Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (113)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (67)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КОРОТК$<.>+<.>A=ОЛЕН$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Коротка Р. О. 
Господарсько-правове регулювання агентських відносин в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / Р. О. Коротка ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено питання правового регулювання агентських відносин у широкому розумінні як універсального виду діяльності, що використовується в різних сферах суспільного буття, та господарсько-правовому - як виду господарської діяльності. Визначено загальні ознаки агентських відносин у сфері господарювання та спеціальні, притаманні для їх певних видів (у окремих галузях економіки, за безпосередньої участі держави, з використанням міжнародних ринків). Обгрунтовано, що на агентування у сфері господарювання впливає мета та функції його здійснення (одержання прибутку, виконання контрольних чи інших функцій), що дозволяє відмежувати комерційне агентування (комерційне посередництво, що здійснюється як вид підприємницької діяльності) та некомерційне (діяльність податкових і валютних агентів, відповідні функції на яких покладаються законодавством і виконання яких зазвичай не передбачає прибутковість такого агентування). Залежно від домінування публічного інтересу в агентських відносинах виділено такий їх вид як агентські відносини за безпосередньої участі держави (приватизація державного майна/акцій із застосуванням міжнародних/транснаціональних фондових ринків, експорт/імпорт зерна та продуктів його переробки) та запропоновано зміни до низки актів законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.83
Шифр НБУВ: РА384507 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі


2.
Короткевич М.Є. 
Кваліфікація зайняття забороненими видами господарської діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Є. Короткевич ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 16 с. — укp.

Розкрито особливості кримінально-правової квалифікації зайняття забороненими видами господарської діяльності (ст. 203 КК) з послідовним розкриттям змісту елементів і ознак основного та кваліфікованого складів даного злочину. На підставі аналізу ознак складів даного злочину здійснено відмежування його від інших злочинів. Проаналізовано зміст кримінально-правових понять і термінів, які використано у чинній редакції ст. 203 КК. Визначено деякі вади редакції даної статті та запропоновано способи її вдосконалення, що полягають у зміні диспозиції частин 1, 2 ст. 203 КК та примітки до ст. 202 КК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА342718
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Коротка О.М. 
Удосконалення правового регулювання матеріальної відповідальності в умовах ринкової економіки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.М. Коротка ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено роль та поняття матеріальної відповідальності сторін трудового договору. Проаналізовано різні підходи щодо розуміння теоретичного поняття "матеріальна відповідальність". Обгрунтовано позитивний і ретроспективний аспекти матеріальної відповідальності суб'єктів трудових правовідносин. Висвітлено особливості її нормативно-правового забезпечення. Уточнено існуючі в трудовому праві функції та ознаки даної відповідальності. Узагальнено та систематизовано принципи матеріальної відповідальності суб'єктів трудових правовідносин. З'ясовано особливості порядку визначення розміру шкоди та процесуального порядку відшкодування шкоди. Наведено пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА327621
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського