Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (72)Юристам - Наукова електронна бібліотека (10)Юристам - Реферативна інформація (70)Юристам - Електронні колекції (27)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ДОРОГ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

1.
Дорогих В.М. 
Адміністративно-правове регулювання грального бізнесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.М. Дорогих ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Розкрито поняття, зміст і структуру грального бізнесу. Визначено його місце в системі підприємницької діяльності. Висвітлено законодавство, що регулювало даний бізнес у Російській імперії, Радянському Союзі, країнах дальнього та ближнього зарубіжжя. Розглянуто процедуру легалізації грального бізнесу в Україні як самостійний вид адміністративного провадження, у зв'язку з чим з'ясовано адміністративно-процесуальну специфіку кожної зі стадій цього провадження. З'ясовано специфіку підстав, порядок контролю та нагляду за додержанням правил у сфері грального бізнесу. Досліджено структуру адміністративних правовідносин, які складаються між підприємцями - організаторами грального бізнесу та органами виконавчої влади. Проведено аналіз чинного адміністративно-деліктного законодавства, що визначає відповідальність за порушення правил у сфері грального бізнесу, його ефективності, наведено пропозиції щодо їх усунення. Досліджено повноваження органів, що забезпечують виконання правил даного бізнесу, сформульовано пропозиції щодо оптимізації їх роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)139 +
Шифр НБУВ: РА328389
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Кужель В.П. 
Визначення дальності видимості дорожніх об'єктів в темну пору при експертизі ДТП: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / В.П. Кужель ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему визначення дальності видимості дорожніх об'єктів у світлі автомобільних фар з метою покращання експертиз дорожньо-транспортних пригод (ДТП), які сталися у темну пору доби за умов неточності вихідних даних, шляхом розробки математичної моделі на підставі теорії нечітких множин. Визначено задачі автотехнічної експертизи під час проведення аналізу механізму ДТП, що дозволило виявити недоліки існуючої експертної методики. За результатами теоретичних і експериментальних досліджень удосконалено методику визначення дальності видимості об'єктів на дорозі з урахуванням комплексного взаємозв'язку певних факторів впливу, а саме: прозорості атмосфери, розташування перешкоди на дорозі відносно осі руху автомобіля, коефіцієнта засліплення, рівня завантаження автомобіля, освітленості дороги, тривалості роботи водія з кермом, контрасту розрізнення об'єкта з фоном, гостроти зору водія, навіть за умов неточності почтакових даних, занесених у протоколи ДТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.03 + Х893.9(4УКР)413.91 +
Шифр НБУВ: РА361718
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Данченко Т.В. 
Застава в системі запобіжних заходів у кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.В. Данченко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 17 с. — укp.

На підставі аналізу праць вітчизняних і зарубіжних вчених-процесуалістів розкрито суть поняття "застава" у системі запобіжних заходів і особливості його застосування та стадіях кримінального процесу. Розглянуто співвідношення застави як інституту зобов'язального права у цивільних відносинах і запобіжного заходу під час провадження у кримінальних справах. Обгрунтовано положення про необхідність законодавчого закріплення загального правила, за яким заставодавцями за умов обрання застави можуть виступати юридичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку. Запропоновано як предмети застави визначити гроші у національній та іноземній валюті, державні цінні папери, вироби з дорогоцінних металів, предмети мистецтва й антикваріату, збереження яких можливе на депозиті суду. За даними узагальнення матеріалів анкетування практичних працівників обгрунтовано необхідність законодавчого закріплення порядку відшкодування застави, у разі невиконання підозрюваним, обвинуваченим, підсудним умов належної поведінки на користь держави. З метою вдосконалення практики застосування застави запропоновано зміни та доповнення до ст. 154-1 КПК України "Застава".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х839(4УКР)16 +
Шифр НБУВ: РА348582
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Дорогих О.М. 
Організаційно-правові основи діяльності державної контрольно-ревізійної служби України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Дорогих ; Одес. держ. юрид. акад. — О., 1999. — 20 с. — укp.

Розглядається місце та роль Державної контрольно-ревізійної служби (ДКРС) у системі контрольних органів України, аналізуються форми та методи її діяльності, пропонуються шляхи їх оптимізації. Особлива увага приділяється юрисдикційним повноваженням цієї служби, а також прийомам її профілактичної діяльності. Дано рекомендації щодо удосконалення правового статусу ДКРС України та реформування адміністративного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Єфремова К.В. 
Особливості правового регулювання господарської діяльності на ринку виробів із дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.04 / К.В. Єфремова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплексне дослідження господарсько-правового забезпечення стимулювання розвитку виробництва виробів із дороцінних металів і дорогоцінного каміння. Проаналізовано стан і тенденції розвитку двох секторів ринку із дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння: виробництва виробів промислового призначення і виробництва ювелірних виробів як окремих об'єктів правової промислової політики. Виявлено недоліки законодавчого регулювання господарської діяльності підприємств зазначеної галузі промисловості. Розроблено та сформульовано теоретичні і практичні положення, спрямовані на удосконалення засобів і механізмів галузевої політики держави, що мають забезпечити економічне зростання усієї промисловості, де задіяні дорогоцінні метали та дорогоцінне каміння. Запропоновано конкретні рекомендації щодо оптимізації правового регулювання ринку виробів із дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. Досліджено господарсько-правові засоби правової промисловості політики у сфері виробництва виробів із дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння промислового призначення. Приділено особливу увагу розробці конкретних практичних рекомендацій щодо вдосконалення законодавтва України про видобуток, виробництво і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)421.523.8 + Х819(4Укр)120.01 + Х819(4Укр)127.04 +
Шифр НБУВ: РА364932
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Сопільник Л.І. 
Розвиток теорії та засад формування нормативної бази безпеки дорожнього руху: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.01.02 / Л.І. Сопільник ; Нац. ун-т "Львів. політехн.". — Л., 2002. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено методологію покращання безпеки дорожнього руху на основі створення системи стандартів та інших нормативних документів, яка дозволить проводити сертифікацію процесів у середовищі "водій - автомобіль - дорога - довкілля" та систематичний нагляд за сертифікованими процесами. Вперше створено теоретичні засади аналізу параметрів, що поєднують ДТП і систему "водій - автомобіль - дорога - довкілля". Наведено узагальнену математичну модель засобів перевірки кореляційних зв'язків між елементами даної системи. Сформульовано, обгрунтовано та побудовано алгоритм оптимізації процесу зменшення аварійності дорожнього руху, у якому використано параметри, що характеризують процес дорожнього руху, з використанням функції мети. Встановлено кореляційні зв'язки між факторами ДТП (інтенсивністю потоку автомобілів та геомагнітного поля, якістю покриття доріг тощо). Розроблено алгоритм проведення діагностичних досліджень параметрів транспортних засобів для оцінки їх технічного стану, встановлення причин виникнення аварійних ситуацій. Створено алгоритм та сформульовано принципи опису характеристик дорожньо-транспортної ситуації, за допомогою яких ров'язуються задачі прогнозування ДТП. Запропоновано метод дослідження виникнення ДТП з використанням імовірнісно-статистичного підходу та регресійного аналізу. Виявлено кореляції між змінами сонячної активності, інтенсивностю геомагнітного поля та дорожньо-транспортної ситуації. Розв'язано обернені задачі прогнозу розподілу ДТП за годинами доби та пори року. Запропоновано нові, розвинуто відомі та теоретичні, інженерно-технічні, інформаційні засади контролю ДТП та їх комп'ютерного прогнозування. Проведено достандартизаційні дослідження, на підставі яких розроблено три Державні стандарти України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.3 + О33-082.03 я8 +
Шифр НБУВ: РА322737
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського