Конференції

Бази даних

Бібліотекарям - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Бібліотекарям - Електронний каталог НБУВ (1)Каталог залу бібліотекознавчої літератури (1)Бібліотекарям - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*((<.>U=Ч73$<.>)+(<.>U=Ч81$<.>)+(<.>U=Ч24$<.>)+(<.>U=Ч611$<.>)+(<.>RZN=LIB$<.>))*(<.>I=РА316174<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

1.
Сищенко С. В. 
Книгознавча підготовка фахівців у системі вищої бібліотечно-бібліографічної освіти України: теоретико-методологічні засади : Автореф. дис... канд. пед. наук : 07.00.08 / С. В. Сищенко; Харк. держ. акад. культури. - Х., 2001. - 21 c. - укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади книгознавчої підготовки фахівців у системі вищої бібліотечно-бібліографічної освіти за умов пріоритетного формування національної книжкової галузі України. Здійснено контент-аналіз основних публікацій вітчизняних і зарубіжних учених за темою дослідження. Проаналізовано сучасний стан і визначено основні тенденції у системі підготовки книгознавчих кадрів в Україні та інших країнах світу, виявлено існуючу номенклатуру книгознавчих спеціальностей, спеціалізацій, навчальних дисциплін та форми їх інституційної реалізації. Виявлено протиріччя між сучасними потребами України у висококваліфікованих фахівцях книгознавчого і бібліотечно-бібліографічного профілю та недосконалістю існуючої системи підготовки відповідних кадрів у вищій школі. Запропоновано комплекс теоретичних підходів до модернізації змісту та напрямків книгознавчої підготовки, її системного розвитку. Обгрунтовано перспективи змістово-структурного й організаційного реформування книгознавчої освіти за умов формування єдиного освітнього простору України. Визначено основні чинники впливу на якість формування змісту та напрямів книгознавчої підготовки в системі вищої біліотечно-бібліографічної освіти. Запропоновано нові перспективні книгознавчі спеціалізації. Розроблено й обгрунтовано зміст навчання професіоналів у галузі книжкового та інформаційного маркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 р30 + Ч75 р30 + Ч611 р30

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316174 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Інститут інформаціних технологій
Бібліотекознавчі e-ресурси
Україна
Інші країни

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського