Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=УВІЙШОВ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

1.
Розмаїття культур: історія і соціально-комунікативна природа Книги : матеріали IV Міжнар. наук.-практ. семінару, 12 - 15 квіт. 2011 р., Харків / ред.: В. Бакиров, С. Бука, І. Журавлева; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна, Балт. міжнар. акад., Ун-т Латвії, Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. - Х. : ХНУ ім. В. Н Каразіна, 2012. - 290, [7] c. - укp. - рус.

Досліджено вплив сучасних електронних медіа на комунікації індивіда з самим собою, іншими людьми, соціальними спільнотами та соціальними інститутами, виявлено деяку парадоксальність трансформацій впливу медіа на процеси навчання, освіти та наукової комунікації. Проаналізовано шляхи формування мовленнєвої культури особистості, доведено значення книги як основного джерела набуття та застосування комунікативних ознак якісного мовлення. Розглянуто теоретико-методологічні засоби формування книговидання як підсистеми соціальних комунікацій. Розкрито тенденції формування та використання фонду електронних книг у бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі. Окреслено перспективи розвитку оцифровування книжок і проблеми, що гальмують цей процес. Показано особливості формування книжкового зібрання графа О. Р. Воронцова (1741 - 1805), який з юних років перебував під впливом літератури Просвітництва, що зайняла особливе місце в його бібліотеці. Висвітлено історію українського друку та української книги, охарактеризовано особливості та можливості різних носіїв інформації. Розглянуто проблему молоді та книги в контексті прискорення темпів науково-технічного прогресу, а також вплив феномену відчуження на читання художньої літератури студентами та випускниками ВНЗ. З'ясовано роль бібліотек у збереженні національної культури суперечливого періоду хрущовських реформ, що увійшов в історію України як десталінізація (1953 - 1964 рр.). Проаналізовано книгу як онтологічну модель ідентичностей модерну, досліджено принципи формування та функціонування ідентичностей у книжковій культурі, проблеми функціонування та потенціал книги як метатексту ідентичностей. На прикладі примірників видань друкарні Бердичівського монастиря Ордену босих кармелітів (1760 - 1844 рр.) показано джерелознавчу роль провенієнцій у дослідженні історії давніх бібліотек, розповсюдженні та побутуванні конкретних видань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч611 я431(4/8)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА769331 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського