Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (83)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Головкова$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Головкова 
Адміністративна відповідальність за порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ольга Миколаївна Головкова ; Національний ун-т держ. податкової служби України. — Ірпінь, 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)306 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА365574

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Головкова Л.С. 
Організаційно-економічний механізм планування діяльності підприємства на основі контролінгу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.С. Головкова ; Дніпропетр. ун-т економіки та права. — Д., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Розглянуто методологічні та інформаційні передумови удосконалення управлінського процесу, базою якого є управлінський і фінансовий облік. Викладено засади диференціації інформації для прийняття рішень, планування, контролінгу та регулювання. Показано необхідність розподілу інформації на релевантну та іррелевантну, з використанням якої розроблено приклади завдань рефомування діяльності фірм і визначення ціни реалізації продукції. Доведено перевагу використання системи калькуляції з межовими (маржинальними) витратами. Удосконалено модель аналізу беззбитковості у вигляді валового прибутку й обсягу реалізації, алгоритм системи гнучкого планування для обліку рівня діяльності на базі односхідчастого та багатосхідчастого планування, алгоритм односхідчастого планування на засадах розподілу кожного виду накладних витрат на змінні та постійні складові за допомогою коефіцієнта варіації та механізм аналізу відхилень за гнучкої системи планування. Наведено загальну схему та механізм аналізу відхилень за умов застосування різних систем калькуляції витрат. Доведено, що сукупність управлінської інформації, методи планування, контролю та планово-контрольні розрахунки складають інтегровану систему планування та контролю діяльності підприємств, тобто є механізмом управлінського процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-23 +
Шифр НБУВ: РА322452

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Головкова Л.С. 
Формування та розвиток сукупного економічного потенціалу корпорацій: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / Л.С. Головкова ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 36 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методологічні засади формування та розвитку сукупного економічного потенціалу корпорацій. Розкрито інституціональний зміст категорії "корпорація" як складної, багатоаспектної, ієрархічної соціально-технічної системи, суспільної інституції, що здатна за рахунок формування та розвитку сукупного економічного потенціалу прискорити трансформаційні зміни у національній економіці та забезпечити перетворення у межах свого функціонування. Теоретично обгрунтовано концепцію формування та розвитку сукупного економічного потенціалу корпорації, що складається з сукупності відносно стійких взаємозв'язків інтегрованих складових елементів, які забезпечують трансформаційні перетворення корпорації. Запропоновано концептуальний підхід щодо стратегічного управління розвитком сукупного економічного потенціалу корпорацій у контексті регіону. Розроблено методологію управління сукупним економічним потенціалом корпорації за рахунок використання інтелектуального капіталу корпорації й обгрунтовано теоретико-методичний підхід до реалізації інноваційних проектів на основі моделі проектування складних об'єктів у визначений термін за рахунок пошуку потоків мінімальної вартості. Удосконалено методичний підхід щодо оцінювання якості управління сукупним економічним потенціалом регіону та теоретико-методичний підхід щодо формування сукупного економічного потенціалу та підвищення організаційно-економічної стійкості корпорації, який реалізується за допомогою міжфункціонального та міжорганізаційного логістичного менеджменту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-571
Шифр НБУВ: РА371736 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського