Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (38)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (37)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ю935.21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

1.
Слюсар І.М. 
Посттравматичний стресовий розлад у працівників дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції: профілактика, психологічна діагностика та корекція: Автореф. дис... канд. психол.: 19.00.06 / І.М. Слюсар ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 18 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано напрямки та методи профілактики психічного травматизму у працівників дорожньо-патрульної служби Державної автомобільної інспекції (ДПС ДАІ). Проаналізовано психічний травматизм службової діяльності працівників ДПС ДАІ та визначено його особливості. Встановлено, що виникнення посттравматичних стресових розладів (ПТСР) спричинено впливом екстремальних та повсякденних ситуацій професійного стресу й їх нагромадження призводить до кумулятивної психотравми. Розроблено схему психокорекції ПТСР та перевірено її ефективність під час проведення повторної психодіагностики. Запропоновано методику мінімізації проявів ПТСР у працівників ДПС ДАІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА339268
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Тімченко О.В. 
Професійний стрес працівників органів внутрішніх справ України (концептуалізація, прогнозування, діагностика та корекція): Автореф. дис... д-ра психол. наук: 19.00.06 / О.В. Тімченко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003 — укp.

Подано концептуальну модель дослідження професійного стресу працівників органів внутрішніх справ, розкрито сучасні підходи до прогнозування можливих наслідків діяльності людини за умов впливу стрес-чинників підвищеної інтенсивності, проаналізовано біохімічні, фізіологічні, психологічні та поведінкові категорії виміру причин і ефектів професійного стресу, розглянуто ефективні методи психокорекційної та психопрофілактичної роботи обласних Центрів практичної психології при УМВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.011.022 +
Шифр НБУВ: РА325775
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Малічевський В.І. 
Психологічні методи вогневої підготовки в підрозділах органів внутрішніх справ МВС України: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / В.І. Малічевський ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Проведено структурно-функціональний аналіз ситуації застосування вогнепальної зброї, психологічний - особливостей поведінки працівників органів внутрішніх справ (ОВС) та злочинців у ситуації застосування зброї на ураження. Опрацьовано шляхи професійної підготовки службовців МВС України за умов зазначеної ситуації. Запропоновано соціально-психологічний тренінг готовності до застосування вогнепальної зброї на ураження, наведено рекомендації для проведення занять з професійно-психологічної підготовки. Розроблено обладнання смуги психологічного навантаження, яка може ефективно використовуватися для проведення занять з вогневої, тактико-спеціальної та психологічної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.011.024 + Х819(4УКР)112.011.022 +
Шифр НБУВ: РА327763
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

4.
Костюк А. В. 
Психологічні особливості емоційного вигорання оперативних психологів: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.01 / А. В. Костюк ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2011. — 21 с. — укp.

Визначено основні підходи до проблеми емоційного вигорання та визначено місце власного дослідження даного феномену. Модель виникнення емоційного вигорання у оперативних психологів, що працюють в системі ОВС, включає в себе наступні чинники: соціально-демографічний (посада, наявність дітей), стажевий (загальний стаж в ОВС, стаж на основній посаді, стад роботи психологом в ОВС), особистісний, ставлення до роботи та власного Я (задоволення від праці, соціально-орієнтована та індивідуально-орієнтована орієнтація, відчуття безпорадності, нелояльності, аддиктивне подолання тривоги та ін.). Побудовано модель взаємин між чинниками, відповідальними за формування вигорання у психологів, які працюють в ОВС, яка дозволила відзначити роль особистісних чинників як провідних в даному процесі. Меншу відносну вагу мали стажеві чинники, а також особливості відношення психологів до діяльності і до власного Я. Розроблено превентивно-коректувальну комплексну програму, яка дозволяє мобілізувати внутрішній потенціал особистості, розширити коло її можливостей, які визначаються специфікою діяльності оперативного психолога.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.241 + Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.010.22
Шифр НБУВ: РА377633 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

5.
Артем'єв В.О. 
Стан страху та його роль у правоохоронній діяльності працівників ОВС: Автореф. дис. канд. психол. наук: 19.00.06 / В.О. Артем'єв ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Встановлено загальні положення впливу страху на формування поведінки. Розглянуто проблему страху як засобу керування в системі побудови соціально-правових відносин. Визначено значимість впливу страху на організацію професійної діяльності суб'єктів правоохоронної діяльності. Розроблено методики оцінки емоційного стану "страху". На основі ефекту "уникання - досягання" досліджено динаміку поведінки індивіда під час дії небезпечного середовища. Застосовуючи методики оцінки індивідуальної норми, розробленої в дослідженнях Л.М.Балабанової, В.А.Друзя, В.М.Самсонкіна, встановлено зони оптимального впливу середовища. Виявлено, що якісна характеристика страху може бути пов'язана з острахом: упустити можливе, не зберегти досягнуте, не домогтися доступного, не зберегти те, що залишилося. Визначено відповідні варіанти можливої поведінки: агресивний напад, покірність, захист, миролюбна поведінка. Встановлено позитивну роль страху у побудові захисних механізмів в організації професійної діяльності. Зіставлено якісну характеристику прояву страху і кількісну його величину за умов конкретного впливу середовища на індивіда. Визначено межі прояву страху, після яких він набуває негативного впливу на координацію цілеспрямованої поведінки. Встановлено допустимі межі впливу середовища за яких спостерігається найбільш ефективна адаптивна поведінка щодо забезпечення адекватних відносин з ним.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.212 + Х819(4УКР)112.011.022 +
Шифр НБУВ: РА328172
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Чуносов М.О. 
Формування адекватної поведінки працівниками ОВС у ризиконебезпечних ситуаціях виконання оперативно-службових завдань: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / М.О. Чуносов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Визначено зміст поняття адекватної поведінки працівників ОВС у ризиконебезпечних ситуаціях. Виявлено психологічні закономірності процесу формування адекватної поведінки у працівників ОВС під час виконання оперативно-службових завдань у ризиконебезпечинх ситуаціях. З'ясовано залежність реалізації адекватної поведінки працівниками ОВС під час виконання оперативно-службових завдань від об'єктивних і суб'єктивних чинників. Обгрунтовано стратегії формування адекватної поведінки працівниками ОВС у ризиконебезпечних ситуаціях. Поглиблено уявлення про вплив індивідуально-психологічних особливостей особистості працівників ОВС на ефективність виконання професійних обов'язків під час оперативно-службових завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.011.022 +
Шифр НБУВ: РА337787
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Молотай В.А. 
Формування психологічної готовності військовослужбовців внутрішніх військ МВС України до діяльності по охороні громадського порядку: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.09 / В.А. Молотай ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б.Хмельницького. — Хмельниц., 2006. — 20 с. — укp.

Виявлено фактори, що детермінують стан психологічної готовності, а також психологічні умови її формування у військовослужбовців Внутрішніх військ (ВВ). Визначено структуру, критерії та показники їх психологічної готовності. Уточнено суть і зміст поняття "психологічна готовність", конкретизовано рівні та структурні компоненти стану психологічної готовності військовослужбовців ВВ. Досліджено особливості виникнення та динаміки стану даного виду готовності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.21-69 + Х819(4УКР)112.034.1 +
Шифр НБУВ: РА346051
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського