та прогнозу перебігу пошкодження нижньої щелепи є контактна термометрія м'яких тканин патологічного вогнища (слизової оболонки альвеолярного відростка та шкіри). Дані ультразвукової та денситометрії є показником швидкості відновлення кістковоі тканини в посттравматичному дефекті, а також індикатором насиченості кісткової тканини мінеральними солями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.830.882-586
Шифр НБУВ: РА321708

Рубрики:

      
2.

Камінський В.В. 
Математичні моделі квазідетермінізації процесів в складних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / В.В. Камінський ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено й апробовано нові підходи щодо математичного моделювання процесів у складних системах за умов невизначеності даних. Розроблено основні положення теорії слабких множин як нового, більш універсального у порівнянні з теорією нечітких множин, засобу моделювання складних систем за умов невизначеності даних. Виконано постановку та формалюзацію нової задачі детермінізації процесів у складних системах і запропоновано новий підхід до математичного моделювання систем з частково невідомими вхідними та вихідними даними, але з відомими структурою та законами функціонування. На підставі запропонованих теорій розроблено нову технологію математичного моделювання, яка дозволяє формулювати та розв'язувати задачі відтворення станів складних систем, а також інші задачі за умов невизначеності даних, коли невідомі не лише детерміновані, але навіть і нечітко задані значення невизначених даних. Результати наукового дослідження використано в процесі створення аналітичної системи відтворення картини електроспоживання в електроенергетичних системах електропостачання за умов недостатньої кількості реальних телевимірів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З813.0 +
Шифр НБУВ: РА345860

Рубрики:

      
3.

Камінський В.В. 
Прогнозування, профілактика та лікування пізніх гестозів (клініко-лабораторне та антропо-генетичне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.01 / В.В. Камінський ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 37 с. — укp.

Проведені комплексні дослідження вагітних жінок з різними ступенями тяжкості пізніх гестозів з метою вивчення гормонального статусу, соматотипологічних ознак, еритроцитарних антигенів крові і їх асоціацій, стану мікроциркуляторного русла, впливу ендо- і екзогамії. При цій патології, було встановлено значні зміни показників естріола, естрадіола, плацентарного лактогену, пролактину, кортизолу, гормонів щитовидної залози. Встановлено особливості соматотипу жінок досліджуваних груп, та вплив ендо- та екзогамії на виникнення пізніх гестозів. Було також встановлено зміни в мікроциркуляторному руслі вагітних. З урахуванням результатів гормональних, інструментальних та генетичних методів дослідження було розроблено індивідуальний метод моделювання і прогнозування пізніх гестозів, який дозволив з високим ступенем точності передбачати результат вагітності і родів. З метою лікування і профілактики пізнього гестозу запропоновано особистий метод з комплексним використанням системних ензимних препаратів (вобензим). Його застосування дозволило покращити клінічні і лабораторні показники стану матері і плода, зменшити кількість ускладнень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213-3

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського