Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (5)Каталог залу бібліотекознавчої літератури (3)Література з книгознавства (1)Публікації співробітників НБУВ (2003 - 2018) (3)Бібліотекарям - Реферативна інформація (15)Бібліотекарям - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=ЄВРОПІ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   
Тип видання: наукове видання   
1.
Попов, П. М.
Початки друкарства у слов’ян [Електронний ресурс] / П. М. Попов. - К. : Київ-Друк, 1924. - 35 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Даний матеріал розглядає початок формування друкарської справи у слов'янських народів. Аналізуються різні етапи: зародження друкарства у західних слов'ян (Чехія), розвиток т. зв. Кирилівського друку (Польща), друкарська справа південних слов'ян (Сербія), початкове білоруське друкарство, поширення техніки у Москві тощо. Називаються імена найвидатніших діячів у галузі друкарства, які сприяли його становленню на слов'янських землях. В якості додатку міститься перелік інкунабул (книг, виданих у Європі від початку друку до 1 січня 1501 року), збережених у київських бібліотеках.

Кл.слова:
друкарська справа


   
2.
Сенченко, М. І.
Центральна наукова бібліотека АН УРСР у пошуках досконалості: 1985—1992. Моє бібліотечне життя [Електронний ресурс] / М. І. Сенченко. - К. : КИТ, 2011. - 388 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 44.15 Мб


Перед вами, шановні читачі, книга про Бібліотеку і людей, без яких важко уявити собі наше духовне життя. Тільки навчившись вільно читати, ми приходимо до них, хранителів знань, віковічного досвіду, і, не в силі заспокоїти серцебиття, просимо “записати”, ні, допустити нас у той храм, риси якого ми часто бачимо на Московській площі столиці України. Тут зберігаються чудесні скарби, що належать усім. Щоб зберегти їх, у 1989 році було побудовано найбільше на той час в Європі, приміщення Центральної наукової бібліотеки АН УРСР. З книги ви дізнаєтесь про перипетії будівництва і введення в дію Бібліотеки, що входить до п’ятірки кращих бібліотек світу. Для широкого кола читачів.

Кл.слова:
бібліотекознавство

 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського