Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1002)Юристам - Наукова електронна бібліотека (33)Юристам - Реферативна інформація (837)Юристам - Електронні колекції (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КОВАЛ$<.>+<.>A=ОЛЕКСІЙ$<.>+<.>A=АНАТОЛІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 51
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Ковалів 
Адміністративно- правові та організаційні заходи забезпечення збереження вантажів на об'єктах залізничного транспорту: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Мирослав Володимирович Ковалів ; Національна академія внутрішніх справ України. — К., 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.2 + Х839(4УКР)211.921
Шифр НБУВ: РА311357
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Ковальова В.В. 
Шляхи удосконалення організації діяльності експертно-криміналістичної служби МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Ковальова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Досліджено правові, організаційні та техніко-криміналістичні проблеми забезпечення діяльності експертно-криміналістичної служби органів внутрішніх справ України на сучасному етапі її розвитку. Вивчено історію розвитку експертної служби на етапі перебудови, з'ясовано її роль у системі МВС і місце в системі експертних установ України. Діяльність експертної служби України розглянуто через призму правових, організаційних і техніко-криміналістичних аспектів. Висвітлено питання формування системи нормативно-правового та процесуального регулювання діяльності експертної служби. Визначено особливості організації діяльності експертно-криміналістичної служби на якісно новому рівні з використанням результатів науково-технічного прогресу, з метою надання зазначеній службі статусу організатора техніко-криміналістичного забезпечення всіх етапів боротьби зі злочинністю. Проаналізовано існуючу модель організації діяльності експертно-криміналістичної служби та визначено властиві їй закономірності, необхідні для формування діючої моделі з урахуванням історичного минулого, порівняльного аналізу форм, принципів і шляхів організації. Розглянуто проблеми ефективного функціонування механізму техніко-криміналістичного забезпечення, проведення експертних досліджень для органів кримінального судочинства. Визначено стратегічні напрямки пошуку нових підходів до організації та функціонування експертно-криміналістичної служби відповідно до реалій і сучасних потреб слідчої практики. Вивчено науково-практичні основи діяльності експертної служби в Україні. Розглянуто механізм забезпечення практичних підрозділів техніко-криміналістичними засобами, грунтуючисьв на міжнародно-правових принципах і стандартах, яким повинна відповідати діяльність служби. Охарактеризовано спектр наявних практичних проблем на сучасному етапі розвитку експертно-криміналістичної служби в Україні. Проаналізовано теоретичні та практичні можливості створення моделі організації діяльності експертної служби МВС у єдиній правовій і організаційній системі судово-експертних установ України в цілому. Визначено шляхи удосконалювання організації діяльності науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Зроблено висновок про необхідність створення єдиного органу з керівництва установами судової експертизи, який в державному масштабі мав би визначати необхідну мережу установ судової експертизи, планувати підготовку кадрів, координувати розробку нових експертних методик, здійснювати контроль за діяльністю даних установ, незалежно від їх відомчого підпорядкування. Обгрунтовано новий механізм правового, організаційного, кадрового, інформаційного та техніко-криміналістичного забезпечення розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)л4 + Х819(4УКР)112.011.013
Шифр НБУВ: РА314902 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Ковальчук О.М. 
Розвиток теорії права у Київському університеті в ХІХ - на початку ХХ століття: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.М. Ковальчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему розвитку теорії права у Київському університеті в ХІХ - на початку ХХ ст. Досліджено основні етапи розвитку теорії права з моменту заснування юридичного факультету до 1920 р. Встановлено, що найбільше її піднесення тісно пов'язане зі статутами 1833 р. та 1863 р. На підставі аналізу та систематизації першоджерел та архівного матеріалу в контексті загального розвитку світової науки права здійснено комплексне дослідження правових ідей і поглядів учених-юристів Київського університету, доведено оригінальність їх підходів до багатьох питань теорії права, що дозволяє зробити висновок про створення вченими правових шкіл, течій, напрямків, які відрізнялися від широковідомих західноєвропейських. Надано характеристику ролі вчених юрфаку Київського університету в розвитку загальної теорії права, а також показано сучасне значення їх ідей для правової культури України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х0в78 + Х2(4Укр-2к)5 + Ф1(4Укр)5
Шифр НБУВ: РА318424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

4.
Коваленко Т.О. 
Правові аспекти реструктуризації недержавних сільськогосподарських підприємств: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Т.О. Коваленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Висвітлено актуальні питання реструктуризації недержавних сільськогосподарських підприємств. Визначено поняття реструктуризації сільгосппідприємств недержавної форми власності як правової категорії, її способи, складові, правові принципи її здійснення у процесі реформування аграрного сектора економіки України. Проаналізовано правовий режим майна, земель і зайнятості за умов реструктуризації, описано правову природу майнового паю, права на майновий пай, земельної частки (паю), права на земельну частку (пай), договору оренди земельної частки (паю). Запропоновано прийняти комплексний нормативно-правовий акт - Закон України "Про реструктуризацію недержавних сільськогосподарських підприємств". Акцентовано увагу на необхідності внесення змін і доповнень до ряду законодавчих актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)112 + Х839(4Укр)211.121.12
Шифр НБУВ: РА318719 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Ковальчук О.Б. 
Виборчий процес в Україні: конституційно-правові аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / О.Б. Ковальчук ; Одес. нац. юрид. акад.. — О., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми виборчого процесу як однієї з головних форм безпосередньої демократії. Запропоновано уникати вживання у виборчому законодавстві України окремо термінів "принципи" та "засади", об'єднавши їх одним поняттям "засади виборчого процесу" та "засади виборчого права". Сформульовано визначення поняття такої засади виборчого процесу, як законність, яка передбачає, що організація та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим здійснюються на підставі та відповідно до Конституції України, виборчого Закону України (залежно від виду виборів), Закону України "Про Центральну виборчу комісію" та інших законів України. Зроблено спробу визначити загальні засади для всіх видів вибору, на яких повинен здійснюватися виборчий процес. Вперше проведено порівняльний правовий аналіз виборчого процесу по всіх видах виборів, які відбуваються в Україні згідно з Конституцією та діючими виборчими законами України. Обгрунтовано порядок утворення виборчих округів по виборах Президента України та виборах народних депутатів України. Запропоновано можливу структуру двопалатного парламенту та порядок його формування, що має важливе значення для виборчого процесу в Україні. Розглянуто новий порядок підрахунку голосів на виборах народних депутатів України. Наведено іншу схему проведення чергових виборів в Україні. Розроблено та запропоновано структуру Виборчого кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)526 +
Шифр НБУВ: РА322739
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Ковальчук А.Т. 
Фінансово-правове регулювання грошово-кредитних відносин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Т. Ковальчук ; Нац. акад. податк. служби Держ. податк. адмін. України. — К., 2004. — 17 с. — укp.

З'ясовано суть та виявлено характерні особливості фінансового права за умов ринкової трансформації. Створено концепцію вдосконалення правового режиму грошово-кредитної сфери. Запропоновано законодавчо-правові підходи до фінансово-правового регулювання монетарної політики. Обгрунтовано, що грошово-кредитна сфера у правовому вимірі - це означена сукупність принципів, критеріїв, правил та організаційних форм, які базуючись на чинному законодавстві, забезпечують необхідні умови для реалізації та розвитку грошово-кредитних відносин. Доведено, що законодавчо-правове забезпечення цих відносин супроводжується юридичними колізіями, окремі з яких носять антагоністичну природу. Проаналізовано правовий режим безготівкового грошового обігу, а також консорціумного кредитування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)42 +
Шифр НБУВ: РА328900
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Ковальова С.Г. 
Еволюція судової системи і судочинства на українських землях Великого князівства Литовського: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / С.Г. Ковальова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне історичне дослідження еволюції судової системи та судочинства на українських землях Великого князівства Литовського в аспекті формування судової влади. Проаналізовано основні етапи розвитку судоустрою та судочинства, встановлено його зв'язок з еволюцією державного та суспільного життя Литовсько-Руської держави у другій половині XIV ст. - 1560-х рр. Систематизовано та класифіковано види судів за критеріями участі в їх роботі державної влади та принципами підсудності. Відтворено генезу, склад, функціонування кожного з них, визначено їх місце та роль у судовій системі Великого князівства Литовського. Обгрунтовано тезу про формальне укорінення на українському грунті запозиченої з Польщі моделі місцевого пореформеного державного судоустрою. Зазначено, що практична діяльність державних та недержавних судів відбувалася в основному у руслі національних правових традицій. Встановлено внесок недержавних судів у формування судової влади. Доведено, що притаманний феодальному праву приватноправовий погляд на злочин починає поступатися місцем публічноправовому, що сприяє зміцненню судової влади та є передумовою розмежування цивільного та кримінального процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4ЛИТ)436-629.1 +
Шифр НБУВ: РА331592
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Коваль 
Апеляційні суди в Україні: становлення і розвиток: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Володимир Миколайович Коваль ; Одеська національна юридична академія. — О., 2004. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)15 + Х892.19(4УКР)176.1 + Х893.9(4УКР)781
Шифр НБУВ: РА330836
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Коваленко В.В. 
Актуальні проблеми застосування науково-технічних засобів спеціалістами при провадженні слідчих дій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Коваленко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено правові, організаційні та криміналістичні засади застосування науково-технічних засобів спеціалістами під час проведення слідчих дій та удосконалення процесу підготовки кадрів спеціалістів-криміналістів для експертної служби МВС України. Обгрунтовано положення про необхідність комплексного вивчення взаємопов'язаних процесуально-правових, організаційних і криміналістичних проблем застосування науково-технічних засобів під час розкриття та розслідування злочинів. Уточнено класифікацію сучасних науково-технічних засобів за їх фунціональним призначенням і видом, досліджено проблеми їх апробації, вровадження та використання під час проведення слідчих дій. Наведено пропозиції щодо доцільності більш чіткого розмежування функцій експерта та спеціаліста та подальшої конкретизації кримінально-процесуальних норм щодо функцій спеціаліста-криміналіста у разі його участі у слідчих діях. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення структури експертної служби МВС України та техніко-технічного супроводу окремих слідчих дій, удосконалено методики застосування науково-технічних засобів. Сформульовано зміни та доповнення до кримінально-процесуального законодавства щодо поліпшення правового регулювання використання науково-технічних засобів і спеціальних знань на досудовому слідстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413 + Х894.9(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА331750
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Ковальський В.К. 
Становлення та розвиток митної справи на Півдні України з давніх часів до 1917 року (на матеріалах Миколаївської митниці): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / В.К. Ковальський ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 18 с. — укp.

Висвітлено процес становлення та розвитку митної справи на Півдні України на прикладі Миколаївської митниці від давніх часів до 1917 р. Встановлено та охарактеризовано основні періоди розвитку митної справи на Миколаївщині. Визначено соціально-економічні та правові умови створення та діяльності Миколаївської митниці. Надано детальну характеристику структури та визначено компетенцію митних органів, специфіку їх діяльності на Півдні України. Здійснено аналіз нормативних актів, на базі яких створювалися та діяли митні органи. Частину архівних матеріалів введено до наукового обігу вперше.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038-1 + Т3(4УКР-4НИК)0-5 +
Шифр НБУВ: РА331332
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

11.
Коваль І.Ф. 
Право на ділову репутацію суб'єктів господарювання і його позасудовий захист від неправомірного використання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / І.Ф. Коваль ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття ділової репутації суб'єктів господарювання, визначено її ознаки як особистого немайнового блага, зміст права на ділову репутацію. Запропоновано шляхи удосконалення складів правопорушень у сфері неправомірного використання ділової репутації суб'єктів господарювання. Розмежовано сферу застосування законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та знаки для товарів і послуг. Розроблено пропозиції з підвищення ефективності застосування органами Антимонопольного комітету (АМК) України заходів юридичної відповідальності у вигляді штрафів за неправомірне використання ділової репутації. Доведено доцільність збереження на сучасному етапі розвитку конкуренції провідної ролі органів АМК у запобіганні недобросовісній конкуренції, проте, з урахуванням принципу розподілу влади, запропоновано спосіб розмежування компетенції міжантимонопольними та судовими органами з питань розгляду справ про недобросовісну конкуренцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.306 + Х839(4УКР)901.326 +
Шифр НБУВ: РА339619
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Коваленко П.М. 
Запобігання шахрайству на фінансових ринках у біржовій торгівлі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / П.М. Коваленко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

З'ясовано соціальну суть, правову природу та історію розвитку шахрайства на фінансових ринках у біржовій торгівлі. Охарактеризовано рівень, динаміку, структуру та географію даного явища у біржовій торгівлі України. Досліджено особливості його детермінації. Наведено визначення, а також здійснено класифікацію та типологію осіб, які вчиняють шахрайство на фінансових ринках. На підставі аналізу законодавства та світового досвіду з'ясовано, що сучасна модель запобігання шахрайству на фінансових ринках у біржовій торгівлі в Україні та відповідна система нормативних актів розроблені недостатньо. Запропоновано шляхи вдосконалення нормативної бази України у сфері запобігання зазначеному феномену, у якій, на відміну від країн ЄС та США, відсутнє відповідне законодавство, узгоджене з існуючими міжнародними нормативними актами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17 +
Шифр НБУВ: РА334798
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Коваленко Ю.І. 
Правовий статус працівника органів внутрішніх справ у перехідному суспільстві (порівняльно-правовий аналіз на матеріалах країн СНД): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Ю.І. Коваленко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження загальнотеоретичних і порівняльно-правових аспектів, а також закономірностей становлення та розвитку інституту правового статусу працівників органів внутрішніх справ у країнах-учасницях СНД. Висвітлено питання щодо поліцейської системи Франції як еталонної поліцейської системи країн романо-германської правової сім'ї. Констатовано, що саме французька модель організації цієї системи дозволяє забезпечити стійке існування політичного режиму за умов економічної, політичної нестабільності, частих політичних криз. Проаналізовано основні етапи розвитку законодавства про органи внутрішніх справ у країнах-учасницях СНД. Розглянуто питання про елементний склад правового статусу працівника цих органів. У порівняльно-правовому аспекті розкрито суть понять "працівник міліції" та "працівник поліції", які існують у чинному законодавстві країн-учасниць СНД. Систематизовано різноманітні види гарантій правового статусу працівника органів внутрішніх справ. Досліджено види та підстави юридичної відповідальності працівників зазначених органів країн-учасниць СНД.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.22(4/5СНД) + Х999.81 +
Шифр НБУВ: РА339522
Рубрики:

14.
Ковалишин І.Г. 
Правовий статус біженців в Україні: проблеми теорії та практики: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / І.Г. Ковалишин ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні положення теорії конституційного права України, міжнародно-правових норм, Конституції та законодавства України, а також практику надання та припинення статусу біженців в Україні. Сформульовано концепцію правового статусу біженців як особливого (привілейованого) і тимчасового виду правового статусу іноземців, які не користуються захистом держави у країні свого походження. Розкрито поняття біженця та його правового статусу в конституційному праві України, досліджено співвідношення та взаємозв'язок між правовим статусом біженців і правовим статусом іноземців, а також осіб без громадянства. Розглянуто порядок набуття та припинення правового статусу біженців в Україні. Висвітлено існуючі проблеми реалізації прав і виконання обов'язків біженців у нашій країні, запропоновано шляхи їх розв'язання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регламентує правовий статус біженців в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 +
Шифр НБУВ: РА338299
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Коваленко О.О. 
Особливості правового регулювання праці молоді: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.О. Коваленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості правового регулювання праці молоді. Проаналізовано норми трудового законодавства України, міжнародно-правові та нормативні акти деяких зарубіжних країн. Показано місце права молоді на працю в системі прав і свобод людини, висвітлено питання формування державної політики у даній сфері. Розглянуто юридичні гарантії реалізації права молоді на працю (бронювання робочих місць, забезпечення першим робочим місцем і правовим статусом молодого спеціаліста та молодого робітника), визначено особливості реалізації права на працю у формі трудового договору. Досліджено питання правового регулювання умов праці молодих працівників. Обгрунтовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо удосконалення законодавства у сфері регулювання праці молоді в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)342 + Х879(4УКР)83 +
Шифр НБУВ: РА346516
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Коваленко В.П. 
Удосконалення механізму державного управління післядипломною освітою в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр: 25.00.02 / В.П. Коваленко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання забезпечення сталого розвитку післядипломної освіти в Україні в період соціально-економічної трансформації за умов використання методології соціальної адекватності для розробки проблем державного управління в даній сфері. Проаналізовано значення здатності соціально-адекватного управління "створювати" умови для оптимального функціонування освіти. Визначено особливості та розроблено адаптаційну модель державного управління післядипломною освітою, у якій реалізується владно-розпорядницький вплив суб'єкта державного управління в процесі дії інтегративного механізму управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)78 + Х819(4УКР)132.1 +
Шифр НБУВ: РА342943
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Ковальський Д.В. 
Земельно-процесуальні правовідносини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Д.В. Ковальський ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто поняття, ознаки, класифікацію, структуру, підстави виникнення, зміни та припинення земельно-процесуальних правовідносин. Значну увагу приділено вивченню земельно-процесуальних правовідносин, що виникають, змінюються та припиняються у сфері державної реєстрації прав на земельні ділянки та позасудового вирішення земельних спорів. Наведено рекомендації щодо вдосконалення відповідних положень чинного земельного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)11-4 +
Шифр НБУВ: РА342452
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Ковалішина Н.П. 
Взаємодія жіночих громадських організацій з органами державної влади як фактор здійснення гендерної політики в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Н.П. Ковалішина ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено науково-практичний аналіз взаємодії жіночих громадських організацій з органами державної влади у процесі забезпечення ефективності реалізації гендерної політики в Україні на сучасному етапі її державотворення. З застосуванням комплексного підходу розкрито особливості та запропоновано періодизацію становлення та розвитку жіночого руху в Україні. Концептуально виокремлено й проаналізовано основні моделі діяльності сучасних жіночих громадських організацій в Україні. Виявлено чинники розвитку жіночого руху в регіонах нашої країни, визначено його вплив на демократизацію гендерної політики на місцевому рівні влади, а також вплив міжнародних організацій-партнерів на активізацію ролі жінок в управлінні суспільними процесами. Вивчено особливості гендерного підходу до формування державної політики Канади як необхідної умови забезпечення її соціально-політичного розвитку, специфіку управлінської діяльності даних організацій щодо забезпечення гендерного балансу в США. Удосконалено механізми взаємодії держави і громадських жіночих організацій щодо формування й оптимізації політики гендерного паритету. Запропоновано шляхи оптимізації внеску жіночого громадського руху до процесів формування громадянського суспільства в Україні. Визначено засоби впливу зазначених організацій та держави на зміну гендерних стереотипів у сучасному українському суспільстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)343 + С5*423.2*344 + Ф74(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342232
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

19.
Коваленко Е.Д. 
Використання оперативної інформації як підстави для застосування заходів процесуального примусу у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Е.Д. Коваленко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено питання легітимності прийняття процесуальних рішень про застосування заходів кримінально-процесуального примусу на підставі інформації, одержаної за результатами оперативно-розшукових заходів. З'ясовано співвідношення кримінально-процесуальних доказів та інформації, одержаної завдяки оперативно-розшуковій діяльності. Проаналізовано роль такої діяльності у збиранні та перевірці доказів. На підставі узагальнення сучасних поглядів і теоретичних концепцій кримінально-процесуального законодавства, положень Конституції України, відомчих нормативно-правових актів розглянуто питання щодо застосування заходів процесуального примусу у кримінальному судочинстві специфічною оцінкою якого є використання оперативно-розшукової інформації. Сформульовано й обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства з метою підвищення ефективності використання оперативної інформації як підстави для проведення слідчих дій, обрання та зміни запобіжного заходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)5 +
Шифр НБУВ: РА350673
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Ковальчук С.О. 
Здійснення захисту у кримінальних справах на засадах змагальності та диспозитивності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.О. Ковальчук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу норм кримінально-процесуального законодавства, теоретичного матеріалу, слідчої та судової практики визначено механізм реалізації принципів змагальності та диспозитивності у діяльності суб'єктів захисту в стадіях досудового слідства, попереднього розгляду справи суддею, судового розгляду справи. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення норм кримінально-процесуального законодавства, які врегульовують порядок реалізації суб'єктами захисту прав, спрямованих на спростування підозри, обвинувачення, виключення чи пом'якшення кримінальної відповідальності підозрюваного, обвинуваченого, підсудного.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893,9(4Укр)-2 + Х893,9(4Укр)1 +
Шифр НБУВ: РА351919
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського