Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (230)Юристам - Наукова електронна бібліотека (6)Юристам - Реферативна інформація (155)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ВОРОН$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ОЛЕКСІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

1.
Ворона П.В. 
Експлікація місцевого самоврядування в програмах політичних партій України: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / П.В. Ворона ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи удосконалення системи місцевого самоврядування в Україні як складової публічної влади та висвітлено роль політичних партій різного спрямування у даних процесах. Детально проаналізовано теоретичні засади розвитку місцевої демократії на сучасному етапі формування громадянського суспільства. На підставі узагальнення світового досвіду, контент-аналізу документів політичних партій та виборчих блоків, Європейської хартії місцевого самоврядування описано три основні моделі системи місцевого самоврядування: радикальну, еволюційну, радянську. З метою забезпечення демократичності та конституційності у процесі формування органів місцевого самоврядування наведено пропозиції щодо внесення змін та доповнень до чинного законодавства про місцеві вибори.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2 + Ф69(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА353263
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Вороніна 
Механізми державного регулювання продовольчого ринку України: автореф. дис. канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Юлія Євгенівна Вороніна ; Академія муніципального управління. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)127 + Х819(4УКР)124 + У9(4УКР)421.51-21,01
Шифр НБУВ: РА365831
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Вороніна Н. В. 
Набуття права власності на знахідку за цивільним правом України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Н. В. Вороніна ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано питання розвитку вітчизняного та зарубіжного законодавства щодо врегулювання набуття права власності на знахідку, а також спеціальну літературу з відповідної проблематики. Детально досліджено визначення поняття знахідки у цивільному праві, а також встановлення співвідношення термінів "спосіб" і "підстава" набуття права власності на знахідку. Запропоновано значення терміна "знахідка": безхазяйна річ, яка була знайдена; виявлення загубленої речі - юридичний факт - вчинок; фактичне заволодіння річчю як однобічний набувальний акт - окупація; юридичний склад - заволодіння. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення низки норм чинного законодавства з питань врегулювання знахідки та набуття права власності на неї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.43
Шифр НБУВ: РА373579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Воронова О.В. 
Підстави набуття права власності на житло: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Воронова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст поняття житла, визначено його характерні ознаки як окремого виду нерухомого майна. Досліджено первісні та похідні, а також загальні та спеціальні підстави набуття права власності на житло. Встановлено особливості правового регулювання окремих видів договорів, які є підставою набуття права власності на житло. Проведено правовий аналіз договорів купівлі-продажу, міни, дарування, ренти, довічного утримання (догляду), дольового (пайового) будівництва та участі у фонді його фінансування. Сформульовано рекомендації щодо удосконалення чинного законодавства України у сфері регулювання відносин з набуття права власності на житло. Зокрема, розроблено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Законів України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном під час будівництва житла та здійснення операцій з нерухомістю", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" та інших нормативних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)112.2 + Х839(4УКР)110.4 +
Шифр НБУВ: РА339491
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Воронова Ю.В. 
Соціально-психологічні детермінанти віктимної поведінки неповнолітніх жертв сексуальних злочинів: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Ю.В. Воронова ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 21 с. — укp.

Здійснено аналіз соціально-психологічних і правових факторів, які впливають на формування та прояв віктимності у жертв сексуальних злочинів. Визначено, що умови виховання неповнолітніх від 14-ти до 18-ти років, їх взаємовідносини з батьками та однолітками є факторами, які впливають на рівень їх віктимності. Установлено, що діти, які живуть у сім'ях з низькою культурою, рівнем матеріального достатку й освіти батьків мають занижену самооцінку та за цього рівень віктимності у них високий. Відзначено, що дівчата, які живуть у сім'ях з матеріальним достатком високого рівня та освітою батьків, мають завищену самооцінку і теж достатньо високу ступінь віктимності. За результатами дослідження доведено індивідуально-психологічні умови та фактори віктимності, до яких належать ціннісні орієнтації, комунікативна, мотиваційна й емоційно-вольова сфера і Я-концепція. Чим вище рівень віктимності, тим більшою мірою зазначені психологічні фактори відрізняються від контрольних показників. Доведено, що визначення рівня віктимності слід проводити в осіб, які ще постраждали від сексуального злочину та в них немає негативних змін у психіці. Установлено, що згвалтування неповнолітніх призводить до виникнення у них посттравматичних стресових розладів, які можуть проявлятися через рік після скоєння злочину. Обгрунтовано методи боротьби з сексуальними злочинами, розглянуто сучасні технології соціально-психологічної та правової профілактики віктимності неповнолітніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.23 + Х881.9(4УКР)114.013 + Х883.9(4УКР)711.14 +
Шифр НБУВ: РА342285
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Воронько Л.О. 
Теоретико-організаційні основи культури праці державних службовців України: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.03 / Л.О. Воронько ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Здійснено цілісне дослідження теоретико-організаційних засад культури праці державних службовців у контексті впровадження адміністративної реформи в Україні. Уточнено сутність категорій культури та праці. Визначено поняття "культура праці державного службовця", розкрито її сутність, основну мету, функції, охарактеризовано структуру. Розроблено модель формування творчо-аналітичного підходу до справи. На підставі емпіричного дослідження з'ясовано рівень культури праці державних службовців та чинники, що сприяють його підвищенню. Визначено місце та роль культури праці державних службовців у державному управлінні. Запропоновано практичні рекомендації щодо її формування та розвитку у процесі реформування державної служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1-8
Шифр НБУВ: РА331000
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Ворона 
Формування та реалізація державної інноваційної політики: галузевий аспект: автореф. дис... канд. з держ. управління : 25.00.02 / Дмитро Миколайович Ворона ; Класичний приватний ун-т. — Запоріжжя, 2008. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА366521
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Воронін Я.Г. 
Цивільно-правова охорона винаходів в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Я.Г. Воронін ; НАН України; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Розглянуто проблеми цивільно-правової охорони винаходів в Україні. Визначено, що до одержання результатів кваліфікаційної експертизи винаходу стосовно відповідності його умовам патентоздатності результат інтелектуальної діяльності людини у будь-якій сфері технології не може вважатися винаходом. Розглянуто можливість поділу результатів інтелектуальної діяльності людини на об'єкти, які за змістом винаходами не є, відповідно не можуть вважатися винаходом. Досліджено питання реалізації особистих немайнових і майнових прав реалізації своїх повноважень відносно винаходів. Проаналізовано проблеми обігу майнових прав і порядок надання їм відповідної правової охорони. Сформульовано пропозиції стосовно удосконалення чинного законодавства щодо цивільно-правової охорони винаходів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 +
Шифр НБУВ: РА366893
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського