Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (5)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=РОМАНК$<.>+<.>A=СВІТЛАНА$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Історія земельних відносин та землеустрою в Україні : навч. посіб. / уклад.: Р. І. Безпалько, Р. М. Романко; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці : Рута, 2008. - 104 c. - Бібліогр.: 56 назв. - укp.

Висвітлено основні історичні етапи формування земельних відносин і землеустрою в Україні. Проаналізовано роль землеустрою у суспільному виробництві, держави в регулюванні земельних відносин і проведенні землеустрою, а також землі у біосоціальній та відтворювальній системах. Розкрито основи теорії розвитку земельних відносин. Розглянуто питання розвитку суспільства і змін у земельних відносинах, етики даних відносин у контексті стабільності суспільства, становлення і розвитку системи землеустрою. Визначено наслідки проведення земельної реформи в Україні.

Освещены основные исторические этапы формирования земельных отношений и землеустройства в Украине. Проанализированы роль землеустройства в общественном производстве, государства в регулировании земельных отношений и проведении землеустройства, а также земли в биосоциальной и восстановительной системах. Раскрыты основы теории развития земельных отношений. Рассмотрены вопросы развития общества и изменений в земельных отношениях, этики данных отношений в контексте стабильности общества, становления и развития системы землеустройства. Определены последствия проведения земельной реформы в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)111-1я73 + У03(4УКР)032.0-51я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА711903 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Романко С. М. 
Економіко-правовий механізм забезпечення екологічної безпеки сільськогосподарської продукції : автореф. дис... канд. юрид. наук / С. М. Романко; Нац. аграр. ун-т. - К., 2008. - 19 c. - укp.

Розглянуто теоретичні, законодавчі та методичні проблеми побудови та функціонування економіко-правового механізму забезпечення екологічної безпеки (ЕБ) сільськогосподарської продукції. Досліджено структуру, зміст, основні етапи нормативного закріплення даного механізму як окремого міжгалузевого інституту права та законодавства. Наведено визначення й охарактеризовано головне поняття зазначеного механізму "екологічна безпека сільськогосподарської продукції". Обгрунтовано комплексність економіко-правового механізму забезпечення ЕБ сільськогосподарської продукції як зв'язок між її забезпечення та вимогами раціонального природокористування. Визначено, що складовими структури цього механізму є організаційно-правова, інституційна, функціональна й економічна підсистеми. Обгрунтовано необхідність удосконалення чинного законодавства України у цій сфері. Розроблено пропозиції щодо внесення змін до існуючих нормативно-правових актів та прийняття Закону України "Про економіко-правовий механізм забезпечення екологічної безпеки сільськогосподарської продукції", Харчового Кодексу України та Довгострокової програми впровадження технологій ведення екологічно безпечного (органічного) сільського господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021.11 + У9(4УКР)320-82-280

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358620 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Романко Р. М. 
Особливості моніторингу порушених і деградованих земель внаслідок впливу екзогенних геологічних процесів / Р. М. Романко, Р. І. Беспалько // Екол. безпека. - 2013. - № 1. - С. 45-48. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Показано, що за час здійснення земельної реформи в Україні стан земельних ресурсів значно погіршився внаслідок як антропогенного впливу, так і під дією природних явищ та процесів. Зважаючи на це, доведено, що інформаційне забезпечення прийняття ефективних управлінських рішень в галузі використання та охорони земель повинно грунтуватись на використанні актуальних відомостей державного земельного кадастру та моніторингу земель. Проте, існуюча система моніторингу земель потребує теоретико-методологічного вдосконалення і наповнення якісно новою інформацією про існуючий стан земельних ресурсів для його оцінки, моделювання та прогнозування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51 + Х859(4УКР)115

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100076 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського