Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (117)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (79)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КУЛИК$<.>+<.>A=АНАТОЛ$<.>+<.>A=МИХАЙЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

1.
Кулик Л.М. 
Боротьба зі злочинами, що вчиняються з використанням зброї: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.М. Кулик ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто комплекс питань теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з організаційно-правовими та кримінологічними аспектами протидії злочинам, вчиненим з використанням зброї. Визначено ознаки даного виду злочинів, а також детермінанти існування та поширення цього явища. Проаналізовано законодавство деяких зарубіжних країн про відповідальність за вчиннення злочинів з використанням зброї. Охарактеризовано сучасний стан діяльності органів внутрішніх справ України у сфері протидії злочинам, що вчинені з використанням зброї. На підставі одержаних результатів наукового дослідження розроблено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства України й запропоновано комплекс заходів протидії злочинам, вчиненим з використанням зброї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)119.014 + Х881.9(4УКР)025.2 +
Шифр НБУВ: РА344511
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Кулик С.М. 
Державна регуляторна політика сприяння розвитку малого підприємництва: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.М. Кулик ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

Розкрито суть державної регуляторної політики сприяння розвитку малого підприємництва та визначено роль малого підприємництва як об'єкта державної регуляторної політики. Розроблено засади механізму реалізації дослідженої політики, здійснено комплексну оцінку факторів її формування. Визначено ефективність державної регуляторної політики щодо малого підприємництва. З'ясовано передумови та причини створення стратегії його розвитку. Удосконалено інформаційний механізм забезпечення реалізації даної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0 + Х839(4УКР)901.301.5 +
Шифр НБУВ: РА349362
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Кулик О. М. 
Особливості управлінської діяльності у сфері молодіжної політики в місті Києві: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. М. Кулик ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено формування та реалізацію молодіжної політики в Києві, визначено її особливості. Обгрунтовано організаційно-правові принципи управлінської діяльності у сфері соціального захисту молоді, набуття професії та здійснення професійної перепрофілізації, працевлаштування молоді та залучення її до підприємницької діяльності. Охарактеризовано діяльність молодіжних громадських організацій та сформульовано рекомендації з вдосконалення механізмів забезпечення управлінської діяльності. Визначено форми сприяння молоді в процесі реалізації її творчих ініціатив. Запропоновано механізми утвердження нових форм роботи з молоддю щодо формування здорового способу життя, визначено шляхи активізації політичної участі та політичної діяльності молоді в процесі трансформації суспільства. Розроблено механізми залучення її до управлінської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф75(4УКР) + Ф3(4УКР)4 + Х819(4УКР-2К)219-97
Шифр НБУВ: РА383342 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


4.
Михайлович Д.М. 
Офіційне тлумачення закону: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Д.М. Михайлович ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано фактори, що викликають необхідність тлумачення нормативних приписів. Сформульовано мету тлумачення закону та запропоновано логічний алгоритм її досягнення. Подано визначення поняття офіційного тлумачення закону, репрезентовано його основні ознаки, стадії та види. Охарактеризовано співвідношення офіційного та доктринального тлумачення. Висвітлено поняття, юридичну природу, загальні та специфічні ознаки, функції та види актів офіційного тлумачення, акцентовано увагу на особливостях їх дії у часі, просторі та щодо кола осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-320.3 +
Шифр НБУВ: РА324691
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Кулик 
Правова природа розрахункового чека: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Дмитро Олександрович Кулик ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.22
Шифр НБУВ: РА366066
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Анатольєва О.І. 
Правове регулювання боротьби з безпритульністю, бездоглядністю та правопорушеннями неповнолітніх в УСРР у 20-х роках ХХ століття: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.І. Анатольєва ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено процес становлення та правове регулювання діяльності системи державних органів і громадських організацій, уповноважених вести боротьбу з безпритульністю, бездоглядністю та правопорушеннями неповнолітніх. Охарактеризовано головні напрямки профілактики даних негативних явищ серед неповнолітніх за допомогою захисту їх прав у різних сферах життя. Акцентовано увагу на систематизації досвіду роботи з дітьми, які вже вели безпритульний спосіб життя, залишилися без нагляду дорослих, вчиняли правопорушення. Проаналізовано правові засади політики тодішнього уряду стосовно боротьби з правопорушеннями неповнолітніх виховними методами. Запропоновано рекомендації щодо удосконалення правового регулювання боротьби з безпритульністю, бездоглядністю та правопорушеннями неповнолітніх на сучасному етапі розвитку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)61-628.3 + Х883.9(4УКР)52-1 + Х628.329(2УК)32 +
Шифр НБУВ: РА323549
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Кулик М.З. 
Шляхи оптимізації міжнародно-правового регулювання делімітації морських просторів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / М.З. Кулик ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми вдосконалення правової бази та підвищення ефективності методів делімітації основних типів морських просторів. На підставі аналізу міжнародно-правових документів, рішень відповідних міжнародних судових і арбітражних органів, а також договірної практики запропоновано варіант побудови оптимальної делімітаційної моделі з відповідним правовим і математичним обгрунтуванням. Наведено пропозиції щодо напрямків можливого доповнення міжнародно-правових регуляторів визначення запитних і присуджуваних площ морських просторів. Зазначено, що критерії справедливості делімітації морських просторів доцільно розглядати як міру рівності наданих правом шансів на реалізацію висхідних можливостей сторін, які не обов'язково мають бути рівними. Справедливість - це той рівень, де можливою вбачається нормалізація. Особливі методи - диспозитивні критерії, для яких встановлюються принципи їх релевантного застосування за конкретних ситуацій з урахуванням типології особливих обставин. Суть поняття пропорційності делімінації неправомірно зводиться до рівності співвідношень між довжинами берегових ліній і площами вимірюваних від них морських просторів у спірному районі, оскільки між даними параметрами не існує взаємооднозначної залежності. Проте такої однозначності можна досягти у разі співвіднесення площ обгрунтовано запитних (безвідносно до запитів іншої сторони) і "законно" належних морських просторів з урахуванням таких запитів іншої сторони. За цього беруться до уваги не абсолютні величини останніх, а лише ті їх частини, що знаходяться у спірній ділянці морських просторів, які підлягають делімітації (релевантна зона). Цей підхід дозволяє здійснити кодифікацію правил розмежування морських просторів, звужуючи діапазон суб'єктивності судово-арбітражних рішень, забезпечує критеріальні засади оцінювання міжнародної практики, а також дає змогу обгрунтувати можливий пратичний варіант вирішення існуючих делімітаційних проблем України у північно-західній частині Чорного моря.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.3 + Х912.523.6 +
Шифр НБУВ: РА353019
Рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського