Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (26)Юристам - Реферативна інформація (21)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х881.9(4УКР)022.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Собко Г.М. 
Конфіскація за кримінальним законодавством України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Г.М. Собко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплекс питань теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з установленням, регламентацією та реалізацією додаткового покарання у вигляді конфіскації майна. Досліджено генезис кримінально-правових санкцій у вигляді конфіскації майна. Визначено сутність, ознаки, соціальні та нормативні джерела встановлення даного виду покарання, проаналізовано зарубіжний досвід його застосування. Доведено необхідність внесення змін до ст. 59 Кримінального кодексу України "Конфіскація майна", з'ясовано специфіку практики її призначення та виконання. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного кримінального законодавства у сфері регламентації покарання у вигляді конфіскації майна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.3 +
Шифр НБУВ: РА359806
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Козирєва В.П. 
Кримінальні покарання майнового характеру за законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.П. Козирєва ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено суть і мету покарань майнового характеру, наведено їх визначення. Проаналізовано історію розвитку цих покарань у вітчизняному законодавстві. Здіснено порівняльний аналіз покарань майнового характеру у кримінальному законодавстві певних європейських країн, США та Японії. Значну увагу приділено юридичному аналізу таких покарань, питанням їх взаємоспіввідношення, а також злочинів, за яких можливе їх призначення на практиці. Як покарання майнового характеру запропоновано визначити штраф, виправні роботи, службові обмеження для військовослужбовців, конфіскацію майна. За результатами досліджень сформульовано регламентації та призначення покарань майнового характеру за кримінальним законодавством України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.3 +
Шифр НБУВ: РА349542
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Пироженко О. С. 
Покарання, що обмежують майнові права засуджених, за кримінальним правом України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. С. Пироженко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми покарань, які обмежують майнові права засуджених. Досліджено поняття та види покарань, які входять у вказану систему. Визначено особливості історії становлення штрафу, виправних робіт, службових обмежень для військовослужбовців і конфіскації майна. Проведено порівняльний аналіз вітчизняного та зарубіжного законодавства з питань правового регулювання покарань, що обмежують майнові права засуджених. Проаналізовано кримінально-правові проблеми встановлення та призначення названих видів покарання. Сформульовано й обгрунтоваоі пропозиції з вдосконалення чинного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства, а також практики їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.3
Шифр НБУВ: РА381085 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Гарбовський Л.А. 
Процесуальне забезпечення конфіскації майна в кримінальному судочинстві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.А. Гарбовський ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Комплексно досліджено проблеми забезпечення застосування у кримінальному процесі конфіскації майна як виду додаткового покарання та кримінально-процесуального засобу. Досліджено історичні умови розвитку законодавчого регулювання застосування конфіскації майна. Визначено шість етапів розвитку нормативно-правового регулювання забезпечення застосування конфіскації майна. На підставі аналізу праць вітчизняних і зарубіжних учених-процесуалістів розкрито суть поняття "забезпечення конфіскації майна" й особливості її застосування у кримінальному процесі. Обгрунтовано положення про необхідність законодавчого закріплення загального правила застосування конфіскації засобів, знарядь вчинення злочину, речей, здобутих злочинним шляхом, у чинному Кримінально-правовому кодексі (КПК) України та запропоновано виключити положення про їх застосування з Особливої частини Кримінального кодексу України. Наведено пропозицію щодо речових доказів віднести також будь-який дохід чи прибуток від речей, одержаних злочинними шляхом, та унормувати вирішення питання про їх конфіскацію завдяки внесенню змін до статей 78 і 81 КПК України. За даними матеріалів анкетування практичних працівників і на підставі результатів дослідження, запропоновано зміни та доповнення до статей 125, 126, 177, 179 КПК України з метою вдосконалення практики забезпечення застосування конфіскації майна та речових доказів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х881.9(4УКР)022.3 +
Шифр НБУВ: РА357141
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського