Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (38)Юристам - Реферативна інформація (34)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х892.19(4УКР)189.49$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Кіценко В. С. 
Правова природа податкових спорів в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. С. Кіценко ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено правову природу податкових спорів в Україні. Проаналізовано концептуальні підходи щодо визначення сутності податкових спорів. Сформульовано поняття податкового спору, проаналізовано його структуру, динаміку та функції, місце у класифікаційному ряду правових спорів. Охарактеризовано організаційно-правовий механізм розв'язання податкових спорів, виокремлено та проаналізовано складові даного механізму. Запропоновано практичні рекомендації щодо правового врегулювання податкових спорів в Україні. Комплексно аналізовано норми податкового законодавства із даної предметом дослідження проблематики, а також аналіз практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)207 + Х892.19(4УКР)189.491
Шифр НБУВ: РА377468 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Андрійчук Ю. А. 
Правове регулювання відшкодування податку на додану вартість в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. А. Андрійчук ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено у вітчизняній правові науці поняття інституту відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) як сукупності правових норм, що регулюють податкові відносини, які виникають між платником ПДВ і податковим органом з приводу відшкодування з бюджету раніше сплачених сум, та характеризуються специфічними правами й обов'язками сторін таких правовідносин. Проаналізовано порядок судового розгляду спорів з відшкодування ПДВ як найбільш дієвий спосіб вирішення конфлікту інтересів платника податків і держави. Вказано на двоаспектність проблем у сфері правового регулювання відшкодування ПДВ: несвоєчасність і незаконність його відшкодування, що зумовлюється неправомірною поведінкою контролюючого органу з фіскальними функціями або неправомірною поведінкою платника податків. Розкрито переваги та недоліки автоматичного відшкодування ПДВ, з'ясовано дієвість даного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)221.1 + Х892.19(4УКР)189.491
Шифр НБУВ: РА383641 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Усенко Є. А. 
Правове регулювання процедур вирішення податкових спорів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. А. Усенко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 19 с. — укp.

Вперше визначено підставу податкового спору як невиконання податкового обов'язку, що призводить до невирішеного конфлікту між сторонами спору. Зазначено, що ефективність правового впливу може бути досягнута лише шляхом поєднання матеріального та процесуального впорядкування відносин оподаткування. Розкрито зміст процедурного регулювання та класифікацію податкових процедур. Шляхи вирішення податкових спорів досліджено на підставі деталізації режиму адміністративного апеляційного узгодження та судового порядку вирішення податкових спорів. Подолання податкового конфлікту в межах доюрисдикційної процедури з'ясовано в порівняльно-історичному плані, проаналізовано досвід інших країн. В такому ж аспекті досліджено і процедури вирішення податкових спорів спеціалізованими судами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 + Х892.19(4УКР)189.491
Шифр НБУВ: РА377864 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Коваль Д. О. 
Система заходів процесуального примусу у фінансовому праві: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Д. О. Коваль ; Акад. праці і соц. відносин Федер. проф. спілок України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему застосування заходів процесуального примусу у фінансовому праві, проаналізовано його правову природу, принципи та методи застосування, а також види примусових заходів, умови та підставі їх застосування. Охарактеризовано законодавчо закріплені повноваження суб'єктів процесуального примусу, з'ясовано їх роль і місце у реалізації заходів процесуального примусу. Проаналізовано види та зміст заходів фінансово-процесуального примусу, здійснити їх класифікацію. Визначено процесуальні аспекти застосування заходів процесуального примусу у фінансовому праві. Обгрунтовано закономірності та тенденції розвитку примусу у фінансовому праві, його місця в механізмі правового регулювання, здійснено аналіз рівня ефективності практики застосування заходів фінансово-процесуального примусу. Запропоновано пропозиції та рекомендації щодо підвищення ефективності застосування заходів процесуального примусу у фінансовому праві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)207 + Х892.19(4УКР)189.491
Шифр НБУВ: РА384479 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі


5.
Гурова А. І. 
Судовий захист немайнових прав суб'єктів господарювання: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / А. І. Гурова ; Ін-т екон.-прав. дослідж. НАН України. — Донецьк, 2010. — 15 с. — укp.

Сформульовано поняття немайнових прав суб'єктів господарювання, виявлено їх ознаки, доповнено перелік та уточнено зміст. Запропоновано шляхи вдосконалення способів захисту даних прав. Розроблено пропозиції з підвищення ефективності дій суду на стадії підготовки матеріалів справи до розгляду у суді першої інстанції. Доведено доцільність створення системи забезпечення збору доказів для оцінки розміру збитків правовласників комерційних найменувань і торговельних марок, яка включає національний та галузевий рівні. Надано алгоритм збору доказів та обгрунтування розміру збитків, заподіяних порушенням прав суб'єкта господарювання на комерційне найменування та торговельну марку. Розглянуто основні види позовів про захист прав на знаки для товарів і послуг - категорії справ у сфері захисту немайнових прав суб'єкта господарювання. Досліджено питання підвідомчості та підсудності за подання позову про захист немайнових прав суб'єктів господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)030.6 + Х892.19(4УКР)189.49
Шифр НБУВ: РА376205 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського