Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Наукова електронна бібліотека (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>K=ЯВЛЯЄ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Хто є хто у видавничій і бібліотечній справі : Довід. / Кн. палата України. - К. : Кн. палата України, 1999. - 156 c. - укp.

Робота являє собою біографічний довідник про українських фахівців видавничої та бібліотечної справи, таких як: Алексєєнко І.Р., Дубровіна Л.А., Ковальчук Г.І., Загуменна В.В., Ісаєвич Я.Д., Сенченко М.І., Онищенко О.С., Слободяник М.С. та ін. Подано перелік бібліотек, видавництв та видавничих організацій, а також бібліотек вузів та науково-дослідних інститутів України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.4(4УКР)7 я2 + Ч733(4УКР)6-8 я222

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА591823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Барчук Ж. 
Новітні технології комплектування та використання територіальних патентних фондів України / Ж. Барчук // Бібл. вісн.. - 2000. - № 4. - С. 6-12. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто можливості реалізації сучасної концепції розвитку Автоматизованої системи науково-технічної інформації (АСНТІ), а також створення Національної комп'ютерної мережі НТІ. Проаналізовано структуру АСНТІ, доведено необхідність подальшого розвитку банку даних (БД) з усієї патентної інформації, що надходить і зберігається в бібліотеках на оптичних дисках. Висвітлено передумови формування автоматизованого інформаційного фонду науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій - невід'ємної частини інформаційного ресурсу НТІ України, що являє собою сукупність даних на паперових і машинних носіях зі сфери наукової та науково-технічної діяльності. Охарактеризовано світові БД з наукової та науково-технічної реферативної інформації, нову пошукову систему патентних документів INPADOC. Розглянуто сучасний стан у галузі розробки нових технологій з метою створення патентних електронних БД.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.1 + Ч736.835.662(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14595 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Шерепа Т. 
Система галузевих серій електронних видань: основні концептуальні положення / Т. Шерепа // Бібл. вісн.. - 2004. - № 1. - С. 26-29. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано концепцію створення системи галузевих серій електронних видань бібліотеки, що являє собою впорядковані зібрання документів з розвиненим пошуковим апаратом. Проаналізовано структуру галузевих серій на першому етапі створення системи, а також особливості конфігурації програмних засобів для її реалізації. Констатовано, що формування та поширення бібліотеками електронних видань започатковує нову систему документорозповсюдження.

Предложена концепция создания системы отраслевых серий электронных изданий библиотеки, представляющая собой упорядоточение документов с развитым поисковым аппаратом. Проанализированы структура отраслевых серий на первом этапе создания системы, а также особенности конфигурации программных средств для ее реализации. Констатировано, что формирование и распространение библиотек электронных изданий дает начало новой системе распространения документов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч231.68 + Ч730.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14595 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Власова С. А. 
Развитие Интернет-версии системы "Наука России" / С. А. Власова, Н. Е. Каленов // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества : 8-я междунар. конф. "Крым-2001". - 2001. - 1. - С. 225-227. - рус.

Розглянуто технологію формування та можливості пошуку інформації в базах даних системи "Наука Росії", розробленої БПН РАН за грантом РФФІ, яка надається користувачам Інтернет. Систему орієнтовано на формування баз даних, що відображають відомості про працівників РАН та їх публікації; вона включає два комплекси - локальний і центральний. Локальний комплекс являє собою типове програмне середовище, яке забезпечує введення даних у бібліотеках НДІ РАН. Центральний комплекс, що підтримується у БПН РАН, забезпечує злиття децентралізовано підготовлених баз даних і доступ до них через Інтернет. БД, що формуються в межах системи, можуть містити найрізноманітнішу інформацію про персоналії (у тому числі фотографії), бібліографію та повні тексти публікацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч239.9: + Ч214(4Рос)ф + Ч734(4Рос)841

Рубрики:

Шифр НБУВ: В345647/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського