Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>FILE=REP0000738.PDF<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

   Тип видання:   національна доповідь   
1.


Переосмислюючи стратегію розвитку [Електронний ресурс] : національна доповідь з питань реалізації державної політики у сфері енергоефективності за 2010-11 роки / Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України ; уклад. М. О. Пашкевич, В. В. Григоровський, В. М. Гавриленко. - Київ : LAT & K, 2012. - 280 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 21.11 Мб


Наведено дані щодо стану енергоефективності як одного з головних критеріїв розвитку економіки. Подано результати моніторингу показників енергоефективності в адміністративно-територіальному і галузевому вимірах. Розглянуто потенціал використання в Україні відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, а також сучасних вітчизняних та зарубіжних технологій у цій сфері. Висвітлено економічні, екологічні, правові, технологічні та інші питання, пов’язані з ефективністю використання енергетичних ресурсів у країні. Викладено аналіз реалізації державної політики у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів з рекомендаціями щодо подолання існуючих перешкод для прискорення зменшення енергоємності виробництва продукції, мінімізації загроз національній безпеці держави та формування концептуальних підвалин переходу економіки України на засади збалансованого розвитку.Кл.слова:
енергоспоживання -- відновлювані джерела енергії -- альтернативні види палива -- тарифна політика
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського