Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (748)Автореферати дисертацій (474)Реферативна база даних (6393)Книжкові видання та компакт-диски (415)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>K=ЛИМАНСК$<.>+<.>K=СТОРОН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7
1.
 Запитує:           Шабнам (23.10.2013)
 Тема запиту:    Сторони в адміністративному процесі?
2.
 Запитує:           Людмила (24.11.2014)
 Тема запиту:    Мотив як ознака суб'єктивної сторони. Корисливі злочини.
3.
 Запитує:           Ганна (15.10.2015)
 Тема запиту:    Добрий день! Потрібен список літератури (бажано підручники) на тему: "Книгорозповсюдження, особливо через мережу Інтернет, позитивні та негативні сторони". Дякую!
4.
 Запитує:           Вікторія (20.04.2016)
 Тема запиту:    Позитивні та негативні сторони сучасної світової демократії.
5.
 Запитує:           Сергій (06.03.2017)
 Тема запиту:    Добрый день. Каким образом можно получить информацию о наличии периодического издания "Лиманская Сторона" в вашей библиотеке, за период март-июнь 2014 года (Донецкая обл. г. Лиман ранее Красный Лиман). И как можно получить копии газет за выбранный период.
6.
 Запитує:           pel-irina@ukr.net (14.04.2017)
 Тема запиту:    Доброго вечора. Допоможіть, будь-ласка, в пошуку матеріалів для написання магістерсьскої роботи на тему «МЕХАНІЗМ РОЗВ’ЯЗАННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВИХ СПОРІВ СОТ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ УКРАЇНОЮ». Дякую велике за допомогу. РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ МЕХАНІЗМУ ВИРІШЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ СУПЕРЕЧОК У РАМКАХ СВІТОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ 1.1. Характеристика правової природи торговельних суперечок у системі міжнародних економічних суперечок 1.2. Загальні підходи до врегулювання торговельних спорів та історія розвиту інституційно-правового механізму врегулювання торговельних суперечок: від ГАТТ до СОТ 1.3. Джерела та засади функціонування механізму врегулювання торговельних суперечок в рамках СОТ РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОГО ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ РОЗВ’ЯЗАННЯ СПОРІВ У РАМКАХ СОТ 2.1. Основні процедурні положення інституційного механізму та стадій розгляду спорів відповідно до правил та процедур СОТ 2.1.1. Проведення консультацій, процедур примирення, «добрих послуг» та посередництва сторонами суперечки, як альтернативні засоби врегулювання міжнародних торговельних суперечок 2.1.2. Загальні засади функціонування груп експертів відповідно до Домовленості про правила і процедури врегулювання суперечок 2.1.3. Апеляційне провадження розгляду суперечок в СОТ 2.1.4. Порядок прийняття рішень та повноваження Органу врегулювання суперечок 2.2. Спеціальні та додаткові правила та процедури вирішення суперечок, відповідно до спеціалізованих угод в рамках СОТ 2.3. Міжнародно-правові гарантії забезпечення виконання та реалізації рішень СОТ при врегулюванні спорів РОЗДІЛ 3. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАКТИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РОЗВ’ЯЗАННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ СПОРІВ В СОТ ЗА УЧАСТЮ УКРАЇНИ 3.1. Приєднання України до Домовленості про правила і процедури врегулювання суперечок 1994 року, як міжнародного договору системи СОТ 3.2. Практика врегулювання суперечок в рамках СОТ за участю України 3.3. Проблеми участі України в процедурах врегулювання міжнародних торгових суперечок у рамках СОТ та перспективи нормативного забезпечення захисту прав та інтересів держави в даній сфері Дякую велике за допомогу.
7.
 Запитує:           Ковбасюк Вероніка (18.02.2019)
 Тема запиту:    Прошу допомогти отпримати інформацію для виконання магістерської роботи на тему дослідження питання транспортно-пересадочних вузлів з архітектурної та містобудівної сторони.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського