Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (58)Юристам - Наукова електронна бібліотека (7)Юристам - Автореферати дисертацій (16)Юристам - Електронні колекції (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=НЕЛЕГАЛЬН$<.>+<.>K=МІГРАЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 224
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Кузьменко О. В. 
Адміністративно-правова протидія нелегальній міграції в Україні : Навч. посіб. / О. В. Кузьменко; Нац. акад. внутр. справ України. - Д. : Наука і освіта, 2001. - 252 c. - укp.

Визначено місце нелегальної міграції у міграційних процесах України, ознаки та причини її виникнення. Висвітлено адміністративно-правовий механізм протидії нелегальній міграції в Україні. Викладено нормативні основи протидії нелегальній міграції. Проаналізовано сучасну міграційну політику західних держав.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1я73 + Х911.14я73

Шифр НБУВ: ВА609624 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Біженці та Міграція : український часопис права і політики. Т. II. Чис. 3-4' 1998 / ред.: В. Євінтов; Укр. Правн. Фундація. - К., 1998. - 231 с. - рус.

Висвітлюється стан законодавства України про біженців та судовий захист біженців в Україні. Розглядаються актуальні питання набуття громадянства України біженцями та можливі шляхи усунення колізій у законодавстві, проблеми створення і діяльності органів виконавчої влади України з регулювання зовнішньої міграції, окремі факти порушення прав і свобод українських жінок за кордоном. Характеризуються міжетнічні відносини в Закарпатській Україні, актуальні проблеми депортованих осіб та їх вирішення державними органами України та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.5 + Х915.212 + Х809(4УКР)34 + С73(4УКР)-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


3.
Новік В. О. 
Державна політика і регулювання імміграційних процесів в Україні : Аналіт. дослідж. / В. О. Новік. - К., 1999. - 216 c. - Бібліогр.: с. 199-216. - укp.

Розглянуто проблему розробки державної політики в сфері імміграції. Визначено принципову модель побудови системи регіонального та загальнодержавного управління імміграційними процесами в Україні, розроблено понятійний апарат наукової та практичної діяльності у сфері імміграції з урахуванням міжнародного досвіду й традицій України. Сформульовано концептуальні положення довгострокової державної політики щодо регулювання імміграційних процесів в Україні, обгрунтовано принципи та підходи до нелегальної імміграції та боротьби з нею, а також основні принципи адаптації біженців та інших категорій іммігрантів в Україні. Теоретично обгрунтовано цілісну систему державного управління імміграційними процесами, яка поєднує адміністративно-організаційні та фінансово-економічні структурні елементи.


Індекс рубрикатора НБУВ: С73(4УКР)64-24 + Х911.14(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА596598 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Малиновська О. А. 
Міграційна ситуація та міграційна політика в Україні / О. А. Малиновська; Нац. ін-т стратег. дослідж. - К., 1997. - 68 c. - (Соц. стратегії; Вип.3). - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Проведено аналіз міграції як наукової проблеми. Досліджено міграційну ситуацію в Україні в останні роки радянського періоду та у роки становлення Української держави. Простежується формування міграційної політики в Україні - міграція до 1991 року, міграція у перші роки незалежності України, міграції у 1993-1996 рр, проблеми, зумовлені міграцією. Розглянуто міграційне законодавство та діяльність органів виконавчої влади у сфері міграції. Зроблено висновки щодо міграційних проблем у сфері національної безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: С73(4УКР)-25 + Х819(4УКР)112.032

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО23897 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Барабаш Ю.  
Міжфракційна міграція депутатів Верховної Ради України: причини, наслідки, шляхи вирішення проблеми / Ю. Барабаш // Людина і політика. - 2001. - № 1. - С. 26-31. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Висвітлено причини та наслідки міжфракційної міграції депутатів Верховної Ради України. Розглянуто поняття фракції, її повноваження, питання членства у фракції. Висунуто тезу про те, що міжфракційна міграція є особливим явищем українського парламенту, яке не сприяє стабільності діяльності Верховної Ради.


Ключ. слова: фракція, міграція, депутат
Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-5 + Х809(4Укр)62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16653 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Кузьменко О.  
Міри відповідальності як спосіб протидії нелегальній міграції / О. Кузьменко // Право України. - 2000. - № 3. - С. 97-99. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.14(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Нелегальна міграція та торгівля жінками у міжнародно-правовому контексті : У 2 кн. Кн. 1, ч. 1. Науково-практичний та документально-джерельний комплекс / ред.: Ю. С. Шемшученко, Я. Ю. Кондратьєв; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. - К., 2001. - 510 c. - укp.

Висвітлено питання нелегальної міграції та торгівлі людьми як суспільний феномен та об'єкт практичної діяльності. Вивчено зовнішні та внутрішні чинники, що сприяють нелегальній міграції. Розглянуто міжнародно-практичні інструменти запобігання даним небезпечним явищам, узагальнено відповідний досвід світового співтовариства й окремих країн. Особливу увагу приділено розкриттю специфіки запобігання нелегальній міграції та торгівлі жінками в Україні. Наведено відповідні документи ООН, УБКБ ООН, МОМ, Ради Європи й оглядові матеріали з даного питання. Розглянуто питання будапештського процесу в контексті організованої злочиності та торгівлі іноземцями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.33 + Х911.41 + Х911.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: В344144 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Нелегальна міграція та торгівля жінками у міжнародно-правовому контексті : У 2 кн. Кн. 1, ч. 2. Науково-практичний та документально-джерельний комплекс / ред.: Ю. С. Шемшученко, Я. Ю. Кондратьєв; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. - К., 2001. - 513-1012 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.33 + Х911.41 + Х911.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: В344144 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Черніков О.  
Правові основи регулювання міграційних процесів (міжнародний досвід та українська політика) : Навч. посіб. / О. Черніков; Держ. митна служба України. - Д., 2001. - 52 c. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Розглянуто ситуацію, яка склалася в галузі нелегальної імміграції в Україну. З метою її поліпшення проаналізовано сучасну міграційну політику України. Запропоновано методи та напрями вирішення соціальних та правових проблем, що мають місце у вказаній галузі за допомогою удосконалених сучасних методик роботи державної митної служби України, інших українських і зарубіжних органів державного управління. Охарактеризовано розвиток імміграційних процесів в Україні до 1990 р., становлення та розвиток державних органів управління, які забезпечують регулювання міграційних процесів в Україні. Висвітлено координацію діяльності органів державного управління з питань додержання режимів на державному і митному кордонах України. Викладено правові основи регулювання міграційних процесів в Україні на сучасному етапі. Проаналізовано сучасні імміграційні течії в Україні, проведено соціологічне опитування нелегальних іммігрантів в Україні. Досліджено вплив нелегальної імміграції на стан національної безпеки в Україні. Наведено класифікацію міжнародної міграції. Визначено деякі аспекти імміграційної політики Канади, структуру органів виконавчої влади США з питань контролю за імміграцією а також шляхи удосконалення та розвитку міграційного інституту в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.5 + Х809(4УКР)34 + Х819(4УКР)033

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605013 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Проблема нелегальної міграції та транспортування мігрантів в Україні : Наук. доп. / упоряд.: О. А. Малиновська; Центр техн. кооперації для Європи та Центр. Азії. - К. : Бланк-Прес, 2000. - 118 c. - укp.

Зроблено аналіз сучасного уявлення про здійснення нелегального транспортування мігрантів в Україні, масштабів проблеми, питання з'ясування основних характеристик транспортованих в Україну та через неї мігрантів, а також механізмів здійснення операцій переправників. Розглянуто рівень розуміння зазначеної проблеми з боку різних урядових та неурядових структур, а також їх підходи до запобігання нелегальному транспортуванню мігрантів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.14(4УКР) + Х819(4УКР)112.038 + С73(4УКР)64-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА596771 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Тероризм і боротьба з ним : Аналіт. розробки, пропоз. наук. та практ. працівників. Т. 19 / ред.: А. І. Комарова; НДІ "Пробл. людини". Одес. нац. юрид. акад. - К., 2000. - 610 c. - укp.

Розглянуто організаційно-правові аспекти становлення системи боротьби з тероризмом в Україні. Значну увагу приділено використанню спеціальних знань у розслідуванні злочинів проти життя та здоров'я людини з застосуванням вибухових речовин і пристроїв. Окремі розділи присвячено транснаціональній організованій злочинності, міжнародному гуманітарному праву, політичному екстремізму, теророгенності соціальних систем, нелегальній міграції, а також експертним оцінкам кримінальної активності організованих злочинних груп.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)111.3 + Х916.881.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: С10088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


12.
Актуальні проблеми політики : Зб. наук. пр. Вип. 24 / ред.: С. В. Ківалов; Одес. нац. юрид. акад., Південноукр. центр гендер. пробл. - О., 2005. - 213 с. - укp.

Розглянуто питання реалізації принципу гендерної рівності у трудовому законодавстві України. Описано механізми державного управління в сфері гендерної політики. Визначено напрямки та перспективи гендерного розвитку в країні. Проаналізовано особливості застосування кримінального законодавства до жінок, що скоїли злочини. Висвітлено проблеми міграції та торгівлі людьми. Розкрито вплив нелегальної міграції на розбудову правової держави в Україні.

Рассмотрены вопросы реализации принципа гендерного равенства в трудовом законодательстве Украины. Описаны механизмы государственного управления в сфере гендерной политики. Определены направления и перспективы гендерного развития в стране. Проанализированы особенности применения криминального законодательства к женщинам, которые совершили преступление. Освещены проблемы миграции и торговли людьми. Изучено влияние нелегальной миграции на развитие правового государства в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х.я54(4УКР-2ОДЕ)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69514 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


13.
Актуальні проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів і психотропних речовин у сучасних умовах / ред.: О. В. Негодченко. - Д., 2004. - 408 с. - (Наук. вісн. Юрид. акад. М-ва внутр. справ; N 2(19) (спец.)). - укp.

Проаналізовано напрямки удосконалення правоохоронної та адміністративної діяльності правоохоронних органів щодо протидії нелегальному обігу наркотичних засобів, міжнародний досвід антинаркотичної законодавчої практики. Розкрито організаційно-правові засади протидії митних органів України контрабанді наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Висвітлено кримінально-правові та кримінологічні аспекти антинаркотичної правоохоронної діяльності. Розглянуто питання профілактики вживання наркотичних та психотропних речовин, проблеми профілактики наркозлочинів неповнолітніх. Розкрито психологічні причини виникнення наркоманії у підлітків.

Проанализированы направления усовершенствования правоохранительной и административной деятельности правоохранительных органов по противодействию нелегальному обороту наркотических средств, международный опыт антинаркотической законодательной практики. Раскрыты организационно-правовые основы противодействия таможенных органов Украины контрабанде наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров. Освещены криминально-правовые и криминологические аспекты антинаркотической правоохранительной деятельности. Рассмотрены вопросы профилактики употребления наркотических и психотропных веществ, проблемы профилактики наркопреступлений несовершеннолетних. Изучены психологические причины возникновения наркомании у подростков.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.3 + Х881.9(4Укр)123 + Х883.9(4Укр)711.23 + Р645.021.1я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71956/спец. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Вісник Національного університету внутрішніх справ. Вип. 29 / ред.: О. М. Бандурка. - Х., 2005. - 373 с. - укp.

Проаналізовано міжнародну взаємодію органів внутрішніх справ України у сфері охорони громадського порядку. Висвітлено проблеми реалізації принципу гуманізму в інститутах кримінального права країни. Розглянуто питання організаційного удосконалення діяльності міліції громадської безпеки, імплементації міжнародних норм щодо протидії нелегальній міграції у національне законодавство. Наведено криміналістичну класифікацію екологічних злочинів. Розкрито засади віктимологічної профілактики навмисних вбивств і тяжких тілесних ушкоджень. Визначено місце та роль стратегічного управління у діяльності органів внутрішніх справ України за сучасних умов, основні фактори, що впливають на ефективність виконання працівниками органів внутрішніх справ своїх посадових обов'язків.

Проанализировано международное взаимодействие органов внутренних дел Украины в сфере общественного порядка. Освещены проблемы реализации принципа гуманизма в институтах криминального права страны. Рассмотрены вопросы организационного усовершенствования деятельности милиции общественной безопасности, имплементации международных норм относительно противодействия нелегальной миграции в национальное законодательство. Приведена криминалистическая классификация экологических преступлений. Раскрыты основы виктимологической профилактики умышленных убийств и тяжких телесных повреждений. Определены место и роль стратегического управления в деятельности органов внутренних дел Украины в современных условиях, основные факторы, влияющие на эффективность выполнения сотрудниками органов внутренних дел своих должностных обязанностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х811.120я54(4УКР)3 + Х881.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69872 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


15.
Олефір В.  
Еволюція та сутність поняття нелегальної міграції / В. Олефір, Д. Цвігун // Право України. - 2005. - № 4. - С. 81-84. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.5 + С5*342*151.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Науковий вісник Національної академії внутрішніх справ України. N 4 / ред.: Я. Ю. Кондратьєв. - К., 2004. - 267 с. - укp.

Розглянуто питання забезпечення органами внутрішніх справ прав і свобод людини за умов політичної та правової реформи, нормативно-правового забезпечення співробітництва України та ЄС. Проаналізовано місце та роль профілактики і попередження злочинів у діяльності підрозділів Державної служби охорони при МВС України, досвід боротьби з організованою злочинністю у зарубіжних країнах. Висвітлено криміналістичні проблеми розслідування злочинів у сфері інтелектуальної власності, причини і умови виникнення та існування нелегальної економіки в державі, роль законів України у нормативно-правовому забезпеченні основних свобод людини і громадянина.

Рассмотрены вопросы обеспечения органами внутренних дел прав и свобод человека в условиях политической и правовой реформы, нормативно-правового обеспечения сотрудничества Украины и ЕС. Проанализированы место и роль профилактики и предупреждения преступлений в деятельности подразделений Государственной службы охраны при МВД Украины, опыт борьбы с организованной преступностью в зарубежных странах. Освещены криминалистические проблемы расследования преступлений в сфере интеллектуальной собственности, причины и условия возникновения и существования нелегальной экономики в государстве, роль законов Украины в нормативно-правовом обеспечении основных свобод человека и гражданина.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х811.12я54(4УКР)3

Шифр НБУВ: Ж69968 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


17.
Науковий вісник Юридичної академії Міністерства внутрішніх справ. N 2(15) / ред.: О. В. Негодченко. - Д., 2004. - 383 с. - укp.

Проаналізовано вітчизняний та зарубіжний досвід теорії і практики правоохоронної діяльності та її кадрового забезпечення, шляхи впровадження іноземного досвіду протидії нелегальній міграції в Україні, взаємодію органів внутрішніх справ з державними органами та громадськими об'єднаннями щодо забезпечення адміністративно-правового статусу іноземців в країні. Розглянуто питання теорії та історії держави і права, зокрема кримінального права та кримінології, проблеми юридичної термінології. Визначено основні напрямки формування морально-правової культури юристів. Висвітлено конституційно-, цивільно- та адміністративно-правові аспекти розвитку законодавства щодо забезпечення прав і свобод людини, кримінально-процесуальні та організаційно-тактичні аспекти протидії злочинності. Наведено класифікацію гарантій державного захисту прав і свобод людини і громадянина, загальну характеристику іноземного досвіду криміналізації дій по відмиванню коштів, здобутих злочинним шляхом.

Проанализированы отечественный и зарубежный опыт теории и практики правоохранительной деятельности и её кадрового обеспечения, пути внедрения иностранного опыта противодействия нелегальной миграции в Украине, взаимодействие органов внутренних дел с государственными органами и общественными объединениями по обеспечению административно-правового статуса иностранцев в стране. Рассмотрены вопросы теории и истории государства и права, в частности криминального права и криминологии, проблемы юридической терминологии. Определены основные направления формирования морально-правовой культуры юристов. Освещены конституционно-, гражданско- и административно-правовые аспекты развития законодательства по обеспечению прав и свобод человека, криминально-процессуальные и организационно-тактические аспекты противодействия преступности. Приведены классификация гарантий государственной защиты прав и свобод человека и гражданина, общая характеристика иностранного опыта криминализации действий по отмыванию средств, полученных преступным путём.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71956 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


18.
Основні напрямки реформування ОВС в умовах розбудови демократичної держави : Матеріали міжнар. наук.-практ. конф., 14 - 15 жовт. 2004 р. Ч. 2 / ред.: О. Ф. Долженков; Одес. юрид. ін-т Нац. ун-ту внутр. справ. - О., 2004. - 291 c. - укp.

Висвітлено кримінально-правові проблеми захисту працівників правоохоронних органів, забезпечення безпеки особистості та громадського порядку за умов реформування міліції України. Описано форми взаємодії міліції з громадськими формуваннями та населенням у галузі охорони громадського порядку. Розглянуто питання боротьби з нелегальною міграцією як засобу забезпечення національної безпеки держави, запровадження адміністративно-правового механізму реалізації прав громадян на свободу пересування, поліпшення взаємодії органів внутрішніх справ з населенням. Розкрито сутність та особливості адміністративно-юрисдикційної діяльності міліції. Визначено напрями реформування кримінального законодавства.

Освещены криминально-правовые проблемы защиты работников правоохранительных органов, обеспечения безопасности личности и общественного порядка в условиях реформирования милиции Украины. Описаны формы взаимодействия милиции с общественными формированиями и населением по охране общественного порядка. Рассмотрены вопросы борьбы с нелегальной миграцией как средства обеспечения национальной безопасности государства, внедрения административно-правового механизма реализации прав граждан на свободу передвижения, улучшения взаимодействия органов внутренних дел с населением. Раскрыты сущность и особенности административно-юрисдикционной деятельности милиции. Определены направления реформирования криминального законодательства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В348311 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


19.
Павленко Р. М. 
Попередження незаконного виробництва наркотичних засобів і психотропних речовин підрозділами Міністерства внутрішніх справ України : Моногр. / Р. М. Павленко; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2005. - 276 c. - Бібліогр.: с. 256-274. - укp.

Наведено кримінально-правову та кримінологічну характеристику незаконного нарковиробництва, проаналізовано історичні, соціально-політичні, економічні, правові, культові та інші детермінанти нелегального нарковиробництва в Україні. Виявлено причини та умови, що сприяють вчиненню даних злочинів.

Приведена криминально-правовая и криминологическая характеристика незаконного наркопроизводства, проанализированы исторические, социально-политические, экономические, правовые, культовые и другие детерминанты нелегального наркопроизводства в Украине. Выявлены причины и условия, содействующие совершению данных преступлений.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х883.9(4УКР)73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА666054 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності : Зб. наук. пр. N 1 / ред.: А. Г. Бобкова; Донец. юрид. ін-т МВС при Донец. нац. ун-ті. - Донецьк, 2005. - 303 с. - укp.

Розглянуто історичні та загальнотеоретичні питання теорії держави і права, адміністративно-правові аспекти правоохоронної діяльності, а також питання боротьби зі злочинністю. Проаналізовано правовий статус судового слідчого у дореволюційній Росії та УРСР, особливості регулювання законодавчого процесу в конституційних законах Директорії Української Народної Республіки в 1917 - 1920 рр., боротьбу залізничної міліції України з кримінально-злочинними елементами після Великої Вітчизняної війни. Описано механізм забезпечення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом в країні у сучасний період. Розкрито зміст і особливості адміністративно-процесуального права, причини та шляхи протидії нелегальній міграції в державі. Розглянуто організаційно-правові проблеми забезпечення адміністрування податків в Україні. Висвітлено детермінанти легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також проблеми міждержавної взаємодії слідчих органів.

Рассмотрены исторические и общетеоретические вопросы теории государства и права, административно-правовые аспекты правоохранительной деятельности, а также вопросы борьбы с преступностью. Проанализированы правовой статус судебного следователя в дореволюционной России и УССР, особенности регулирования законодательного процесса в конституционных законах Директории Украинской Народной Республики в 1917 - 1920 гг., борьба железнодорожной милиции Украины с уголовно-преступными элементами после Великой Отечественной войны. Изучен механизм обеспечения безопасности пассажирских перевозок автомобильным транспортом в стране в современный период. Раскрыты содержание и особенности административного процессуального права, причины и пути противодействия нелегальной миграции в государстве. Рассмотрены организационно-правовые проблемы обеспечения администрирования налогов в Украине. Освещены детерминанты легализации (отмывания) доходов, полученных преступным путём, а также проблемы межгосударственного взаимодействия следственных органов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х.я54(4УКР-2ДОН)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69576 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського