Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (42)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (39)Юристам - Електронні колекції (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=МАТВІЄНКО$<.>+<.>A=ПОЛІНА$<.>+<.>A=ЄВГЕНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Матвієнко П. Є. 
Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про комерційну таємницю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / П. Є. Матвієнко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Комплексно розглянуто проблеми адміністративно-правового захисту комерційної таємниці. Проаналізовано правовий досвід охорони комерційної таємниці у законодавстві України. Розкрито соціальну обумовленість незаконних дій з відомостями, які становлять комерційну таємницю. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу незаконного збирання, використання та розголошення комерційної таємниці з метою заподіяння шкоди діловій репутації або майну іншого підприємця. Визначено момент закінчення кожного з видів даного правопорушення. Розроблено пропозиції з вдосконалення нормативної складової охорони комерційної таємниці в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х849(4УКР)115
Шифр НБУВ: РА373565 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Матвієнко А.С. 
Політико-правові засади децентралізації влади в контексті адміністративної реформи в Україні: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / А.С. Матвієнко ; Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено процес децентралізації влади у контексті адміністративної реформи в Україні. На основі системного методу визначено основні підходи до розуміння децентралізації, розглянуто її типи (вертикальна, горизонтальна, децентралізація (деконцентрація), адміністративна, деволюція тощо). Вивчено чинники, що мають вирішальний вплив на здійснення адміністративної реформи в Україні, та запропоновано комплексний підхід до її реалізації за сучасних умов. Визначено особливості здійснення децентралізаційних реформ у різних державах світу, зокрема, розвинених (деволюція у Великобританії, децентралізація у Франції) та перехідних (країнах Східної Європи). Проаналізовано стратегії їх втілення, встановлено взаємозв'язок між децентралізацією державної влади та процесами демократизації у постсоціалістичних державах. На підставі аналізу досвіду зарубіжних країн виявлено можливі негативні наслідки децентралізації та сформульовано застереження щодо запозичення цього досвіду під час здійснення адміністративної реформи в Україні. Досліджено вітчизняну нормативно-правову базу децентралізаційних перетворень. Наведено пропозиції щодо її вдосконалення з метою реформування й ефективної діяльності органів місцевого самоврядування. Обгрунтовано необхідність застосування громадівського підходу під час реалізації реформи місцевого самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф031.1 + Х819(4УКР)010
Шифр НБУВ: РА372216 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Матвієнко І.О. 
Формування ціннісних орієнтацій дев'ятикласників у процесі навчання правознавства: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / І.О. Матвієнко ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2009. — 17 с. — укp.

Наведено методику формування ціннісних орієнтацій учнів у процесі навчання правознавства у IX класі основної школи. Проаналізовано стан розробленості дослідженої проблеми у теорії та на практиці. Доведено, що ціннісні орієнтації є внутрішнім компонентом свідомості та самосвідомості людини, особливим психологічним утворенням, що формується шляхом інтеріоризації особистістю суспільних цінностей. Наведено визначення понять "цінності", "ціннісні орієнтації", "соціально-правові ціннісні орієнтації", що формуються в учнів на уроках правознавства, з'ясовано компоненти ціннісних орієнтацій. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено методику формування соціально-правових ціннісних орієнтацій у навчанні предмету "Основи правознавства".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х.р(4УКР)2-3 + Х8р(4УКР)2-3 +
Шифр НБУВ: РА365051
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського