Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (69)Юристам - Наукова електронна бібліотека (5)Юристам - Реферативна інформація (53)Юристам - Електронні колекції (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ДЕМЧЕНК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=СЕРГІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

1.
Демченко В.І. 
Державна стратегія управління процесами природокористування приморських регіонів: автореф. дис... канд. філос. наук: 25.00.02 / В.І. Демченко ; Донец. держ. ун-т упр. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та сформульовано стратегії державного управління процесами природокористування приморських регіонів на основі принципів стійкого розвитку й удосконалення механізмів регіонального та державного програмування природокористування. Виявлено, що сучасне управління природоохоронною діяльністю не забезпечує збереження цілісності природних комплексів і об'єктів. Проаналізовано стан антропогенно трансформованих приморських територій Донецької області. Обгрунтовано необхідність переходу до ціннісно-орієнтованого програмного управління природокористуванням приморських регіонів на засадах соціального партнерства. Розроблено структуру концепції державного управління та інформаційної складової механізму прогнозування та планування екологічно збалансованого стійкого розвитку. Розроблено базову стратегію державного управління сталим розвитком приморських регіонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ДОН)280-21,01 + Х859(4УКР)113/114 +
Шифр НБУВ: РА366944
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Демченко Н.С. 
Договір купівлі-продажу об'єктів приватизації (на матеріалах арбітражної практики України): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Н.С. Демченко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Міститься комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних з відчуженням державного майна в процесі приватизації. Досліджуються проблеми договірних відносин купівлі-продажу об'єктів приватизації та їх правового регулювання. Проводиться аналіз суб'єктивного складу, об'єкту, змісту договору купівлі-продажу в процесі приватизації, розглядаються проблеми укладення договорів купівлі-продажу об'єктів приватизації та визнання їх недійсними. Визначаються і обгрунтовуються поняття договору купівлі-продажу в процесі приватизації та його особливості. Розроблено ряд науково-теоретичних положень стосовно участі у договірних відносинах купівлі-продажу в процесі приватизації фінансових посередників, порядку укладання договору купівлі-продажу об'єктів приватизації при викупі, на аукціоні та за конкурсом, визначення підстав та застосування наслідків визнання недійсними вказаного договору. На основі аналізу законодавчих та інших правових актів з питань приватизації, практики розгляду арбітражними судами спорів, пов'язаних з продажем державного майна в порядку приватизації, сформульовано конкретні пропозиції по вдосконаленню правового регулювання договірних відносин купівлі-продажу в процесі приватизації та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.41 + Х892.19(4УКР)189.4
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Демченко С.Ф. 
Організаційно-правове забезпечення раціонального використання матеріальних ресурсів в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.Ф. Демченко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 20 с. — укp.

В роботі досліджуються теоретичні правові і прикладні проблеми вдосконалення правового регулювання управління, стандартизації і контролю у сфері забезпечення раціонального використання і економічного витрачання матеріальних ресурсів в Україні. Сформульовано наукові висновки та пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства і правозастосування у даній сфері. Обгрунтовано необхідність прийняття і запропоновано авторський варіант Закону України "Про ресурсозбереження" як цілісного і комплексного законодавчого акту, основною метою якого є визначення єдиних загальних правових, економічних та організаційних основ раціонального використання та економічного витрачання матеріальних ресурсів в Україні. Значна увага приділена аналізу специфіки форм і методів державного управління у галузі раціонального використання матеріально-технічних ресурсів, розробці проблем вдосконалення цих форм і методів в умовах формування ринкових відносин. Досліджуються правові питання організації раціонального використання та економічного витрачання матеріальних ресурсів як необхідної умови економічного розвитку країни і як об'єкта державного управління. Обгрунтовується необхідність створення належних умов для залучення іноземного капіталу для впровадження передової техніки та технологій. Розглядаються проблеми щодо визначення оптимальних напрямків вдосконалення правового забезпечення ресурсозбереження в Україні. Сформульовано наукові висновки та пропозиції, спрямовані на вдосконалення діяльності органів управління в сфері забезпечення раціонального використання матеріальних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Демченко О. В. 
Правовий режим майна в багатоквартирному житловому будинку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / О. В. Демченко ; Н.-д. ін-т приват. права і підприємництва Нац. акад. прав. наук України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено права на приміщення в багатоквартирному житловому будинку. Житловий будинок розглянуто як об'єкт права, а також як сукупність житлових і нежитлових приміщень, кожне з яких є окремим об'єктом права. Доведено необхідність введення категорії "житловий будинок" як родового поняття щодо його видів, якими є "багатоквартирний житловий будинок" та "одноквартирний житловий будинок садибного типу". Обгрунтовано те, що виділення житлових фондів і поділ їх на окремі категорії втратило своє значення. Надано додаткову аргументацію поділу житла на комерційне та соціальне. Сформульовано пропозиції про внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, які спрямовані на забезпечення належного правового регулювання речових відносин щодо майна багатоквартирного житлового будинку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.5 + Х839(4УКР)112.2
Шифр НБУВ: РА379401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Демченко Т.С. 
Проблеми гармонізації законодавства України про товарні знаки з міжнародно-правовими нормами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Т.С. Демченко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Надано загальну правову характеристику товарних знаків, висвітлено зміст основних умов надання їм правової охорони, визначено шляхи вирішення проблемних питань, пов'язаних з отриманням, використанням та захисом прав на товарні знаки в Україні. Запропоновано юридичне визначення колективного, сертифікаційного, загальновідомого та знаменитого знаків. Обгрунтовано необхідність законодавчого запровадження поняття недобросовісності заявника, розкрито суть та межі здійснення права заборони. Визначено основні напрямки захисту прав власників товарних знаків в Інтернеті. Надано конкретні пропозиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення системи правової охорони товарних знаків в Україні та проведення її у відповідність до основних міжнародних стандартів і вимог.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х933.5 + Х839(4УКР)013.23 +
Шифр НБУВ: РА322324
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Демченко С. Ф. 
Теоретико-методологічні засади ефективності господарського судочинства: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.04 / С. Ф. Демченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Розроблено концептуальні положення щодо судового контролю, здійснюваного в процесі судочинства. Сформульовано положення щодо принципової можливості виміру ступеня ефективності контрольної діяльності суду. Систематизовано моральні пріоритети судочинства за Біблією та наведено вимоги, сформульовані до нього у Вічному Законі. Запропоновано, спираючись на вимоги, сформульовані у Біблії до відправлення судового процесу, поняття правосуддя, визначено мету вдосконалення існуючого судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА374627 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського