Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (12)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ВАСИЛЮК$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=МИКОЛАЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

1.
Янчук В. З. 
Аграрне право України : Підруч. / В. З. Янчук, В. І. Андрійцев, С. Ф. Василюк, Б. Д. Клюкін, В. В. Носик, О. О. Погрібний, В. І. Семчик, В. В. Янчук, Б. В. Янчук. - 2-ге вид., переробл. та доп. - К. : Юрінком Інтер, 1999. - 720 c. - Бібліогр.: с. 681-709. - укp.

Розглянуто питання загальної теорії аграрного права, аграрні правовідносини та аграрне право зарубіжних країн (Франції, США, Англії, Іспанії, ФРН). На основі норм чинного законодавства висвітлено правове становище суб'єктів аграрного права, права власності, виробничо-господарської і фінансово-кредитної діяльності сільськогосподарських товаровиробників та аграрні договірні зобов'язання. Проаналізовано питання про взаємозв'язок і співвідношення тих видів правовідносин, суб'єктами яких є сільськогосподарські товаровиробники. Наведено правові норми, які визначають адміністративні та цивільні правові норми щодо охорони праці, відповідальність за порушення права власності, а також вперше в аграрно-правовій літературі приділено увагу маркетингу, оподаткуванню і банкрутству сільськогосподарських підприємств. Розглянуто питання правового регулювання реалізації сільськогосподарської продукції та юридичного обслуговування сільськогосподарських підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА594261 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Долежан В.  
Оновлення виборчого законодавства: на користь чи на шкоду? / В. Долежан, С. Василюк // Право України. - 2001. - № 3. - С. 35-38. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)526.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Долежан В.  
Реформа державної влади: шляхи і варіанти реалізації / В. Долежан, С. Василюк // Право України. - 2002. - № 12. - С. 33-37. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Василюк С.  
Теорія поділу влади і судова влада в Україні / С. Василюк // Право України. - 2002. - № 5. - С. 8-11. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.411 + Х891.9(4Укр)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Василюк С.  
Конституційний механізм взаємодії законодавчої і судової влади в Україні / С. Василюк // Право України. - 2003. - № 12. - С. 3-6. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х809(4УКР)11 + Х891.9(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Василюк С.  
Зарубіжний досвід притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності / С. Василюк, А. Косило // Право України. - 2006. - № 2. - С. 131-133. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4/8)15 + Х819(4/8)012.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Василюк С.  
Застосування аналогії в цивільному процесі / С. Василюк, О. Ломоносова // Право України. - 2002. - № 3. - С. 135-137. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4Укр)-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Василюк В.  
Об'єкти захисту інформації. Методи та засоби захисту інформації / В. Василюк // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні. - 2006. - Вип. 2. - С. 88-95. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено узагальнену схему можливих каналів витоку та несанкціонованого доступу до інформації, оброблювану в типовому одноповерховому офісі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х840-020.6 + З970.402-016

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Василюк А. 
Освітня політика Європейського Союзу / А. Василюк // Шлях освіти. - 2007. - № 3. - С. 13-17. - укp.

Висвітлено історію становлення та розвитку загальноєвропейських освітніх програм. Визначено пріоритети освітньої інтеграції у Європі. Розглянуто й охарактеризовано освітні програми Європейського Союзу (ЄС). Констатовано, що для України розвиток ЄС відкриває широкі перспективи в контексті використання досвіду перевірених рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4) + Х915.232.5-95

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15685 Пошук видання у каталогах НБУВ 

10.
Василюк П. М. 
Організація та діяльність Державної служби з охорони прав на сорти рослин України / П. М. Василюк // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2013. - Вип. 37. - С. 196-200. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто період створення й діяльності Державної служби з охорони прав на сорти рослин та Українського інституту експертизи сортів рослин (1992 - 2013 рр.). За допомогою методу історико-наукового аналізу урядових постанов і законів із зазначеної тематики визначено структуру, завдання та напрями роботи Держслужби, висвітлено роль міжнародного співробітництва в удосконаленні вітчизняного правового регулювання стосовно охорони прав селекціонерів й інших заявників, показано значення розроблених програм у забезпеченні ринку насіння високоякісними і продуктивними сортами, а харчову промисловість - сировинною базою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)393 л + П136 е(4УКР) л

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

11.
Дубницький В. І. 
Регіональна інфраструктура: модернізація, пріоритети та перспективи розвитку / В. І. Дубницький, С. О. Федулова, О. В. Василюк // Проблеми економіки. - 2017. - № 2. - С. 161-168. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - огляд методик класифікації складу регіональної інфраструктури. На наш погляд, сьогодні особливо актуальним і складним завданням дослідження залишається наукове обгрунтування сучасних інструментів розвитку та модернізації регіональної інфраструктури. В науковому обігу наразі існує досить активне вживання терміна "регіональна інфраструктура", але ні в нормативно-правових і методичних документах, ні в практиці регіонального управління він не одержав однозначного визначення. Проаналізовано теоретико-методичні питання визначення регіональної інфраструктури як окремої категорії та визначено, що існує певна неврегульованість категорійного апарату у сфері регіональної інфраструктури на законодавчому рівні. Зазначено, що мало уваги приділяється питанням регіональної та місцевої інфраструктури як комплексного об'єкта управління, вироблення інфраструктурної політики на рівні регіону, організаційно-економічного механізму її розвитку. Розглянуто світові тенденції просторового розвитку та визначено їх неминучий вплив на модернізацію інфраструктурного забезпечення регіону. Розглянуті у роботі організаційно-методичні положення розвитку регіональної інфраструктури на сучасному етапі доводять необхідність формування сучасних підходів до наукового визначення та управління регіональною інфраструктурою.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94 + Х819(4УКР)011.2-94

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

12.
Василюк І. М. 
Право засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / І. М. Василюк; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2017. - 20 c. - укp.

Розглянуто загальнотеоретичні засади забезпечення права засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності. Вивчено співвідношення зазначеного права засуджених із принципами гуманізму та поваги прав і свобод людини. Окрему увагу приділено питанню міжнародних стандартів і практики забезпечення права засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності. Для повноти дослідження теми розмежовано основні елементи права засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності. Детально розглянуто гуманне ставлення до засуджених як елемент їх права, межі гуманності при виконанні покарання у виді позбавлення волі. Розкрито поняття та шляхи забезпечення у процесі виконання-відбування покарання у виді позбавлення волі поваги людської гідності засуджених. Висвітлено проблематику забезпечення права засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності. Виявлено оцінку засудженими стану забезпечення їх права на гуманне ставлення та повагу людської гідності. Детально розглянуто гарантії реалізації права засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу людської гідності і їх практичне впровадження. Наголошено на необхідності налагодження оптимальних відносин між співробітниками виправних установ і засудженими. Зазначено, що повноцінне забезпечення реалізації права засуджених на гуманне ставлення та повагу людської гідності буде можливим лише тоді, коли персонал установ виконання усвідомить, що в нього із засудженими мають бути не протилежні, а спільні (тотожні) інтереси (зокрема, щодо реабілітації після звільнення).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х884

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430692 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі


13.
Мотиви вчинення кримінальних правопорушень персоналом установ виконання покарань : навч. посіб. / В. В. Коваленко, О. Г. Колб, В. Я. Конопельський, І. М. Копотун, М. В. Корнієнко, Ю. О. Новосад, Л. М. Стрельбицька, В. В. Топчій, К. А. Автухов, С. Г. Братель, І. М. Василюк, З. В. Журавська, В. І. Руденко, О. В. Губчак, Л. М. Дучимінська, Р. О. Колб, Д. С. Кухарчук, В. В. Тимчук; ред.: В. Я. Конопельський, О. Г. Колб; Одеський державний університет внутрішніх справ. - Луцьк. - Одеса : Одес. держ. ун-т внутр. справ, 2022. - 236 c. - Бібліогр.: с. 187-223 - укp.

Розглянуто сучасні проблеми, пов'язані із вчиненням кримінальних правопорушень персоналом установ виконання покарань (далі - УВП) України у галузі кримінально-виконавчої діяльності. Представлено результати виявлені в ході спеціальних наукових пошуків, основними мотивами вчинення злочинів персоналом УВП були користь (66 % у структурі всіх злочинів) і схиблене почуття кар'єризму (11 %), хуліганський мотив (9 %), викривлене почуття власної гідності (7 %) та інші мотиви, зокрема ті, що не встановлені в кримінальній справі (провадженню) (7 %). Зазначено, що існує складна прикладна проблема, що потребує вирішення на доктринальному, нормативно-правовому, організаційно-управлінському й інших рівнях. Обґрунтовано нові концептуальні положення, висновки та рекомендації, що мають важливе теоретичне та практичне значення для вирішення зазначеної вище проблеми за умов реформування сфери виконання покарань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861271 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Право засуджених до позбавлення волі на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності : [навч. посіб] / В. В. Коваленко, О. Г. Колб, І. М. Копотун, М. В. Корнієнко, А. В. Савченко, Л. М. Стрельбицька, К. А. Автухов, І. М. Василюк, З. В. Журавська, Е. М. Кісілюк, А. А. Федонюк, Л. М. Дучимінська, Р. О. Колб, Т. М. Літковець; ред.: В. В. Коваленко, О. Г. Колб. - Луцьк : Волинська друкарня, 2021. - 203 c. - Бібліогр.: с. 175-201 - укp.

Розглянуто проблемні питання, що стосуються забезпечення у сфері виконання покарань України природніх прав засуджених до позбавлення волі, зокрема, права на гуманне ставлення та повагу їх людської гідності, як необхідної умови їх життєдіяльності в контексті змісту національної безпеки України. Визначено на основі результатів аналізу наукової літератури, нормативно-правових джерел та практики їх реалізації, проблемні питання з означеної тематики та запропоновано науково-обґрунтовані шляхи їх вирішення з урахуванням сучасних завдань забезпечення національної безпеки нашої держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861270 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського