Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>FILE=REP0000726.PDF<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

   Тип видання:   національна доповідь   
1.
 Цілі Розвитку Тисячоліття. Україна: 2000-2015 [Електронний ресурс] : національна доповідь / Національна академія наук України, Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи ; уклад.: Н. Горшкова, М. Дуда, Е. Лібанова [та ін.]. - Київ : [б. в.], 2015. - 125 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 6.22 Мб


Національна доповідь висвітлює стан досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) в Україні та базується на широкому колі інформаційних, аналітичних і статистичних матеріалів. У доповіді наведено аналіз тенденцій національного розвитку та перешкод на його шляху, ключові проблеми та рекомендації. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України здійснило аналіз успіхів і викликів на шляху досягнення завдань ЦРТ до 2015 року. Ця робота відбувалася за підтримки Проекту Програми розвитку ООН «Прискорення прогресу на шляху досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні» спільно з Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України. Для забезпечення об’єктивності оцінок до процесу підготовки доповіді, обговорення досягнення ЦРТ, визначення проблем та розроблення рекомендацій долучилися понад 200 провідних фахівців у тематичних сферах ЦРТ. У публікації наведена динаміка досягнення цілей за ключовими індикаторами. Бенчмаркінгові орієнтири для досягнення до 2015 року були встановлені у 2000 році й оновлені у 2010 році на підставі розрахунково-прогнозної роботи щодо окреслення тенденцій розвитку на довгострокову перспективу та аналізу стану виконання завдань ЦРТ (з урахуванням змін у національній статистиці).Кл.слова:
демографічні показники -- ґендерна рівність -- охорона довкілля
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського