Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (163)Юристам - Наукова електронна бібліотека (34)Юристам - Реферативна інформація (427)Юристам - Електронні колекції (3)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ПРОКУРОРСЬК$<.>+<.>K=СЛІДСТВО$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 67
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Шуба В.В. 
Адміністративно-правові відносини в діяльності органів прокуратури України: загальнотеоретичні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Шуба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні проблеми адміністративно-правових відносин у діяльності органів прокуратури України. Досліджено суть, структуру й особливості прояву правовідносин, які виникають у процесі діяльності прокуратури. Розглянуто її місце та роль у системі влади в Україні. Зроблено висновок про можливість віднесення прокурорської влади до самостійної гілки влади. Сфомульовано поняття адміністративно-правових відносин за умов діяльності органів прокуратури, здійснено їх класифікацію, проведено розмежування зазначених відносин з відносинами, що регулюються іншими галузями права. Виявлено особливості проявів юридичних фактів у внутрішньоорганізаційній і зовнішній діяльності прокуратури. Проаналізовано особливості адміністративно-правового регулювання функціонування прокуратури та розроблено пропозиції для його вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА349710
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Крилова І. І. 
Акти прокурорського реагування: правовий статус та реалізація: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / І. І. Крилова ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу актів прокурорського реагування, їх правовий статус, особливості застосування, значення в механізмі правового регулювання та місця в системі актів органів державної влади. Розглянуто основні положення теорії юридичних актів, актів органів державної влади. Запропоновано поняття юридичних (правових) актів, актів органів державної влади, актів прокуратури й охарактеризовано їх особливості. Розглянуто питання нормативності, юридичної сили, форми, сфери дії кожного з видів актів прокуратури, висвітлено елементи їх юридичної природи. Розкрито питання актів прокурорського реагування та їх особливостей, наводиться визначення поняття актів прокурорського реагування та критерії класифікації. Зазначено, що місце прокуратури в державному механізмі повинно бути пов'язано із контрольною функцією влади та підтриманням державного обвинувачення в суді, що буде важливою гарантією публічного захисту передбачених законом прав та інтересів громадян або держави. Встановлено необхідність обмежити прокурорський нагляд до нагляду за дотриманням законів в оперативно-розшуковій діяльності, дізнанні, досудовому слідстві, під час виконання судових рішень у кримінальних справах, за застосування до громадянина заходів примусового характеру, які пов'язані з обмеженням особистої свободи громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62-30
Шифр НБУВ: РА376169 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Татаров О.Ю. 
Відновлення провадження та проведення розслідування у справі за нововиявленими обставинами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Ю. Татаров ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та правові проблеми застосування інституту перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами. На підставі результатів аналізу наукових праць юристів та інших фахівців українського й зарубіжного законодавства, матеріалів слідчо-прокурорської практики розкрито сутність і значення перегляду судових рішень, що набрали законної сили, розглянуто юридичні та практичні аспекти проблем застосування даного виду перегляду. Обгрунтовано концептуальну схему наукових і прикладних положень, спрямованих на удосконалення процесу перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами. Запропоновано зміни до кримінально-процесуального законодавства й інших нормативних актів щодо безпосереднього розслідування даних про нововиявлені обставини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)783.1 +
Шифр НБУВ: РА349876
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Кирій Л.М. 
Відомчий, судовий контроль та прокурорський нагляд за відмовою в порушенні кримінальної справи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Кирій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади інституту відмови в порушенні кримінальної справи, досліджено його теоретичні положення та практику застосування. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого забезпечення даного правового інституту з метою підвищення ефективності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи. Розглянуто норми чинного кримінально-процесуального законодавства України, а також проекту КПК України, що стосуються інституту відмови в порушенні кримінальної справи. Висвітлено сучасні підходи щодо розкриття сутності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, з урахуванням яких запропоновано визначення даних понять. Встановлено порядок здійснення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення по відмову в порушенні кримінальної справи в інших державах (Російській Федерації, Франції, ФРН). Окреслено співвідношення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за відмовою в порушенні кримінальної справи. Розкрито проблеми та недоліки законодавчого регулювання відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи. Наведено пропозиції щодо удосоконалення чинного законодавства України, що регулює відомчий, судовий контроль і прокурорський нагляд за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи та забезпеченням законності прийняття даного рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)71 + Х891.9(4УКР)622 +
Шифр НБУВ: РА354913
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Літвінова І.Ф. 
Гарантії недоторканності житла чи іншого володіння особи у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І.Ф. Літвінова ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні питання гарантій прав особи у кримінальному процесі та практичних проблем їх дії у разі обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння у кримінальному процесі. Розглянуто поняття, систему та види гарантій прав у кримінальному судочинстві, їх співвідношення з іншими правовими гарантіями. Визначено поняття, зміст і загальні умови правомірного обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння. Розглянуто підстави та процесуальний порядок проведення обшуку, виїмки й огляду в житлі чи іншому володінні особи, законність та обгрунтованість рішень слідчого, прокурора та судді про їх проведення, прокурорський нагляд, судовий і відомчий контроль за законністю проведення цих слідчих дій. Внесено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х89 + Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА375056 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Окіпнюк В.Т. 
Державне політичне управління УСРР (1922 - 1934 рр.): історико-юридичний аналіз: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / В.Т. Окіпнюк ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Визначено основні тенденції розвитку державного політичного управління (ДПУ) УСРР (1922 - 1934 рр.) на всіх етапах його існування. Досліджено аспекти еволюції адміністративної та інших форм позасудової репресії, застосовані органами ДПУ УСРР. Виявлено функціональні та структурно-організаційні особливості транспортних органів ДПУ УСРР. Проаналізовано становлення та розвиток системи надзвичайних сесій та їх вплив на правовий статус і правозастосовну діяльність органів ДПУ УСРР. З'ясовано зміст правового регулювання діяльності органів ДПУ УСРР у сферах державного та суспільного життя. Висвітлено основні етапи становлення та розвитку фінансового та матеріально-технічного забезпечення органів ДПУ УСРР. Описано особливості прокурорського нагляду за ДПУ УСРР на початку 1930-х рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01-1 + Х621.162.012(2УК)61
Шифр НБУВ: РА315534 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Пшонка А.В. 
Дисциплінарна відповідальність прокурорів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / А.В. Пшонка ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 22 с. — укp.

Досліджено суть і механізм реалізації дисциплінарної відповідальності прокурорів. Проаналізовано підстави даного виду юридичної відповідальності прокурорсько-слідчих працівників, розкрито зміст стадій дисциплінарного провадження. Значну увагу приділено особливостям відповідальності, гарантіям її обгрунтованого застосування та проблемам законодавчого регулювання. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке закріплює механізм реалізації дисциплінарної відповідальності прокурорів. Наголошено на необхідності створення колегіальних органів дисциплінарної юрисдикції в прокурорській системі - дисциплінарних комісій прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6-7 + Х819(4УКР)012.8 +
Шифр НБУВ: РА345831
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Конюшенко Я. Ю. 
Доказування на досудовому провадженні у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Я. Ю. Конюшенко ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми доказування на досудовому кримінальному провадженні. Проаналізовано його сутність і особливості, досліджено стан розробки в юридичній літературі. Визначено поняття доказів, доказування та його суб'єктів, розроблено нові критерії їх класифікації. Вивчено етапи, завдання, функції та мету кримінально-процесуального доказування на досудовому провадженні. Встановлено особливості доказування, його предмету та меж на стадіях порушення кримінальної справи та досудового розслідування, висвітлено шляхи спрощення кримінального провадження на цих стадіях. Визначено основні шляхи оптимізації прокурорського нагляду, судового та відомчого контролю за доказуванням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)722
Шифр НБУВ: РА376566 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Солдатенко О.А. 
Досудове слідство в Україні: становлення та перспективи розвитку: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.А. Солдатенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 16 с. — укp.

З'ясовано історичні передумови виникнення та розвитку вітчизняного досудового слідства. Розглянуто питання стосовно понять, суті та процесуального порядку його провадження. Визначено місце досудового слідства у кримінальному процесі України та тенденції розвитку. Проаналізовано та вивчено особливості функціонального призначення органів досудового слідства, їх правового статусу. Установлено, що дане слідство є специфічно самостійною галуззю державно-правової діяльності. Обгрунтовано переваги створення нового правоохоронного органу - Слідчого Комітету України, який забезпечить проведення єдиної кримінальної політики на всій території країни. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства щодо деяких аспектів кримінально-процесуальної діяльності органів досудового слідства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)72 +
Шифр НБУВ: РА341973
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Тараненко О.М. 
Забезпечення законності в діяльності митних органів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Тараненко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

Розкрито суть і значення законності в діяльності митних органів. Проаналізовано її сучасний стан і охарактеризовано принципи, вимоги, гарантії та засоби забезпечення. З'ясовано суть і особливості контролю як найефективнішого засобу забезпечення законності в діяльності зазначених органів. Розглянуто окремі види контролю, визначено їх зміст і особливості, а також особливості звернення громадян та прокурорського нагляду як засобів забепечення законності в діяльності митних органів. Сформульовано пропозиції та рекомендації щодо удосконалення правових засад і практики забезпечення законності в їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038-2 +
Шифр НБУВ: РА345780
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Мельник Р.С. 
Забезпечення законності застосування заходів адміністративного примусу, не пов'язаних з відповідальністю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Р.С. Мельник ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Розкрито суть та особливості адміністративного примусу, види заходів, які входять до його системи, поняття і зміст законності, систему її вимог до застосування заходів адміністративного примусу, не пов'язаних з відповідальністю. Визначено види органів держави, посадові особи, які мають право застосовувати заходи адміністративного запобігання та припинення, висвітлено основи їх компетенції. Проаналізовано юридичні гарантії законності застосування заходів адміністративного примусу, серед яких, зокрема, способи забезпечення законності: належне правове регулювання застосування зазначених заходів, контроль за законністю застосування вказаних заходів, право на оскарження та прокурорський нагляд. Розглянуто нормативні й організаційні аспекти удосконалення способів забезпечення законності застосування заходів адміністративного запобігання та припинення. Сформульовано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031
Шифр НБУВ: РА320317 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Смагіна Д. В. 
Забезпечення реалізації права на клопотання учасниками кримінального процесу України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Д. В. Смагіна ; Акад. адвокатури України. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми забезпечення реалізації права на клопотання учасниками кримінального процесу України. Запропоновано періодизацію розвитку вказаного інституту. Визначено систему суб'єктів - ініціаторів реалізації права на клопотання, охарактеризовано їх діяльність і надано рекомендації щодо підвищення ефективності їх функціонування. Проведено системний аналіз процесуального порядку надання та вирішення клопотань у кримінальному процесі України. З'ясовано кримінально-процесуальні засоби судового та відомчого контролю, а також прокурорського нагляду як гарантії забезпечення права на клопотання. Розкрито зміст і правову природу кримінально-процесуальних гарантій права на надання клопотання. Проаналізовано практику реалізації права на клопотання учасниками кримінального процесу України, розроблено конкретні пропозиції та рекомендації щодо її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)328 + Х893.9(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА384209 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Струць О.А. 
Законність та обгрунтованість проведення слідчих дій як гарантія прав і свобод учасників кримінального судочинства: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.А. Струць ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Доведено, що лише за неухильного дотримання вимог закону створюються умови для реалізації всієї системи процесуальних гарантій прав і свобод особи. Розглянуто структуру правових і фактичних підстав для провадження слідчих дій, що у своїй сукупності забезпечують обгрунтованість їх проведення. Розкрито механізм реалізації судового захисту конституційних прав і свобод учасників кримінального судочинства під час проведення слідчих дій. Проаналізовано роль прокурорського нагляду та відомчого контролю у забезпеченні законного та обгрунтованого провадження слідчих дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)-2 +
Шифр НБУВ: РА368446
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Городецька М.С. 
Кримінально-процесуальна компетенція слідчого органів внутрішніх справ: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.С. Городецька ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено поняття кримінально-процесуальної компетенції слідчого ОВС, досліджено її природу, структуру, функціональне призначення та співвідношення з компетенцією. Подано процесуальну характеристику функцій слідчого ОВС, визначено його кримінально-процесуальну функцію. Проаналізовано предмет, структуру, обсяг і межі відання слідчого ОВС. Визначено критерії внутрішньовідомчого розподілу предмету відання між слідчими підрозділами різних рівнів у системі МВС України. Досліджено повноваження слідчого ОВС, підстави та порядок їх обмеження засобами прокурорського нагляду, відомчого та судового контролю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.013 + Х819(4УКР)112.011.013.3 +
Шифр НБУВ: РА370154 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Шемчук В.В. 
Нагляд органів прокуратури як гарантія забезпечення прав і свобод громадян в сфері адміністративної юрисдикції: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В.В. Шемчук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання нагляду органів прокуратури як гарантії забезпечення прав і свобод громадян у сфері адміністративної юрисдикції. Обгрунтовано положення, що як адміністративні повноваження доцільно розглядати провадження у справах про адміністративні правопорушення, провадження щодо застосування адміністративно-примусових заходів, дисциплінарне провадження та пов'язане з ним провадження з притягнення до матеріальної відповідальності, провадження за скаргами громадян, різновидом яких є адміністративно-позовне провадження, провадження з реалізації наглядових повноважень органами прокуратури, провадження щодо реалізації прокурором представницької функції під час розгляду адміністративно-правових спорів. Запропоновано положення, згідно з яким функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини та громадянина можна визначити як вихідну функцію прокуратури. Встановлено, що арсенал процесуальних можливостей прокурора у провадженні у справах про адміністративні правопорушення потребує певного уточнення. Увагу приділено прокурорському нагляду у сфері адміністративної відповідальності, прокурорському нагляду за законністю розгляду та вирішення звернень громадян, забезпеченню прокурором прав і свобод громадян у разі притягнення їх до дисциплінарної відповідальності. Сформульовано напрямки вдосконалення організації наглядової діяльності органів прокуратури у сфері адміністративної юрисдикції, а також конкретні пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів з досліджених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)072 + Х891.9(4Укр)623 +
Шифр НБУВ: РА365355
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Берзін П.С. 
Незаконне використання засобів індивідуалізації учасників господарського обороту, товарів та послуг: аналіз складів злочину, передбаченого ст. 229 КК України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / П.С. Берзін ; Акад. адвокатури України. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Комплексно досліджено проблеми кримінально-правового аналізу незаконного використання засобів індивідуалізації учасників господарського обороту, товарів і послуг та детально розкрито зміст ознак складів цього злочину. На підставі аналізу об'єктів права інтелектуальної власності, зазначених у цивільному та Господарському кодексах України, визначено об'єкт даного злочину, його місце в системі злочинів, що посягають на право інтелектуальної власності. У кримінально-правовому аспекті визначено зміст понять "незаконне використання", "знак для товарів і послуг", "торговельна марка", "фірмове найменування", "комерційне найменування", "кваліфіковане зазначення походження товару", "злочини, що посягають на право інтелектуальної власності", "матеріальна шкода". Досліджено зміст термінологічного звороту "службовою особою з використанням службового становища щодо підлеглої особи". Наведено практичні рекомендації для правильного застосування кримінально-правових норм у слідчо-прокурорській та судовій практиці, а також пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)390.6 + Х881,9(4УКР)115 +
Шифр НБУВ: РА332864
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Таранушич С.В. 
Організаційно-правові аспекти діяльності природоохоронної прокуратури: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / С.В. Таранушич ; Акад. адвокатури України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено аналіз організаційно-правових аспектів діяльності природоохоронної прокуратури в Україні. Розглянуто її місце та роль у системі державних органів, які виконують природоохоронні функції. Надано характеристику правового статусу природоохоронної прокуратури. Проаналізовано мету та завдання її діяльності. Значну увагу приділено проблемам прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів про охорону навколишнього природного середовища. Досліджено питання представництва природоохоронним прокурором екологічних інтересів громадянина або держави в суді, розслідування злочинів проти довкілля, координації прокураторою дій правоохоронних органів стосовно боротьби з екологічною злочинністю. Розкрито суть і зміст організації роботи природоохоронного прокурора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА353531
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Говоруха М.М. 
Організаційно-правові аспекти діяльності прокурора у виконавчому провадженні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.М. Говоруха ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні аспекти організації та діяльності прокурора щодо захисту інтересів громадянина та держави у процесі виконання судових рішень. Визначено повноваження прокурора під час здійснення представництва інтересів стягувача у виконавчому провадженні та нагляду за додержанням і застосуванням законів органами примусового виконання. Розглянуто особливості організації роботи прокурора у сфері примусового виконання рішень. На підставі аналізу правозастосовної практики обгрунтовано шляхи підвищення ефективності діяльності прокурора у виконавчому провадженні. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України про регулювання прокурорської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА359808
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Середа Г.П. 
Організаційно-правові аспекти прокурорського нагляду за додержанням законів при прийманні, реєстрації, перевірці та вирішенні заяв і повідомлень про злочини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Г.П. Середа ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Висвітлено проблеми прокурорського нагляду за виконанням закону на стадії порушення кримінальної справи. Запропоновано заходи з метою удосконалення законодавства про прокурорський нагляд, а також кримінально-процесуального законодавства про початкову стадію кримінального процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)621
Шифр НБУВ: РА309567 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Бабенко В.І. 
Організаційно-правові аспекти прокурорського нагляду за додержанням законів про охорону довкілля: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.І. Бабенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто значення прокурорського нагляду за додержанням законодавства про охорону довкілля як важливої складової удосконалення механізму гарантування екологічних прав громадян України та захисту інтересів держави. Визначено повноваження прокурора під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів про охорону довкілля, проаналізовано особливості його організаційної роботи у процесі здійснення такого нагляду. Досліджено проблеми оцінки якості та ефективності даного прокурорського нагляду. Сформульовано теоретичні висновки та пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА332258
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського