Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (37)Юристам - Реферативна інформація (26)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=СТЕЦЮК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ВАСИЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Стецюк В.Б. 
Земства Правобережної України в період Української національно-демократичної революції 1917 - 1920 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.Б. Стецюк ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено основні напрями діяльності органів земського самоврядування Правобережної України у 1917 - 1920 рр. Проаналізовано зміни в особовому складі земських зборів, охарактеризовано соціальне та матеріальне становище співробітників даних структур у досліджений період. Висвітлено політику Тимчасового уряду, різних українських політичних режимів та інших військово-політичних сил, які діяли в регіоні, щодо органів земського самоврядування. Охарактеризовано фінансове становище земств, досліджено основні напрямки їх роботи - економічний розвиток краю, культурно-просвітницьку діяльність, соціальне забезпечення, допомога армії УНР і правоохоронним структурам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР34)612-536.2 + Х2(4УКР)611/612-523.8 +
Шифр НБУВ: РА363107
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Стецюк Н.В. 
Конституціоналізм в українській політичній та правовій думці (середина XIX ст. - кінець 80-х років XX ст.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Н.В. Стецюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Подано загальну характеристику еволюції змісту конституційних ідей та конституцій (XVIII - XX ст.). Висвітлено причини та обставини виникнення перших політичних та правових ідей і поглядів конституційного характеру в Україні, періодизацію їх розвитку. Детально розглянуто особливості розвитку конституціоналізму в українській політичній та правовій думці в період від середини XIX ст. до початку Першої світової війни. Проаналізовано теорію та практику конституціоналізму періоду УНР - ЗУНР, розвиток конституційних ідей у 1920 - 1940 рр. та спроби їх реалізації в практиці державотворення, а також розвиток конституційних ідей після Другої світової війни. Відзначено, що протягом всього XX ст. основу конституційних ідей в українській політичній та правовій думці складали положення про право українського народу на самовизначення та необхідність побудови суверенної, національної, демократичної української держави. Зроблено висновок, що українська конституційно-правова думка у своєму розвитку пройшла всі етапи, характерні для загального процесу еволюції змісту конституційних ідей та конституцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)5/6 + Ф1(4УКР)5 +
Шифр НБУВ: РА326346
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Стецюк Б.Р. 
Кримінальний процес у правовій системі Гетьманщини: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Б.Р. Стецюк ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено основні етапи формування, становлення та розвитку кримінально-процесуального права та функціонування його суб'єктів на Гетьманщині у контексті загальних соціальних і правових процесів. Розкрито структуру та механізм формування складових елементів кримінального права, визначено особливості провадження судочинства. Розглянуто зміни, яких зазнало кримінальне судочинство в часи існування Гетьманської України. Уперше доведено, що в Україні саме в добу Гетьманщини відбувся поділ національного процесуального права на цивільно-процесуальне та кримінально-процесуальне. Зроблено висновок, що галузь кримінально-процесуального права в Україні фактично сформувалася значно раніше, ніж це було визначено "Зводом законів Російської імперії" у кінці першої третини XIX ст. На підставі критерію міри автономності українського права та його окремих галузей розроблено авторську періодизацію розвитку кримінального процесу в системі права Гетьманщини. Узагальнено, систематизовано та проаналізовано джерела процесуального права, зокрема кримінально-процесуального, які були чинними в Гетьманщині. Уточнено наукові уявлення про закономірності розвитку органів державної влади - суб'єктів кримінального та цивільного процесу. Уперше досліджено формування та розвиток окремих стадій кримінального процесу доби Гетьманщини. Доведено, що більшість прийнятих у даний період нормативно-правових актів у галузі судочинства не набрали юридичної сили внаслідок впливу внутрішніх і зовнішніх чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)46-629.3 +
Шифр НБУВ: РА360291
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Стецюк Н.М. 
Розвиток процесу управління персоналом (на прикладі митної служби України): Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.03 / Н.М. Стецюк ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади процесу управління персоналом митної служби. Визначено основні шляхи розвитку цього процесу, які мають сприяти підвищенню ефективності кадрової політики Держмитслужби. Запропоновано нове визначення поняття "управління персоналом митної служби", яке відображає складний процес впливу на особовий склад з метою якісного задоволення потреб Держмитслужби у працівниках, а також розкриває специфіку кадрової функції цілеспрямованої управлінської діяльності керівного складу митної служби. Досліджено організаційно-правове підгрунтя управління персоналом Державої митної служби України. На підставі функціонально-структурного аналізу запропоновано шляхи розвитку функцій, системи та структури й обгрунтовано заходи щодо вдосконалення технологій управління цим персоналом, які сприятимуть підвищенню ефективності та результативності кадрових процесів, формуванню, стабілізації та використанню особового складу даних органів з урахуванням специфіки службової діяльності їх працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 п + Х819(4УКР)012 +
Шифр НБУВ: РА350440
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського