Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (103)Книжкові видання та компакт-диски (155)Журнали та продовжувані видання (134)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)128$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
1.

Соколовська О. М. 
Адміністративна відповідальність за правопорушення в галузі житлово-комунального господарства: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. М. Соколовська ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено житлово-комунальне господарство та його складові, правове регулювання та суб'єкти публічного управління ним. Запропоновано внести низку змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, пропозицію про запровадження у структурі Державного комітету України з питань будівництва та архітектури відділу "перепланування та переобладнування приміщень житлових будинків та нежитлових приміщень", на який буде покладено всю відповідальність за видачу дозволів на переобладнання та перепланування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА380065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Буханевич О.М. 
Адміністративно-правове забезпечення житлово-комунального господарства в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Буханевич ; Нац. ун-т біоресурсів та природокористування України. — К., 2009. — 23 с. — укp.

Уточнено сутність житлово-комунального господарства як об'єкта правового регулювання, визначено особливості його адміністративно-правового забезпечення. Досліджено діяльність підприємств галузі за сучасних умов господарювання. Проаналізовано правові засади реформування та розвитку житлово-комунального господарства. Обгрунтовано доцільність введення та розроблено механізм сплати спеціального податку на додану вартість підприємствами галузі. Розглянуто податковий інструментарій регулювання розвитку та розроблено нормативно-методичні засади реформування житлово-комунального господарства. Запропоновано систему заходів мінімізації впливу негативних факторів на функціонування галузі. Удосконалено адміністративно-правові умови розвитку житлово-комунального господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА363217

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Пряхін Є.В. 
Адміністративно-правове регулювання і забезпечення дотримання правил благоустрою населених пунктів в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Є.В. Пряхін ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2007. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження законодавчих, теоретичних і практичних проблем діяльності щодо благоустрою населених пунктів. Проаналізовано основні етапи розвитку суспільних відносин у даній сфері. Висвітлено компетенції органів публічної влади у регулюванні питань благоустрою. Надано характеристику взаємодії даних органів. Сформульовано висновки та пропозиції стосовно підвищення ефективності адміністративно-правового регулювання та забезпечення благоустрою населених пунктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА350322

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кравчук О.О. 
Адміністративно-правове регулювання комунального управління: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Кравчук ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Визначено суть, особливості комунального управління та його адміністративно-правове регулювання. Розроблено науково обгрунтовані пропозиції щодо перспективних шляхів підвищення ефективності цього виду публічного управління та якості його правового регулювання. Запропоновано визначення механізму адміністративно-правового регулювання даного управління, його органів, об'єктів соціальної інфраструктури. Обгрунтовано та сформульовано пропозиції щодо підвищення ефективності здійснення комунального управління у населених пунктах України та вдосконалення його адміністративно-правового регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х819(4УКР)011.2-94 +
Шифр НБУВ: РА355622

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кущ О. Є. 
Адміністративно-правове регулювання у сфері житлово-комунального господарства України в сучасних умовах: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Є. Кущ ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Уточнено поняття та сутність житлово-комунального господарства (ЖКГ) як об'єкту адміністративно-правового регулювання. Проаналізовано нормативно-правові акти, які діють у сфері ЖКГ. Досліджено зарубіжний досвід реформування ЖКГ. Вдосконалено системи управління ЖКГ. Обгрунтовано механізми оптимізації адміністративних процедур у сфері ЖКГ. Здійснено аналіз адміністративної відповідальності у сфері ЖКГ. Сформульовано пропозиції щодо змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також до ряду інших нормативно-правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128
Шифр НБУВ: РА378817 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Чеховська І.В. 
Адміністративно-правовий режим детінізації відносин у сфері виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.В. Чеховська ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження стану організаційного та адміністративно-правового забезпечення детінізації відносин у сфері виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг. Розглянуто особливості організації виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг як об'єкта тіньових відносин. Сформульовано визначення поняття детінізації відносин у даній сфері. Здійснено класифікацію суб'єктів детізації відносин у сфері виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг. Встановлено найбільш потужні джерела тіньових відносин у житлово-комунальній сфері, розглянуто способи та фактори їх відтворення, сформульовано пропозиції щодо мінімізації. Визначено зміст адміністративно-правового режиму детінізації відносин у сфері виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг, розкрито сутність тіньового обороту, детінізації відносин, її комплексної системи. Охарактеризовано фактори вітворення тіньових відносин у сфері виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг. Обгрунтовано пропозиції щодо формування збалансованого адміністративно-правового режиму детінізації відносин у сфері виробництва та реалізації житлово-комунальних послуг. Наведено рекомендації щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства у напрямку удосконалення організації, інформаційного забезпечення й адміністративної відповідальності у досліджуваній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА346609

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Покатаєв П. С. 
Державна підтримка розвитку житлового будівництва в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / П. С. Покатаєв ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено теоретичні положення та практичні рекомендації щодо формування теоретико-методологічних засад і практичного обгрунтування напрямів державної підтримки розвитку житлового будівництва (ЖБ) в Україні. Вироблено рекомендації з удосконалення механізмів державного регулювання цієї галузі. Запропоновано модель формування прямих і зворотних фінансових потоків за реалізації житлових програм, яка характеризує ступінь впливу держави на виробничі та споживчі показники ЖБ. Удосконалено механізм забезпечення молоді житлом, який включає правові, економічні, соціальні й організаційні засади даного забезпечення шляхом державного фінансування та цільового довгострокового кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян України. Розроблено методичний підхід до стимулювання попиту та пропозиції житла в рамках інституціальної моделі, в якій у частині реорганізації пропозиції на ринку житла запропоновано формування системи місторегулювання та розвитку комунальної інфраструктури, а в частині стимулювання попиту - розвиток банківського сектору, страхування іпотечних кредитів, кредитних бюро, рієлтерів-брокерів. Обгрунтовано теоретичні положення щодо застосування механізмів інвестування та фінансування ЖБ з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб через фонди фінансування будівництва, випуск безпроцентних (цільових) облігацій, інститути спільного інвестування, фонди операцій з нерухомістю, недержавні пенсійні фонди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х839(4УКР)211.321.3
Шифр НБУВ: РА383371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Корнійчук 
Державна політика у сферах державного і регіонального управління розвитком житлово-комунального господарства: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Сергій Володимирович Корнійчук ; Донецький держ. ун-т управління. — Донецьк, 2005. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА347275

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Хіврич Ю.Є. 
Державне управління засобами забезпечення життєдіяльності регіону (на прикладі водопровідно-каналізаційного господарства): Автореф. дис. канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Ю.Є. Хіврич ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

На підставі вивчення особливостей формування природної монополії, визначення національних і міжнародних тенденцій процесу управління у сфері водокористування та дослідження стану функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ) регіону розроблено нові підходи та принципи формування комплексної стратегії реформування та розвитку регіонального ВКГ, орієнтованої на задоволення потреб споживача послуг. Науково обгрунтовано оптимальні зміни тарифної політики на послуги водопостачання та водовідведення на засадах використання інструментів керування попитом на основі комерціалізації підгалузі та організаційно-інституціональних перетворень. Удосконалено концептуальні засади процесу регулювання сталого розвитку та виведення з кризоваго стану ВКГ регіону шляхом утворення та реалізації державної програми реформування ВКГ на основі гармонізації інтересів держави, виробника та споживача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА337741

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кравченко С. Д. 
Контроль за охороною та використанням земель житлової та громадської забудови в містах України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.06 / С. Д. Кравченко ; Нац. акад. наук України ; Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Досліджено проблеми контролю за охороною та використанням земель житлової та громадської забудови в містах України. Визначено мету та завдання контролю за охороною та використанням житлової та громадської забудови в містах України. Проведено аналіз об'єктно-суб'єктного складу правовідносин контролю за охороною та використанням земель житлової та громадської забудови в земельногму праві. Наведено пропозиції щодо вдосконалення законодавства в галузі контролю за охороною та використанням земель житлової та громадської забудови в містах України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)113 + Х819(4УКР)128
Шифр НБУВ: РА373919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Логвиненко 
Механізми державного управління реформуванням та розвитком підприємств житлово-комунального господарства в регіоні: автореф. дис... д-ра наук з держ. управління : 25.00.02 / Володимир Іванович Логвиненко ; Донецький держ. ун-т управління. — Донецьк, 2009. — 40 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА367071

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Ріпенко А. І. 
Правове регулювання використання земель житлової та громадської забудови для благоустрою: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.06 / А. І. Ріпенко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості сучасного стану правового регулювання використання земель житлової та громадської забудови й інших земель у межах населених пунктів для благоустрою. Визначено поняття благоустрою населених пунктів як правового інституту та передумови становлення відповідної галузі вітчизняного законодавства. Розкрито питання правового режиму земель житлової та громадської забудови й інших земель у межах населених пунктів, а також територій приміських зон і міських агломерацій. Розглянуто особливості використання для проведення благоустрою окремих видів (різновидів) даних земель на засадах містобудівного та землевпорядного планування та зонування. Обгрунтовано наукові висновки та пропозиції щодо удосконалення законодавства, що регламентує використання земель житлової та громадської забудови й інших земель у межах населених пунктів для благоустрою й їх використання для інших потреб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)113 + Х819(4УКР)128
Шифр НБУВ: РА376295 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Пушкарьова Н.О. 
Теоретико-методичні засади державного управління соціально-економічним розвитком малих міст у сучасних умовах: автореф. дис... канд. наук з держ. управління : 25.00.02 / Н.О. Пушкарьова ; Класич. приватний ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано модель впливу діяльності державних органів влади на ефективність соціально-економічного розвитку малих міст. Модель базується на теоретичному обгрунтуванні розподілу факторів впливу та повноважень за рівнями влади, що дозволяє врахувати фактори кожного рівня під час прийняття управлінських рішень з метою підвищення ефективності державного управління розвитком малих міст. Розроблено модель впливу діяльності державних органів влади на ефективність соціально-економічного розвитку малих міст і удосконалено теоретико-методичні засади механізму державного управління цим розвитком.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)441.0-21,01 + Х819(4Укр)128 +
Шифр НБУВ: РА365207

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Алексєєв В.М. 
Удосконалення управління комунальною власністю в Україні: теоретичні засади: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / В.М. Алексєєв ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено кількісне дослідження проблеми удосконалення управління комунальною власністю в Україні, проаналізовано стан наукової розробки теми. Виявлено та розкрито тенденції розвитку управління комунальною власністю в Україні. Теоретично обгрунтовано необхідність удосконалення цього управління шляхом впровадження інноваційної моделі реалізації управління комунальною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах та їх спільною власністю у системі місцевого самоврядування в Україні. Доведено необхідність реалізації конституційного права безпосередньої участі громадян в управлінні майном комунальної власності. Запропоновано на законодавчому рівні ввести поняття "громадівська власність" як складову суспільних відносин в управлінні комунальною власністю територіальних громад. Удосконалено термінологію апарату управління комунальною власністю та спільною власністю територіальних громад. Визначено основні підходи до розвитку підприємств комунальної власності та комплексні підходи до організації структур управління нею в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х839(4УКР)911.6 +
Шифр НБУВ: РА340285

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Чикаренко І.А. 
Формування проектно-орієнтованої системи стратегічного управління розвитком міста: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / І.А. Чикаренко ; Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Д., 2007. — 20 с. — укp.

Розв'язано актуальну наукову задачу формування проектно-орієнтованої системи стратегічного управління розвитком міста та здійснено розробку прикладних методико-технологічних моделей, що забепечують її практичне використання. Розроблено підхід до оцінювання суспільної корисності проектів у сфері публічного управління, використання якого дозволяє кількісно визначити загальний результат реалізації стратегії шляхом формування його профілю у термінах вигід громади. Розроблено класифікацію зазначених вигід. Формалізовано цільову функцію управління портфелем проектів, реалізація якої дозволяє максимізувати ступінь наближення до запланованого результату стратегії на підставі перерозподілу проектних ресурсів. Запропоновано виокремлення спеціальної функції стратегічного контролінгу. Запропоновано виокремлення спеціальної функції стратегічного контролінгу, реалізація якої дозволяє своєчасно коригувати траєкторію досягнення стратегічного результату, базуючись на визначенні стратегічних цілей і планованому стратегічному результаті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.215-91 + Х819(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА349475

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського