Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (72)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (54)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ПРОКОПЕНК$<.>+<.>A=ВІКТОР$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Прокопенко О. Б. 
Право на справедливий суд: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / О. Б. Прокопенко ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано, що справедливість є важливим критерієм оцінки ефективності та легітимності в діяльності судової влади. Доведено, що справедливість є невід'ємним елементом змісту судового рішення, в якому відображається результат суду з розгляду правових спорів. Право на справедливий суд проаналізовано у вузькому та широкому аспектах, розглянуто як процесуальну правову гарантію, що передбачена нормами міжнародного права та закріплена на законодавчому рівні, забезпечення якого є прямим обов'язком держави. Розглянуто систему організаційно-правових гарантій права на справедливий суд, які розподіляються на інституціональні (незалежність та неупередженість суду, утворення суду на підставі закону, компетентність суддів) та процесуальні ("розумний" строк розгляду справи, наявність системи альтернативних (позасудових) інститутів вирішення правових спорів, виконання судових рішень). Доведено необхідність введення юридичної відповідальності сторін у справі за умисне затягування судового процесу. Удосконалено класифікацію міжнародно-правових актів, що регламентують право на справедливий суд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)328 + Х891.9(4УКР)1-2
Шифр НБУВ: РА379893 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Прокопенко Н.О. 
Теоретичні засади і практика дослідження мікроскопічних слідів-відображень: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.О. Прокопенко ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 14 с. — укp.

У ході дослідження визначено поняття мікросліду та мікрочастки як окремих різновидів речових доказів через їх якісні характеристики. Визначено критерії відмежуваня мікрослідів та мікрочасток від звичайних речових доказів. Досліджено передумови ототожнення предметів за мікрослідами. Визначено етапи роботи з мікроскопічними слідами-відображенями у перебігу розслідування злочинів та елементів їх збирання. Окреслено коло повноважень і форми взаємодії суб'єктів, які можуть та уповноважені на збирання мікрооб'єктів процесуальними діями. Наведено огляд сучасних технічних засобів мікротрасологічних досліджень. Проаналізовано та описано новітні методи дослідження мікроскопічних слідів-відображень дюдини та предметів як в Україні, так і за її межами за допомогою криміналістики, природничих і технічних наук. Внесено пропозиції щодо використання мікроскопічних слідів-відображень у більш широкому діапазоні під час розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)11 +
Шифр НБУВ: РА367549
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського