Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (180)Юристам - Наукова електронна бібліотека (14)Юристам - Реферативна інформація (601)Юристам - Електронні колекції (8)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ГОТІВКОВИЙ$<.>+<.>K=ОБЛІК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Отрішко О.В. 
Автоматизовані системи обліку і контролю використання інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Отрішко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено концептуальну модель, яка пов'язує організаційну структуру та правові її засади, інформаційні та управлінські потоки у системі органів регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні. Запропоновано моделі та алгоритми керування розподіленим інформаційно-аналітичним середовищем опису, аналізу та експертного оцінювання об'єктів даної власності. Наведено та проаналізовано комплексну модель інвестиційно-інноваційної та податкової політики, яка висвітлює регуляторні фактори взаємодії даних сфер за умов розвитку сучасного ринку інтелектуальної власності. У межах даної моделі розв'язано задачу пошуку такого оптимального значення ставки оподаткування, що дозволяє за умов ринкової економіки максимізувати інвестиції для регіону або галузі виробництва на засадах інноваційної діяльності. Запроваджено методологічні засади розробки та впровадження у практичну діяльність банку даних об'єктів інтелектуальної власності у межах інформаційно-аналітичних систем обліку та контролю її використання, який є невід'ємною складовою частиною інфраструктури сучасного ринку інтелектуальної власності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.41 + Х839(4УКР)3с51 +
Шифр НБУВ: РА324299
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Гуменюк В.А. 
Адміністративно-правове регулювання здійснення органами внутрішніх справ дозвільної системи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.А. Гуменюк ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичним і практичним питанням здійснення органами внутрішніх справ дозвільної системи, проблемам адміністративно-правового регулювання їх діяльності в цій сфері. Проаналізовано сутність, значення та місце дозвільної системи в адміністративній діяльності органів внутрішніх справ, особливості та види її об'єктів, їх техніко-юридичні властивості. Дана характеристика правових основ та організації діяльності органів внутрішніх справ щодо здійснення дозвільної системи, правил видачі відповідних дозволів, обліку об'єктів дозвільної системи, форм та методів контролю органів внутрішніх справ за їх функціонуванням, визначено особливості, підстави та межі адміністративної відповідальності за порушення правил дозвільної системи. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення адміністративно-правового регулювання та практичного здійснення органами внутрішніх справ дозвільної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Золотарьова М.К. 
Адміністративно-правовий статус державних податкових інспекцій в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук.: 12.00.07 / М.К. Золотарьова ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено основні етапи становлення державних податкових інспекцій (ДПІ) в Україні, визначено їх сутність та адміністративно-правовий статус. Проаналізовано структуру й особливості нормативно-правового регулювання адміністративно-правового статусу ДПІ, визначено їх місце і роль у системі податкових органів. Розроблено класифікацію повноважень ДПІ як складових елементів їх адміністративно-правового статусу. Вивчено практику правового регулювання та реалізації ДПІ повноважень щодо реєстрації й обліку платників податків, інших платежів, здійснення податкового контролю. Розкрито особливості реалізації повноважень ДПІ щодо стягнення надходжень до бюджетів і державних цільових фондів. На підставі дослідження нормативно-правових актів, які визначають адміністративно-правовий статус ДПІ обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення механізму регулювання адміністративно-правового статусу та практичної реалізації повноважень ДПІ з метою виконання завдань, покладених на них чинним законодавством.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.2 + Х829(4УКР)201 +
Шифр НБУВ: РА362615
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Параниця С.П. 
Адміністративно-правові засади обігу зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими снарядами: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.П. Параниця ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правові засади обігу зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими снарядами в Україні. Досліджено теоретико-правові засади регулювання суспільних відносин щодо реалізації права громадян на використання зброї та пристроїв з зазначеною метою у контексті проведення адміністративної реформи та реформи адміністративного права в Україні. Проаналізовано нормативно-правові джерела щодо використання зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими снарядами, які не призводять до смерті, а тільки нейтралізують правопорушника у контексті мінімального ризику завдання шкоди стороннім особам. Досліджено зміст понять, суть і правові підстави обігу зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими снарядами, в Україні, які виникають у процесі управління умовами придбання, зберігання, носіння, обліку, реєстрації, реалізації, застосування та використання зброї громадянами з метою самозахисту. Обгрунтовано тезу, що у більшості держав обіг зброї регулюється законами, що забезпечують створення правових підстав і здійснення контролю над ними. За результатами проведеного дослідження сформульовано певні висновки з урахуванням сучасних тенденцій правової думки у сфері обігу зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими снарядами, з метою розвитку сучасної доктрини адміністративного права та вдосконалення вітчизняного адміністративно-правового законодавства щодо обігу зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими снарядами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.2 +
Шифр НБУВ: РА363489
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Бобяк А. П. 
Бухгалтерський облік власного капіталу підприємств різних організаційно-правових форм: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / А. П. Бобяк ; Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. — К., 2011. — 20 с.: табл. — укp.

Науково обгрунтовано, що бухгалтерський облік та економічний аналіз призначені забезпечити формування та інтерпретацію інформації про формування та зміни власного капіталу підприємств. Досліджено сутність категорії "власний капітал", визначено його складові як об'єкти бухгалтерського обліку з урахуванням зарубіжної та вітчизняної практики господарювання. Розкрито питання організації та відображення в обліку операцій з формування та змін власного капіталу на підприємствах різних організаційно-правових форм у частині методичної складової. Розкрито особливості бухгалтерського обліку формування та руху статутного капіталу в господарських товариствах. Розроблено комплект форм внутрішньої звітності про сформований власний капітал і зміни у ньому, що узагальнюють облікову інформацію у відповідних аналітичних розрізах. Окреслено можливості удосконалення обліку операцій з власним капіталом підприємств у частині дооцінки необоротних активів. Наведено рекомендації щодо удосконалення аналітичних процедур з оцінювання та визначення ефективності використання власного капіталу підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.74 + Х839(4УКР)901.322
Шифр НБУВ: РА383090 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Михальчук Т.В. 
Використання інформації, отриманої телекомунікаційним шляхом, у розслідуванні злочинів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.В. Михальчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Наведено визначення понять "інформація", "телекомунікації", "телекомунікаційні технології", "телеконференція", "відеоконференцзв'язок". Наведено розгорнуту класифікацію та характеристику найбільш розповсюджених телекомунікаційних систем. Зазначено роль телекомунікаційних технологій (ТКТ) у розслідуванні хлочинів. Виокремлено потенційні можливості застосування телекомунікаційної передачі інформації під час розслідування злочинів. Розглянуто питання правового регулювання використання інформації, одержаної телекомунікаційним шляхом. Увагу приділено досягненню світового науково-технічного прогресу та позитивному досвіду зарубіжних країн. Досліджено практику зарубіжних країн щодо використання телекомунікаційної передачі інформації у розслідуванні злочинів. Показано необхідність впровадження у кримінальне судочинство сучасних технологій, а також використання їх на окремих стадіях розслідування та судового розгляду кримінальних справ. Розглянуто характеристику напрямів (можливостей) затосування ТКТ у розслідуванні злочинів, а також можливості їх використання для доказування у кримінальному процесі. Зазначено переваги проведення окремих слідчих дій з використанням ТКТ. Розглянуто питання підвищення ефективності використання криміналістичних обліків на базі впровадження ТКТ. Увагу приділено особливостям процесуальної фіксації інформації, одержаної телекомунікаційним шляхом, та її доказовому значенню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)140 + Х894.9(4УКР)с2ф + Х849(4УКР)112.22 +
Шифр НБУВ: РА362235
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Новіков В.В. 
Внутрівідомчий контроль як засіб забезпечення дисципліни і законності в органах внутрішніх справ: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Новіков ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Проаналізовано сучасний стан дисципліни та законності в органах внутрішніх справ України. Визначено сутність й охарактеризовано систему внутрішньовідомчого контролю як засобу забезпечення дисципліни та законності у даних структурах. Розкрито зміст поняття, завдання, принципи та правові засади, а також форми та види відомчого контролю в органах внутрішніх справ. Визначено суб'єкти, об'єкти та предмет відомчого контролю. Встановлено правовий статус суб'єктів відомчої контрольної діяльності. Досліджено обліково-реєстраційну діяльність в органах внутрішніх справ як один з методів відомчого контролю. Розглянуто організаційно-правові питання проведення перевірок суб'єктами відомчого контролю. Наведено пропозиції щодо удосконалення теоретико-правових засад і практики здійснення відомчого контролю в органах внутрішніх справ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.2 +
Шифр НБУВ: РА350302
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Белінська О.Г. 
Державне управління видатками пенсійного фонду України: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.Г. Белінська ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу та узагальнення теоретичних положень сучасної економічної науки щодо функцій і ролі держави в соціально-ринковій економіці обгрунтовано необхідність запровадження трирівневої пенсійної системи в Україні. Відзначено, що фінансову звітність Пенсійного фонду України перетворено за накопичувальним методом обліку для одержання більш реалістичного уявлення про його фінансовий стан. Розроблено схему управління Пенсійним фондом та його видатками у контексті проведення адміністративної реформи. Удосконалено методику здійснення фінансового аналізу діяльності Пенсійного фонду України. У процесі виконання аналізу діючої та запропонованої пенсійних систем України набуло подальшого розвитку використання моделі PROST для прогнозування розвитку даної системи. Запропоновано послідовність проведення пенсійної реформи: створення комп'ютерних систем, баз даних і адміністративних механізмів, необхідних для підвищення ефективності та дієвості солідарної системи; побудову фінансової моделі з метою обчислення очних оцінок і керування збиранням внесків та виплатою пенсій у цій системі; її реформування з метою забезпечення актуарного балансу та створення надлишку коштів для фінансування накопичувальної системи; удосконалення адміністративних процедур у солідарній системі; розробку законодавчо-нормативної бази накопичувальної системи пенсійного забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6 + У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА325746
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Халимон С.І. 
Запобігання злочинам серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.І. Халимон ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття та проаналізовано зміст запобігання злочинам серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Розроблено пропозиції для досконалення вітчизняного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства щодо запобігання злочинам, вчиненим працівниками цієї інспекції. Узагальнено кримінологічну характеристику осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Вивчено особистісні ознаки особи рецидивіста. Досліджено причини й умови вчинення рецидивних злочинів зазначеними особами. Розроблено науково обгрунтовані рекомендації щодо впливу на причини й умови вчинення нових злочинів серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, а також покращання профілактичної роботи з такими особами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)19 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356816
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Бобко Т. В. 
Зміст і форма правочину в цивільному праві: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Т. В. Бобко ; Юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано поняття "правочину", його становлення в цивільному законодавстві України. Досліджено наслідки вчинення правочину з зазначенням податкових, реєстраційних, повідомлювальних та облікових. Розкрито вимоги, що висуваються законодавством до змісту та форми правочину, зокрема, до його письмової форми, нотаріального посвідчення. Наведено вимоги до державної реєстрації правочинів. Обгрунтовано, що зміст і форма правочину є відносно самостійними елементами, що характеризують правочин як юридичне поняття та логічну конструкцію. Вимоги, які ставляться до змісту правочину, не можуть ставитись до форми та навпаки. Так само, підстави недійсності правочину через вади змісту не можуть поширюватись і на вади форми. Форму правочину слід відрізняти від порядку її укладення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)41
Шифр НБУВ: РА381593 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Воробей О.В. 
Криміналістичне дослідження паперових грошей України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Воробей ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Охарактеризовано реквізити та загальні захисні елементи сучасних паперових гривень Національного банку України (НБУ) всіх зразків (до 2003 р.). Проаналізовано способи повної та часткової підробки гривень, а також підробки або імітації їх елементів захисту. За результатами проведеного узагальнення статистичних даних і матеріалів експертної практики визначено основні причини зростання в нашій країні кількості підробок паперових грошей України та найбільш розповсюджені категорії цього злочину. Науково обгрунтовано комплексність криміналістичного дослідження, розроблено методику та проаналізовано сучасні методи та засоби для його проведення. На підставі результатів анкетування експертів-криміналістів і співробітників правоохоронних органів, а також аналізу сучасної судової практики та літературних джерел визначено шляхи експертної профілактики підробки гривень НБУ. Вивчено особливості організації, використання та оптимізації криміналістичних обліків підроблених паперових грошей України з метою покращення боротьби з підробкою та збутом гривень НБУ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х881.9(4УКР)117 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА329685
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Вересов В.М. 
Кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів (на матеріалах Автономної Республіки Крим): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.М. Вересов ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.0-2
Рубрики:

13.
Петраковська О.С. 
Методологія управління системою землекористування великих міст: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.24.04 / О.С. Петраковська ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 27 с. — укp.

Узагальнено методи формування інформаційних і структурних моделей, що описують місто як систему й обгрунтовано необхідність використання правових категорій для розробки концептуальних підходів щодо прогнозування та планування розвитку міських земель. Обгрунтовано необхідність комплексного застосування правових, планувальних, економічних, адміністративних методів і методів судочинства в процесі планування та реалізації містобудівних заходів та моніторингу земель. Визначено особливості міста як об'єкта керування, проаналізовано й узагальнено фактори, які визначають структуру землекористування на різних територіальних рівнях, запропоновано структурну модель міста як системи землекористування, первинною неподільною складовою якої визнано земельну ділянку. Обгрунтовано необхідність інтегрування містобудівної, землевпорядної та кадастрової документації в сфері керування системою землекористування на базі визначення основних завдань і повноважень: функція - право - облік. Запропоновано підхід щодо уніфікації класифікації облікових одиниць в земельному та містобудівному кадастрах. Визначено першочергові напрями та наведено рекомендації щодо коригування законодавства у сфері керування землекористуванням. Запропоновано принципово новий підхід щодо оцінки ефективності керування землекористуванням на базі співвідношення доходів і витрат, побудований на принципі збалансованості громадських і приватних інтересів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.0-511.2-21 + Х859(4УКР)111 +
Шифр НБУВ: РА351614
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Чебикін Д.О. 
Механізми державного управління власністю на регіональному рівні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Д.О. Чебикін ; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію технологізації механізму державного управління публічною власністю на регіональному рівні. Визначено сутність і роль інституту власності в механізмі регіонального управління та наведено його класифікацію. Досліджено спільну власність територіальних громад. Розглянуто організаційний, правовий, економічний, кадровий, контрольний механізми державного управління власністю, сучасні технології оцінки й обліку майна, а також кадрового потенціалу. Обгрунтовано шляхи удосконалення механізмів впливу держави на процес управління власністю на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-94 + Х839(4УКР)11 +
Шифр НБУВ: РА354214
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Фуртак І.І. 
Механізми державного управління у сфері охорони здоров'я в контексті європейської інтеграції України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / І.І. Фуртак ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми удосконалення механізмів державного управління у сфері охорони здоров'я (СОЗ) України в контексті євроінтеграції держави. Визначено шляхи раціоналізації інституційного, фінансово-економічного й організаційно-правового механізмів державного управління в даній сфері. Увагу приділено еволюційній інтеграції інституції лікаря загальної практики - сімейної медицини (ЛЗП - СМ) як організатора первинної охорони здоров'я в СОЗ України у контексті забезпечення доступності та якості медичної допомоги. Висвітлено проблеми розробки проекту закону про первинне медико-санітарне забезпечення, що запроваджує застосування методів формування персоніфікованого фонду дільниць ДЗП-СМ з розрахунку "на мешканця" з бюджетів усіх рівнів і використання цих ресурсів за обсягом і якістю медичних послуг з використанням класифікаторів їх діагностично-затратних груп. Запроповаджено на експериментальному рівні в СОЗ Вознесенська та Вознесенського району Миколаївської області інноваційний продукт, що включає комп'ютеризовані технології та методи покрокового персоніфікованого обліку, аналізу й обробки управлінської інформації та посообового фінансування медичної допомоги з віртуальним фондотриманням на рівні сімейно-територіальних дільниць ЛЗП-СМ як організатора охорони здоров'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)к. + Х819(4УКР)14
Шифр НБУВ: РА370559 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Гусєва К.А. 
Нормативно-правове забезпечення запобігання злочинам міліцією України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / К.А. Гусєва ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 17 с. — укp.

Розроблено системну модель нормативно-правового забезпечення запобігання злочинам міліцією України. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого та відомчого нормативно-правового регулювання діяльності міліції у даній сфері. Проаналізовано чинне законодавство та підзаконні нормативно-правові акти органів державної влади, а також відомчі нормативні акти Міністерства внутрішніх справ України з питань запобігання злочинам, висвітлено досвід міліції України щодо організації профілактичної діяльності. Розкрито кримінологічну роль законодавства та інших нормативно-правових актів, що функціонують у сфері запобігання злочинам. Розроблено пропозиції щодо удосконалення системи нормативно-правового регулювання запобігання злочинам. Обгрунтовано необхідність створення правових та організаційно-управлінських механізмів забезпечення дії законодавчих і відомчих нормативно-правових актів у сфері запобігання злочинам міліцією України, розроблено критерії обліку й оцінювання результатів діяльності її служб і підрозділів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.02 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА368893
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Остап'юк Н.А. 
Обліково-аналітичне забезпечення бухгалтерської експертизи: теорія і методика: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Н.А. Остап'юк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розкрито суть понять "професійні знання", "спеціальні знання", визначено відмінності між ними, а також особливості формування спеціальних бухгалтерських знань. Розроблено процедуру підбору фахівців, які можуть залучатися як експерт-бухгалтер. Уточнено склад і послідовність стадій бухгалтерської експертизи, яка призначається у процесі досудового або судового слідства, з метою удосконалення організації та методики застосування бухгалтерських знань у цьому процесі. Доведено необхідність обов'язкового здійснення експертом-бухгалтером оцінки достатності наданих йому матеріалів для дослідження та запропоновано критерії такої оцінки. Обгрунтовано, що об'єктами судово-бухгалтерської експертизи слід вважати документи - матеріали наданої експерту-бухгалтеру кримінальної, цивільної справи або господарського опору. Удосконалено методики дослідження шляхом розробки їх класифікації. Уточнено сукупність методів і методичних прийомів, які може використовувати експерт-бухгалтер у процесі вивчення матеріалів справи. Розроблено універсальні алгоритми експертного дослідження матеріалів справи, що є базою для розробки загальної та часткової методики експертного дослідження незалежно від виду справи та питань, поставлених для вирішення експертом. Виділено особливості методики експертного дослідження за умов комп'ютеризації бухгалтерського обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА345622
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Панченко І.А. 
Організація судово-бухгалтерської експертизи: теоретико-практичні аспекти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / І.А. Панченко ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні підходи та розроблено заходи з удосконалення організації, оцінки ефективності судово-бухгалтерської експертизи та якості її результатів для залучення до проведення експертних досліджень висококваліфікованих фахівців. Розкрито суть понять "предмет судово-бухгалтерської експертизи", "організація судово-бухгалтерської експертизи", обгрунтовано зміст її завдань та визначено функції під час розгляду правопорушень економічного характеру за процесу слідства. Розкрито суть організації даної експертизи шляхом виділення двох її рівнів, а саме: організації експертної діяльності й організації судово-бухгалтерської експертизи за конкретною справою, що сприятиме системному та послідовному проведенню експертизи, налагодженню взаємодії експерта з іншими учасниками справи, а також є передумовою вдосконалення нормативного регулювання судових експертиз. Удосконалено систему документування дій експерта-бухгалтера за процесу проведення судово-бухгалтерської експертизи для підвищення рівня організації його роботи. Доведено необхідність здійснення судово-бухгалтерської експертизи за двома напрямами, а саме: на підставі визначення її якості й ефективності. Розроблено критерії оцінювання якості результатів експертизи та кількісні показники оцінки її ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА352021
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Шульга А.О. 
Основи методики розслідування вбивств на замовлення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.О. Шульга ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні засади та практику розслідування вбивств на замовлення в Україні та за її межами. З'ясовано суть, правову природу, визначено криміналістичну характеристику цього злочину. Розроблено основні напрямки його розслідування на початковому етапі. Надано практичні рекомендації щодо поновлення системи криміналістичних обліків та реорганізації слідчо-оперативних груп з розслідування умисних убивств. Запропоновано розглядати цей злочин за двома видами: вбиство за наймом та за дорученням, а класифікацію замовників за трьома видами: замовник-ініціатор, замовник-організатор і замовник-підбурювач. Визначено безпеку свідків та потерпілих як важливий гарант розслідування вбивства на замовлення та сформульовано пропозиції до чинного КПК України про посилення безпеки зазначених осіб. Розглянуто питання щодо вдосконалення взаємодії слідчих і органів дізнання, визначено коло основних експертиз та заходів профілактики вбивств на замовлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 + Х893.9(4УКР)811.2 + Х894.9(4УКР)211.2 +
Шифр НБУВ: РА324771
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Гапотченко Т.М. 
Особливості правового режиму земель автомобільного транспорту та дорожнього господарства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Т.М. Гапотченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз особливостей правового режиму земель автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Здійснено історико-правове дослідження розвитку законодавства, що закріплює правовий режим цих земель. Досліджено питання щодо поняття, складу земель автомобільного транспорту та дорожнього господарства, змісту та специфіки правового режиму даних земель. Проаналізовано суть і особливості правових форм використання й охорони зазначених земель. Визначено особливості функцій управління у сфері використання й охорони цих земель, а саме: планування, нормування, обліку та контролю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)114 +
Шифр НБУВ: РА350072
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського