Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (361)Юристам - Наукова електронна бібліотека (14)Юристам - Реферативна інформація (264)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=БАРАН$<.>+<.>A=ДМИТРИ$<.>+<.>A=ПЕТРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

1.
Баранник І. Г. 
Адміністративно-правове забезпечення діяльності державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. Г. Баранник ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Наведено загальну характеристику Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб як урядового органу державного управління в системі центральних органів виконавчої влади України. Розкрито сутність та особливості реєстраційної роботи, аналітичної та контрольно-наглядової діяльності Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб. Надано пропозиції та рекомендації з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01-9 + Х819(4УКР)112.033.01
Шифр НБУВ: РА376490 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Дмитрик О.О. 
Зміст та класифікація фінансових правовідносин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Дмитрик ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Проаналізовано суттєві та несуттєві ознаки фінансових правовідносин, розкрито зміст даних правових зв'язків. Визначено напрямки та зміст фінансової діяльності держави. Запропоновано визначення централізованих і децентралізованих фондів як об'єктів фінансових правовідносин. Розроблено пропозиції щодо конкретних змін нормативно-правових актів, зокрема, варіанти статей Бюджетного кодексу України, які закріплюють правовий режим функціонування фондів держави. Наведено обгрунтовану класифікацію фінансових правовідносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)-4 + Х819(4УКР)129 +
Шифр НБУВ: РА324554
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Баран М. П. 
Модернізація вищої освіти України: механізми інституційного регулювання: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / М. П. Баран ; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. — Івано-Франківськ, 2011. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні й організаційно-правові засади модернізації вищої освіти України на початку XXI ст. Актуалізовано питання інституційного регулювання модернізації вищої освіти. Здійснено аналіз впливу чинників інституційного середовища на вищу освіту України та механізми інституційного регулювання модернізації вищої освіти. Охарактеризовано зміни механізмів інституційного регулювання вищої освіти у Польщі та Росії. Проведено науково-практичне обгрунтування виділення освіти як пріоритетної сфери інституційного регулювання. Опрацьовано результати опитування за методикою ЕТОМ-аналізу відповідно до яких запропоновано шляхи вдосконалення механізмів інституційного регулювання вищої освіти України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР) к + Х819(4УКР)132.1
Шифр НБУВ: РА384381 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


4.
Дмитришин В.С. 
Набуття та передання авторських прав на комп'ютерні програми: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.С. Дмитришин ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено законодавство у сфері авторського права з метою одержання науково обгрунтованих і вірогідних результатів та рекомендацій щодо способів, форм, порядку й особливостей набуття та передання фізичними та юридичними особами немайнових і майнових прав на комп'ютерні програми. Установлено, що нормативно-правова база у цій сфері потребує вдосконалення в частині, що регулює правовідносини у сфері набуття та передавання прав на комп'ютерні програми. Наведено визначення поняття "комп'ютерна програма". Запропоновано розширити підстави набуття прав на твори та коло суб'єктів права інтелектуальної власності. Наголошено на необхідності посилити захист прав інвестора (роботодавця, замовника) на службові комп'ютерні програми, створені на замовлення. Уточнено зміст поняття ліцензії, передбачено можливість укладання письмового або електронного документа, зокрема, шляхом прийняття однією стороною умов, встановлених іншою. Наведено визначення понять "використання твору" та "вичерпання прав" за першого продажу чи іншого передання права власності на примірник твору. Наведено рекомендації щодо загальних положень і специфічних умов, які доцільно відображати в ліцензійних договорах на використання комп'ютерних програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)331:З970 +
Шифр НБУВ: РА359749
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Баранов-Мохорт С.М. 
Організаційні та фінансово-правові відносини, що виникають при вексельних розрахунках: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.М. Баранов-Мохорт ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2005. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження організаційних і фінансово-правових відносин, що виникають під час вексельних розрахунків. Розглянуто становлення вексельного обігу в Україні та обумовлених ним організаційних і фінансово-правових відносин. Досліджено механізм оподаткування у разі здійснення вексельних розрахунків, виявлено особливості стягнення державного мита за вексельні бланки. Висвітлено основні проблеми розширення використання векселів у господарській діяльності та державного контролю у цій сфері. Проаналізовано механізми використання нових видів векселів у процесі формування Державного бюджету України та здійснення бюджетних видатків: казначейських векселів, банківських векселів та векселів Державної податкової адміністрації України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.2 +
Шифр НБУВ: РА337844
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Баранюк А.З. 
Позбавлення права приватної власності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / А.З. Баранюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 14 с. — укp.

Вперше проведено комплексне наукове дослідження позбавлення права приватної власності в системі підстав припинення права власності, передбачених Цивільним кодексом України. Розглянуто процес становлення різних видів позбавлення права приватної власності та передумови їх виникнення в Україні та інших країнах. Розкрито юридичну природу позбавлення права приватної власності в системі підстав припинення права приватної власності. Встановлено критерії класифікації підстав позбавлення права приватної власності. Запропоновано наступний поділ підстав позбавлення права приватної власності: позбавлення права приватної властності із вимог суспільної необхідності, позбавлення права приватної власності за вчинення власником правопорушення та позбавлення права приватної власності у разі доцільності передачі майна однієї особи іншій. На підставі аналізу відносин, які виникають під час позбавлення права приватної власності, розроблено пропозиції щодо удосконалення їх законодавчого регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.3 +
Шифр НБУВ: РА349144
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Баранов С.О. 
Попередження адміністративних правопорушень, що посягають на митні відносини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.О. Баранов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано об'єкт, суб'єкт адміністративних порушень, які посягають на митні відносини та способи скоєння проступків. Розглянуто питання поліпшення механізму реалізації адміністративно-правових норм у сфері обігу металобрухту та його експорту. Обгрунтовано необхідність оптимізації податкової та митно-тарифної систем з метою запобігання порушенням митних правил. Розроблено основні положення деліктологічної експертизи законодавчих актів, норми яких регулюють митні відносини. З урахуванням інтересів України та з метою позитивного впливу на стан адміністративної деліктності у сфері митної справи запропоновано шлях створення моделі міжнародного правового регулювання митних відносин. Виявлено чинники формування психічної установки особи на порушення митних правил, запропоновано заходи щодо їх нівелювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)112.038
Шифр НБУВ: РА318481 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Дмитриченко І.В. 
Розмежування морських просторів між прибережними державами у міжнародному морському праві: теорія і практика: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / І.В. Дмитриченко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено міжнародно-правові принципи морської делімітації та розглянуто практику прибережних держав у контексті здобутків ІІІ конференції ООН з морського права. Зазначено, що рішення Міжнародного Суду ООН і міжнародних арбітражів суттєво впливають на розвиток права морської делімітації. Проаналізовано значення релевантних обставин і справедливих принципів у делімітаційному процесі. Доведено, що результати даного дослідження можуть використовуватись прибережними державами у переговорах щодо правового оформлення морських кордонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.522 + Х912.3 +
Шифр НБУВ: РА323419
Рубрики:

9.
Бараненко Д.В. 
Спеціальний суб'єкт злочину: кримінально-правовий аналіз: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.В. Бараненко ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Вперше в Україні проведено дослідження інститу спеціального суб'єкта злочину на підставі кримінально-правового аналізу. Розроблено правила та теоретичні положення, які забезпечують одноманітне тлумачення ознак спеціального суб'єкта злочину, наведено рекомендації щодо їх ефективного використання у правозастосовній практиці та законотворчій роботі. Розроблено класифікацію ознак і запропоновано визначення поняття "спеціальний суб'єкт злочину", показано його зв'язок з категоріями наук кримінально-правового циклу. Встановлено критерії класифікації спеціального суб'єкта злочину, охарактеризовано його види. Досліджено ознаки спеціального суб'єкта злочину у системі елементів складу злочину. Визначено характерні властивості окремих видів спеціального суб'єкта злочину. Проаналізовано особливості кваліфікації злочинів зі спеціальним суб'єктом. Досліджено зв'язок спеціального суб'єкта злочину з особою злочинця. Розглянуто проблемні питання визнання спеціальним суб'єктом злочину юридичної особи, обгрунтовано шляхи їх вирішення. Наведено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства у частині визначення підстав кримінальної відповідальності спеціального суб'єкта злочину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011 + Х883.9(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА367693
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського