Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (15)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КАЗАНЦЕВ$<.>+<.>A=АЛЬОН$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

1.
Казанцев О. Ю. 
Основи управління у військовій справі : Навч. посіб. / О. Ю. Казанцев, В. М. Гап'юк, О. В. Мягков, А. А. Каленський; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 142 c. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розкрито сутність, цілі та завдання управління у військовій справі, розглянуто закони управління. Викладено методологічні основи оцінки ефективності управління, загальні положення системи управління. Описано склад і систему пунктів управління, зв'язку, технічні засоби. Розглянуто питання забезпечення готовності сил, засобів та автоматизації управління. Проаналізовано роль командира за умов автоматизованої системи управління військами. Наведено класифікацію бойових документів та вимоги до їх оформлення та змісту.

Раскрыты сущность, цели и задания управления в военном деле, рассмотрены законы управления. Изложены методологические основы оценки эффективности управления, общие положения системы управления. Описаны состав и система пунктов управления, связи, технические средства. Рассмотрены вопросы обеспечения готовности сил, средств и автоматизации управления. Проанализирована роль командира в условиях автоматизированной системы управления войсками. Приведены классификация боевых документов и требования к их оформлению и содержанию.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)22я73 + Х819(4УКР)111я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА651042 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Альонкін О. А. 
Конституційне право людини на свободу світогляду і віросповідання та гарантії його реалізації в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. А. Альонкін; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Визначено доктринальні основи конституційної дефініції та правового регулювання в Україні права людини на свободу світогляду та віросповідання. Розкрито методологічні засади дослідження та визначено місце в системі прав і свобод людини та громадянина. Охарактеризовано та проведено систематизацію нормативної бази конституційно-правового регулювання даного суб'єктивного права особи. Визначено, що складовими даної системи є міжнародні договори універсального та регіонального характеру та вітчизняні нормативно-правові акти України. Наведено пропозиції щодо конституційно-правового закріплення права людини. Досліджено загальносуспільні й юридичні гарантії реалізації, охорони та захисту права людини на свободу світогляду та віросповідання. Звернено увагу на необхідність правового вдосконалення загальносуспільних та юридичних гарантій реалізації, охорони та захисту права людини в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)332 + Х809(4УКР)32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371003 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Казанцева К. В. 
Кримінальна відповідальність за порушення правил здачі дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / К. В. Казанцева; Нац. акад. внутр. справ. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено історію розвитку кримінального законодавства, що регулює відносини в сфері обігу дорогоцінних металів і каміння. Проведено порівняння вітчизняного та зарубіжного кримінального законодавства в зазначеній сфері. Проаналізовано соціальну зумовленість порушення правил здачі дорогоцінних металів і каміння. Розглянуто об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу цього злочину. Відмежовано досліджуваний злочин від цивільно-правових та адміністративних правопорушень. Розроблено питання щодо правильної кваліфікації діяння, передбаченого ст. 214 КК. Розглянуто питання покарання за порушення правил здачі дорогоцінних металів і каміння. Зроблено теоретичні висновки та наведено практично значущі пропозиції, спрямовані на удосконалення редакції ст. 214 КК.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386177 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Баранова Л. М. 
Цивільне право : підручник: у 2 т. Т. 2 / Л. М. Баранова, Т. І. Бєгова, А. Г. Бірюкова, В. І. Борисова, М. В. Домашенко, І. В. Жилінкова, Р. М. Замуравкіна, В. М. Ігнатенко, С. В. Казанцев, Н. В. Коробцова; ред.: В. І. Борисова, І. В. Спасибо-Фатєєва, В. Л. Яроцький; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". - Х. : Право, 2011. - 815 c. - Библиогр.: 39 назв. - укp.

Висвітлено загальні положення про договір, зобов'язання та їх окремі види - договірні та недоговірні. Увагу приділено цивільно-правовому договору, зобов'язанням про передачу майна у власність та користування, щодо виконання робіт, надання послуг, зокрема фінансових, розпоряджання правами інтелектуальної власності, а також зобов'язанням зі спільної діяльності та недоговірним зобов'язанням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В353144/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Казанцев С. В. 
Генезис повних та командитних товариств / С. В. Казанцев // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 11. - С. 278-283. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х830.141-1 + У03(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


6.
Казанцева К. В. 
Дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння як предмет злочину, передбаченого ст. 214 КК України / К. В. Казанцева // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2008. - Вип. 41. - С. 540-548. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.013

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


7.
Пивовар Ю. І. 
Принцип індивідуальної юридичної відповідальності платника податку на додану вартість: проблеми нормативної визначеності та реалізації / Ю. І. Пивовар, А. І. Казанцев // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2016. - № 4. - С. 79-85. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

З'ясовано причини порушення конституційного принципу індивідуальної юридичної відповідальності платників податку на додану вартість. Вивчено та означено адміністративну й судову позицію у вирішенні податкового спору, пов'язаного з позбавленням податкового кредиту платника податку у зв'язку з визнанням фіктивною діяльність його контрагента. Відстояно та обгрунтовано авторську позицію щодо необхідності законодавчого закріплення принципу індивідуальної податково-правової відповідальності платників податків загалом, та в сфері адміністрування податку на додану вартість, зокрема.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)221.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

8.
Альонкін О. 
Конституційно-правовий статус українського народу / О. Альонкін, О. Колодій // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 1. - С. 5-12. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Здійснено системно-структурний аналіз сучасного вітчизняного законодавства щодо правового забезпечення статусу українського народу. Сформульовано поняття, ознаки, види та елементи його конституційно-правового статусу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

9.
Альонкін О. 
Охорона культурних прав людини в Україні / О. Альонкін, С. Корецький // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 5. - С. 17-24. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто сучасне вітчизняне законодавство з правового забезпечення культурних прав людини в Україні. Визначено, що теорія конституційного права та чинне конституційне законодавство до культурних прав і свобод людини відносять суто освітньо-культурні. Проаналізовано Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" від 25.04.2019 щодо відповідності забезпечення прав, свобод і законних інтересів громадян України - представників як титульної нації, так і національних меншин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

10.
Альонкін О. 
Мирні зібрання в Україні: забезпечення права / О. Альонкін // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 1. - С. 71-80. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено сучасне національне законодавство з правового забезпечення права на мирні зібрання в Україні. Визначено, що це право можна розглядати як у широкому, так і вузькому його значенні. Встановлено, що право на мирні зібрання в Україні на конституційному рівні загалом відповідає міжнародним стандартам прав людини. Зазначено, що це право потребує чіткої юридичної регламентації в українському законодавстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

11.
Альонкін О. 
Право підприємства на професійну правничу допомогу і судове представництво / О. Альонкін // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2022. - № 1. - С. 97-106. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Право підприємства на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді є одним з фундаментальних прав реалізації підприємницької діяльності. Глобальні проблеми сучасності як природного, так і техногенного характеру, та пов'язані з ними політичні й економічні трансформації вимагають систематичного перегляду та постійної актуалізації забезпечення права особи загалом і підприємства зокрема на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді. Мета статті - теоретико-прикладне осмислення змісту поняття "право підприємства на професійну правничу допомогу і процедуру здійснення його представництва в суді" і стану та перспектив його нормативно-правого забезпечення в Україні. Під час дослідження застосовано такі методи: діалектичний, герменевтичний, системний, аналізу та синтезу, індукції й дедукції, формально-юридичний тощо. Визначено, що чинне законодавство України не повною мірою відповідає сучасній теорії конституційного права та Конституції України щодо права підприємства на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді. Проведено частковий аналіз відповідних нормативних актів і виявлено певні неузгодженості. Висновки: зміст права особи, а також підприємства, на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді потребує певного корегування на рівні Конституції, а також цілої низки законодавчих актів України. На сьогодні в Україні є певна потреба в ухвалені Закону України про юридичну службу, зокрема й на підприємстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

12.
Казанцева А. О. 
Адміністративно-правові засади державного регулювання у сфері комунальних послуг : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. О. Казанцева; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2019. - 19 c. - укp.

Дисертація є комплексним правовим дослідженням, у якому окреслено теоретичні та практичні проблеми державного регулювання у сфері комунальних послуг. Узагальнено теоретичні підходи до розуміння сутності державного регулювання, визначено поняття державного регулювання у сфері комунальних послуг, а також охарактеризовано особливості його інституційного та функціонального забезпечення. Розкрито адміністративно-правовий механізм державного регулювання у сфері комунальних послуг в Україні. Досліджено особливості взаємодії органу державного регулювання із іншими органами публічної адміністрації та питання щодо розмежування повноважень органу державного регулювання та місцевих органів публічної влади при здійсненні державного регулювання у сфері комунальних послуг в Україні. Проаналізовано особливості адміністративно-правового забезпечення окремих повноважень органу державного регулювання у сфері комунальних послуг в Україні та визначено його роль у механізмі захисту прав споживачів. Сформульовано науково обґрунтовані висновки і практичні рекомендації з удосконалення законодавства України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071.1:Х839.116

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440810 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського