Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/dlib/coll/col0001477


Тип колекції: установи
НАЦІОНАЛЬНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

Колекція документів, що мають відношення до історії Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Книги та періодичні видання, що видавались бібліотекою або містять інформацію про бібліотеку, її історію та етапи формування як бібліотечної та науково-дослідної установи.

Заснована 2(15) серпня 1918 року як Національна бібліотека Української Держави. Заснування бібліотеки було проведено на підставі Закону про утворення фонду "Національної Бібліотеки Української держави", ухваленого Радою Міністрів Української Держави 23 серпня (5 вересня) 1918 року. Перший склад Тимчасового Комітету: голова В. І. Вернадський (перший президент Української Академії наук) і його члени: С. О. Єфремов, А. Ю. Кримський, Г. П. Житецький і В. О. Кордт.

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського – найбільша за обсягом фонду та площею приміщень бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави, науково-дослідний інститут Національної академії наук України. Входить до двадцяти найбільших національних бібліотек світу.

Корисні посилання:


Документи колекції   Додаткова інформація про колекцію

аналіз документів колекції може тривати деякий час


Максименко Ф.
МАТЕРІЯЛИ ДО КРАЄЗНАВЧОЇ БІБЛІОГРАФІЇ УКРАЇНИ 1847 - 1929 : список бібліогр. праць, що стосуються до окремих місцевостей УСРР, Басарабії, Дону й Криму (1930)

 книга

Переглянути всі документи колекції

 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського