Бази даних

Інститут президентства в зарубіжних ЗМІ - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Бібліографія Фонду Президентів України (12)Україна у відгуках зарубіжної преси (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ЛІ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
1.


Путін проведе зустріч з прем'єром Держради КНР Лі Кецяном [Текст] // Тренд. - Баку, 18.09.2019
Попередній перегляд:   Завантажити - 174.255 Kb Джерело інформації

Президент РФ Володимир Путін проведе зустріч з прем'єром Держради КНР Лі Кецяном. Крім того, як повідомляв журналістів помічник глави російської держави Юрій Ушаков Путін прийме голови постійного комітету Всекитайських зборів народних представників Лі Чжаньшу. Як зазначив представник Кремля, ці контакти підкреслюють, що російсько-китайські відносини вийшли на особливий рівень. Він додав, що і президент РФ, і китайський лідер "завжди приймають високопоставлених представників, які відвідують або Пекін, або Москву"Лі Кецян знаходиться в Росії на запрошення прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Офіційний візит проходить в рік, коли Москва і Пекін відзначають 70-річчя встановлення дипломатичних відносин. У понеділок Медведєв і Лі Кецян з дружинами відвідали Державний музей-заповідник Павловськ в передмісті Санкт-Петербурга. Після закінчення огляду експозиції музею відбувся неформальний обід, в якому взяли участь Дмитро і Світлана Медведєви, Лі Кецян і його дружина Чен Хун.В Санкт-Петербурзі відбулися двосторонні переговори Медведєва і Лі Кецяна, а також 24-й регулярна зустріч глав урядів РФ і КНР, під час яких сторони обговорили питання в сфері економіки, енергетики, торгового співробітництва, транспорту, сільського господарства, міжрегіонального та гуманітарного співробітництва. За підсумками зустрічі було підписано спільне комюніке глав урядів двох країн, а також ряд профільних документів. Медведєв заявив про готовність Росії до подальшого розвитку співробітництва з Китаєм в усіх напрямках. а думку російського прем'єра, переговори, що відбулися з Лі Кецяном продемонстрували, що "російсько-китайське всеосяжне партнерство і стратегічну взаємодію вийшла на новий етап". За його словами, Росія і КНР ставлять перед собою мету до 2024 року вийти на рівень товарообігу в 200 млрд доларів США. Цього показника планується досягти в першу чергу за рахунок спільних проектів в сфері енергетики, промисловості, високих технологій і сільського господарства. За підсумками 2018 року товарообіг Росії і Китаю перевищив 108 млрд доларів.У свою чергу Лі Кецян заявив, що Китай зацікавлений у співпраці з Росією в розвідку і освоєння родовищ нафти і газу. Раніше в інтерв'ю ТАСС він заявляв, що Москва і Пекін намір полегшувати умови для доступу до інвестицій і ринків двох країн, "задіяти провідну роль великого і середнього бізнесу, здійснювати великі стратегічні проекти, залучати середні і малі підприємства до співпраці в нових сферах виробництва, включаючи електронну торгівлю і цифрову економіку з тим, щоб активізувати двосторонню кооперацію ". За його словами, країнам "важливо зміцнювати стратегічне взаємодовіру, нарощувати взаємну підтримку, впевнено слідувати вірним напрямками розвитку відносин, незважаючи ні на які перешкоди ззовні". Крім того, висловив упевненість Лі Кецян, Росії та Китаю важливо "спільно працювати над вибудовуванням міжнародних відносин нового типу".

2.


China’s parliament names Xi Jinping ally Li Qiang as new premier [Text] // Al Jazeera. - Doha, 11.03.2023
Переклад назви: Китайський парламент призначив союзника Сі Цзіньпіна Лі Цяна новим прем'єр-міністром
Попередній перегляд:   Завантажити - 105.356 Kb Джерело інформації

Китай призначив Лі Цяна, близьку довірену особу президента Сі Цзіньпіна, наступним прем'єр-міністром країни, поставивши його номінально на чолі другої за величиною економіки світу, яка зараз стикається з одними з найгірших перспектив за останні роки. Ц. Лі буде доручено відродити мляву економіку Китаю, яка все ще відновлюється після пандемії. Йому також доведеться боротися зі слабким світовим попитом на експорт, скороченням робочої сили і старінням населення. Економіка Китаю в 2022 р. зросла лише на 3 %, і в день відкриття парламенту Пекін поставив скромну мету зростання економіки на рівні близько 5 % до 2023 р., що є найнижчою метою майже за три десятиліття.

 
Фонд Президентів України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського