Волынско-Галицкая Летопись [1205-1292 pp.] (1872)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/dlib/item/0000828


Тип рерусу: книга

Країна:Україна
Мова(и):Старослов'янська

Назва(и):
ВОЛЫНСКО-ГАЛИЦКАЯ ЛЕТОПИСЬ [1205-1292 PP.]
Дата(и):1872



Переглянути документ в електронній бібліотеці "Україніка"


Опис документа:

Волынско-Галицкая Летопись [1205-1292 pp.] / Издал и объяснил [упоряд., авт. післямови] А.С. Петpушевич. – Львов: Иждивеніем Галицко-Русской Матицы; Книгопечатня Ставpопиг. Ин-та. Под заpядом С. Гучковского, 1872. – 97-146, [2] c.

Післямова укp., текст літопису церковнослов.

. Вип. ІІ.


Издание А. С. Петрушевича, с его пояснениями. Иждивением Галицко-Русской Матицы. Для студентов, аспирантов, преподавателей, научных работников.

Видання А. С. Петрушевича, з його поясненнями. Утриманням Галицько-Руської Матиці. Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців.


      Зміст


Сутью работы является политическое, экономическое и культурное развитие Волынской земли в составе Галицко-Волынского княжества. Обе земли, Волынская и Галицкая, складывались в течение двух-трех столетий и окончательно оформились, как удельные земли на протяжении XII в. Предмет и задачи исследования заключаются в том, чтобы проследить развитие политических процессов на Волыни, которые влияли на объединительные тенденции. Основные акценты сделаны на такие вопросы, как утверждение на Волыни династии Мстиславичей и роль Романа Мстиславича в объединенные Волыни с Галицией в одну могучую державу-Галицко-Волынскую Русь.;
Cуттю роботи є політичний, економічний та культурний розвиток Волинської землі у складі Галицько-Волинського князівства. Обидві землі, Волинська і Галицька, складалися протягом двох-трьох століть і остаточно оформилися, як удільні землі на протязі ХІІ ст. Предмет і завдання дослідження полягають у тому, щоб прослідкувати розвиток політичних процесів на Волині, які впливали на об’єднавчі тенденції. Основні акценти зроблені на такі питанні, як утвердження на Волині династії Мстиславичів та роль Романа Мстиславича в об’єднані Волині з Галичиною в одну могутню державу-Галицько-Волинську Русь.
.


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського