Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (8)Юристам - Реферативна інформація (10)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=СЛІДЕНКО$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ДМИТРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Сліденко І. Д. 
Конституційний контроль в механізмі сучасної правової держави: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.02 / І. Д. Сліденко ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 40 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз інституту конституційного контролю (КК). Досліджено особливості генези, природи, позиціонування КК. Проведено класифікацію існуючих різновидів і підходів до реалізації КК. Проаналізовано кількісні та якісні параметри функціональної сторони КК, проблеми, вади та загрози цього інституту. Досліджено особливості КК у пострадянських країнах. Запропоновано нові підходи, удосконалення та новації з метою створення несуперечливої теорії та оптимізації і підвищення ефективності функціонування КК в національній правовій системі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА377873 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Сліденко І.Д. 
Тлумачення Конституції України: питання теорії і практики в контексті світового досвіду: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / І.Д. Сліденко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 20 с. — укp.

На підставі системного аналізу основних моделей тлумачення Конституції розвинуто новий підхід до тлумачення конституцій, як невід'ємного інструменту функціонування правової демократичної держави в історико-правових і компаративних аспектах. Визначено поняття "тлумачення конституції", співвідношення видів і способів тлумачення, вплив політизаційних та політологізаційних процесів. Проведено детальний історико-правовий аналіз функціонування системи тлумачення Конституцій в Україні, розглянуто її сучасний стан, динаміку в ході державотворчого процесу, тенденцій розвитку та перспектив функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)104 + Х999.801-383
Шифр НБУВ: РА316329 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського