Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (17)Юристам - Наукова електронна бібліотека (6)Юристам - Автореферати дисертацій (23)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ОСОБИСТІСТЬ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 126
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Самойлов О. Є. 
Юридична психологія для слідчого та дізнавача : Опор. конспекти / О. Є. Самойлов, В. Ю. Прудивус, Г. О. Душейко; Запоріз. юрид. ін-т. - Запоріжжя, 1998. - 56 c. - укp.

Розглядаються питання як психологічної теорії, так і соціальні питання юридичної психології: психологія особистості (особистість та соціальне середовище; шляхи формування та розвитку особистості; сучасні психологічні теорії особистості), кримінальна психологія (мотивація та емоційна активація вчинків; психологія діяльності слідчого як державного службовця; становлення особистості злочинця), психологія попереднього слідства (загальна характеристика психологічних особливостей діяльності слідчого; психологія огляду місця події, обшуку та затримання, допиту потерпілих та свідків, підозрюваних та обвинувачених, очної ставки, пізнання та ін.). Системно викладений матеріал дає можливість навчитись контролювати власні пізнавальні процеси, стани та якості, перевіряти хід розумових дій співрозмовника та приймати вірні рішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.21 + Х891.9(4УКР)7-3 + Х893.9(4УКР)72

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586215 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Пєтков В. П. 
Управління виховно-виправним процесом : Автореф. дис... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / В. П. Пєтков; Ун-т внутріш. справ. - Х., 1998. - 40 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена дослідженню питань, які сприяють підвищенню ефективності управлінської діяльності, стосовно прийняття правильних, обгрунтованих рішень органами державного управління з профілактики порушень дисципліни. На теоретичному та емпіричному матеріалах, а також даних статистики розглянуті проблеми організованої і рецидивної злочинності, її профілактики. Досліджені: особистість злочинця, вплив на неї алкоголізму і наркотизму, аналізуються основні напрямки профілактики злочинів, пов'язаних з наркотизмом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)02 + Х883.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА302215 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Лисодєд О. В. 
Кримінологічні проблеми шахрайства : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. В. Лисодєд; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 1999. - 17 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено кримінологічним проблемам сучасного шахрайства проти приватної власності громадян в Україні. Досліджуються його кримінально-правова та кримінологічна характеристики, особистість шахрая, фактори, причини та умови вчинення цього виду злочинів, особливості механізму злочинної поведінки. Запропоновано заходи попередження шахрайства, розглядається система суб'єктів його попередження, даються пропозиції та рекомендації щодо активізації та вдосконалення їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.122.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304757 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Семаков Г. С. 
Криминология : Курс лекций / Г. С. Семаков; Межрегион. акад. упр. персоналом. - К., 1999. - 126 c. - рус.

Розглядаються предмет, методологія і завдання дисципліни "Кримінологія". Аналізуються злочинність, причини, умови, за яких скоюються злочини, особистість злочинця, окремі категорії злочинців та їхні соціально-психологічні особливості. Розкриваються основи попередження злочинності, суб'єкти, система та організація попереджувальної діяльності правоохоронних органів. Наводяться комплекс попереджувально-профілактичних заходів, основні поняття кримінології, що дають змогу опанувати систему термінів і понять, спірних поглядів щодо проблем кримінологічної науки, особистості злочинця і потерпілого, а також обставин, що зумовлюють злочинність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883 я73 + Х883.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА591631 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Піщенко Г.  
Особистість злочинця-хулігана та його основні характеристики / Г. Піщенко // Право України. - 1999. - № 11. - С. 73-76. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)119

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Валуйська М. Ю. 
Кримінологічна характеристика особистості злочинців, що вчинили умисні вбивства при обтяжуючих обставинах : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. Ю. Валуйська; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. - Х., 2002. - 19 c. - укp.

Досліджено особисті риси злочинців, які скоїли умисні вбивства за обтяжуючих обставин, крізь призму філософського погляду на особу та кримінологічного вчення про особистість злочинця. На підставі результатів аналізу властивостей та якостей злочинців-убивць розроблено кримінологічний портрет убивць та типологію осіб, які скоїли умисні вбивства за обтяжуючих обставин. Сформульовано пропозиції щодо втілення соціально-економічних, правових, організаційно-управлінських, медичних і технічних заходів для запобігання умисним вбивствам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)112.025.2 + Х883.9(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318904 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Батиргареєва В. С. 
Кримінологічна характеристика та попередження розбоїв, поєднаних з проникненням у житло : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. С. Батиргареєва; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2002. - 20 c. - укp.

Вперше зроблено поглиблену кримінологічну характеристику розбою з проникненням у житло. Проаналізовано рівень, структуру, динаміку даних злочинних проявів, а також висловлено думку про види латентних розбоїв. Досліджено характерні способи підготовки, здійснення та приховування злочинцями фактів вчинення розбоїв з проникненням у житло. Розглянуто особистість розбійника, злочини якого поєднані з проникненням у житло, створено узагальнений, кримінологічний портрет розбійника кінця 1990-х рр. Запропоновано нову типологію його особистості, що базується на комплексному критерії та має практичну цінність. Зроблено спробу кримінологічного аналізу різних видів агресивної поведінки злочинців, які вчинили розбій з проникненням у житло. Узагальнено положення кримінологічної теорії про поняття та сутність причин, а також умов конкретного злочину. Грунтовно вивчено соціально-демографічні, правові, віктимологічні якості та риси потерпілих від розбоїв з проникненням у житло. Комплексно охарактеризовано роль потерпілого у генезисі злочинної поведінки винних, які вчинили дані розбої. Розроблено систему заходів з метою підвищення ефективності профілактики, запобігання та припинення розбоїв з проникненням у житло.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)116 + Х883.9(4Укр)71

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319499 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Литвиненко І. Л. 
Діяльність органів місцевого самоврядування по забезпеченню конституційних прав та свобод людини і громадянина : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.02 / І. Л. Литвиненко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Розкрито проблеми правового регулювання місця, ролі, функцій та повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Обговорено питання правового стану людини та громадянина як члена територіальної громади, доведено необхідність застосування дворівневої системи первинних суб'єктів місцевого самоврядування (територіальна громада як соціально-територіальна група та особистість як суб'єкт індивідуальних прав). Проаналізовано головні напрямки діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення громадянських, соціально-економічних, культурних та політичних прав людини та громадянина. Досліджено організаційно-правові форми та методи діяльності представницьких і виконавчих органів місцевого самоврядування у процесі забезпечення прав і свобод.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)-3 + Х819(4УКР)011.2-91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323342 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Харитонова Т. Є. 
Систематизація права у Візантійській імперії у першій половині VI ст. н.е. (систематизація Юстиніана) : Автореф. дис. канд. юрид. наук : 12.00.01 / Т. Є. Харитонова; Одес. нац. юрид. акад. - О., 2003. - 19 c. - укp.

Проведено аналіз передумов запровадження систематизації Юстиніана, серед яких специфічні соціально-економічні умови, існування східної гілки християнства, а також суб'єктивний фактор - харизматична особистість Юстиніана I. Зроблено висновок про існування у IV - VI ст. трьох джерел формування права Візантії: християнства, класичного римського права, греко-римського або ж візантійського права. Обгрунтовано, що Юстиніан I не ставив на меті створення єдиного законодавчого акту Corpus juris civilis, а прагнув створити Кодекс для практичного ужитку, Дигести - для забезпечення підвалин правосвідомості та правової культури, Інституції - для закладення фундаменту юридичної освіти. Проаналізовано значення систематизації Юстиніана для розвитку права, зокрема, для рецепції римського права у більш пізніх правових системах та як досвіду значної за масштабами і вдалої систематизації права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(0)44

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА327836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Яровий С. М. 
Організаційно-правове забезпечення виховної роботи в закладах освіти МВС України : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. М. Яровий; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2003. - 21 c. - укp.

Удосконалено визначення понять виховання курсантів і слухачів у відомчих закладах освіти, індивідуального виховного впливу на особистість слухача або курсанта та соціально-психологічного забезпечення виховного процесу у закладах відомчої освіти. Визначено правовий статус та основну мету, завдання та функції відділень виховної та соціально-психологічної діяльності, які належать до відповідних відділів роботи з персоналом органів внутрішніх справ. Розкрито розуміння форм і методів індивідуального впливу на особистість слухача або курсанта, наведено їх класифікацію. Проаналізовано роль та місце соціально-психологічного супроводження виховного процесу, що здійснюється у відомчих закладах освіти МВС України. Виявлено недоліки системи правового регулювання виховної роботи у закладах освіти органів внутрішніх справ. Наведено шляхи подальшого розвитку організаційно-управлінських відносин виховної роботи у відомчих закладах освіти. Вперше розроблено ряд конкретних пропозицій та рекомендацій, спрямованих на вдосконалення теоретико-правових засад і практики правового регулювання виховної роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01р3-0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323522 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Пономаренко Ю. Г. 
Кримінологічна характеристика та попередження злочинів у сфері незаконного наркообігу : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Ю. Г. Пономаренко; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2004. - 19 c. - укp.

Досліджено кримінологічну та кримінально-правову характеристику злочинів у сфері незаконного наркообігу, причини та умови вчинення наркозлочинів, особистість злочинця у цій сфері, запропоновано нову типологію зазначених злочинів, що базується на використанні комплексного критерію та може бути застосована у процесі діяльності правоохоронних органів. Розроблено систему заходів для підвищення ефективності профілактики, запобігання та припинення злочинів у сфері незаконного наркообігу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)712.3 + Х881.9(4УКР)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331521 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Бєлавіна Т. І. 
Соціальна дезадаптація молоді: чинники та умови / Т. І. Бєлавіна. - К. : ППНВ, 2004. - 140 c. - Бібліогр.: 78 назв. - укp.

Розкрито загальні проблеми соціальної дезадаптації молоді детермінованої соціальними та психологічними факторами. Проаналізовано теоретичні питання, пов'язані з умовами соціального становлення особистості. Розглянуто особливості конформуючого впливу соціальної депривації на особистість та інтерперсональні відносини.

Раскрыты общие проблемы социальной дезадаптации молодежи детерминированной социальными и психологическими факторами. Проанализированы теоретические вопросы, которые связаны с условиями социального становления личности. Рассмотрены особенности конформирующего влияния социальной депривации на личность и интерперсональные отношения.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*368 + Х883.9(4УКР)5 + Ю936.2-81

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА658233 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Парасюк В. М. 
Професійна етика слідчого органів внутрішніх справ : Навч. посіб. / В. М. Парасюк; Львів. ін-т внутр. справ при Нац. акад. внутр. справ України. - Л., 2004. - 68 c. - укp.

Розкрито зміст моральних норм у праві, охарактеризовано особистість слідчого органів внутрішніх справ. Розглянуто питання підвищення рівня професійної етики в кримінальному судочинстві. Проаналізовано особливості формування принципів використання професійно-етичних норм у слідчій діяльності. Наведено рекомендації практичного застосування етичних норм за умов різних реальних ситуацій з використанням норм суспільної моралі.

Раскрыто содержание моральных норм в праве, охарактеризованы особенности личности следователя органов внутренних дел. Рассмотрены вопросы повышения уровня профессиональной этики в уголовном делопроизводстве. Проанализированы особенности формирования принципов применения профессионально-этических норм в деятельности следователя. Приведены рекомендации практического применения этических норм в условиях различных реальных ситуаций с учетом норм общественной морали.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.023 я7 + Х891.9(4УКР)7-9 я73 + Ю752.1:Х.я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА651127 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Банчук М. В. 
Ідеологія та культура діяльності правозахисних органів України в контексті становлення громадянського суспільства (політологічний аналіз) : Автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.03 / М. В. Банчук; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. - К., 2004. - 19 c. - укp.

Відзначено, що демократичні процеси, що розгортаються за умов становлення громадянського суспільства, змінюють роль, призначення та загальну ідеологію діяльності правозахисних органів, які з засобів тиску на особистість, характерному тоталітарним суспільствам, поступово перетворюються в інститути її правової підтримки, забезпечення свободи життєздійснення у вільному суспільстві. Визначено напрямки трансформації ідеології та культури діяльності правозахисних органів: посилення відповідальності правозахисних органів перед особистістю, пом'якшення кримінальної політики та судової практики, демократизація правозахисних органів, грунтовний правовий супровід діяльності правозахисних органів, досягнення стабільності правового регулювання, можливість введення норм застосування звільнення від кримінальної відповідальності та покарання (звільнення від відбування покарання з випробуванням). Запропоновано тезу, що громадянське суспільство модернізує виховну та освітню політику і практику правозахисних органів, сприяє утвердженню в їх діяльності принципів: демократизації, толерантності, справедливості, полікультурності, ідеологічної неангажованості, відкритості. Наведено рекомендації щодо розширення та поглиблення зв'язків відповідних правозахисних органів з засобами масової інформації та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф036 + Ф054.3 + Ф055.22 + Х819(4УКР)112.01п + Х001.013

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Позіненко Ю. В. 
Роль саморегуляції в оптимізації професійної діяльності працівників правосуддя : Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Ю. В. Позіненко; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2004. - 20 c. - укp.

Визначено залежність застосування певних методів саморегуляції від особистісних особливостей працівників суду. Виділено чотири психологічні типи саморегуляції психічних станів: інтровертовано-інтернальний, інтровертовано-екстернальний, екстровертовано-інтернальний, екстровертовано-екстернальний. Доведено, що працівники суду з екстровертовано-інтернальним типом саморегуляції психічних станів мають найкращі результати виробничої діяльності. Встановлено, що однією з причин, які визначають рівень професійної успішності працівників суду, є мотивоване, цілеспрямоване застосування способів саморегуляції психічних станів. Підкреслено, що завдяки засвоєнню та свідомому застосуванню прийомів саморегуляції психічних станів працівники суду можуть оптимізувати та підвищити ефективність своєї професійної діяльності, інтенсифікувати здійснення самоактуалізації та оптимально реалізуватися як особистість.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.294-355.2 + Х891.9(4УКР)1 п

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340237 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Ягунов Д. В. 
Державне управління пенітенціарною системою України: механізми ресоціалізації засуджених : Автореф. дис... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Д. В. Ягунов; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - О., 2004. - 20 c. - укp.

Розглянуто соціальні та правові аспекти проблеми ресоціалізації засуджених, які відбули та відбувають покарання. Визначено зміст поняття пенітенціарної системи України, охарактеризовано її складові. Запропоновано новий підхід щодо вивчення та періодизації історичного розвитку вітчизняної пенітенціарної системи. Проаналізовано специфіку функціонування в'язниці як тотальної інституції. Визначено фактори, які впливають на особистість у процесі відбуття кримінального покарання в установах пенітенціарної системи. Досліджено досвід зарубіжних країн у сфері надання соціальних послуг засудженим. Запропоновано шляхи реформування пенітенціарної системи України щодо надання ресоціалізації засуджених статусу комплексного напрямку державної соціальної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)01 + Х884.9(4УКР)18

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334218 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


17.
Байлов А. В. 
Кримінальна відповідальність за посягання на життя та здоров'я особи, вчинені в стані сильного душевного хвилювання : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. В. Байлов; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2004. - 19 c. - укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження проблем кримінальної відповідальності за посягання на життя та здоров'я особи, вчинені у стані душевого хвилювання за кримінальним правом України. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки складів злочинів, передбачених ст. 116, 123 КК. Розкрито суть поняття "сильне душевне хвилювання", здійснено співвідношення понять "сильне душевне хвилювання" і "фізіологічний афект", запропоновано у ст. 116, 123 КК термін "сильне душевне хвилювання" замінити терміном "фізіологічний афект". Досліджено підстави та причини виникнення фізіологічного афекту. Охарактеризовано особистість потерпілого й особи, яка вчинила посягання на життя та здоров'я особи у стані сильного душевного хвилювання. На підставі одержаних результатів розроблено науково обгрунтовані пропозиції з метою вдосконалення кримінального законодавства України, яке передбачає відповідальність за посягання на життя та здоров'я особи, вчинені у стані сильного душевного хвилювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.025.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334918 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


18.
Барко В. І. 
Управління персоналом органів внутрішніх справ (психолого-педагогічний аспект) : Навч. посіб. / В. І. Барко, Ю. Б. Ірхін, Д. Й. Никифорчук, П. П. Підюков. - К. : КЮІ, 2005. - 244 c. - Бібліогр.: с. 241-242. - укp.

Наведено теоретичні підходи до управління органами внутрішніх справ, сучасні концепції управління, безперервного навчання та розвитку персоналу ОВС. Розкрито суть понять мотиву, групи та групової динаміки, керівництва та лідерства в системі управління, висвітлено шляхи розвитку та корекції професійної мотивації персоналу. Описано методи впливу на особистість у системі управління, показано роль керівника у створенні сприятливого соціально-психологічного клімату, профілактиці та подоланні конфліктів.

Приведены теоретические подходы к управлению органами внутренних дел, современные концепции управления, беспрерывного обучения и развития персонала ОВД. Раскрыта сущность понятий мотива, группы и групповой динамики, руководства и лидерства в системе управления, освещены пути развития и коррекции профессиональной мотивации персонала. Описаны методы влияния на личность в данной сфере, показана роль руководителя в создании благоприятного социально-психологического климата, профилактике и преодолении конфликтов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.189:Х.я7 + Х819(4УКР)112.011.22 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА669341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Сергієнко Н. П. 
Психолого-правові засади формування особистості майбутніх працівників ОВС у процесі професійної підготовки : Автореф. дис... канд. психол. наук / Н. П. Сергієнко; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2005. - 19 c. - укp.

Розглянуто вплив чинників учбово-службової діяльності курсантів вищих навчальних закладів МВС України на особистісні якості та можливість їх корекції. Запропоновано розподіл факторів, які викликають негативні зміни у психіці курсантів, на об'єктивні (умови життя, навчання, служби) та суб'єктивні (особливості сприйняття курсантами стресогенних чинників) фактори. Показано залежність фізичного здоров'я від психічного, встановлено негативний вплив на особистість курсантів правової регламентації. За допомогою методів психокорекції встановлено можливість зменшення негативного впливу на психіку курсантів стресогенних чинників та забезпечення оптимізації формування їх особистості у процесі професійної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.22 + Ю937-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345393 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Батиргареєва В. С. 
Протидія організованій злочинності у сфері торгівлі людьми : Моногр. / В. С. Батиргареєва, Д. О. Гармаш, О. М. Лемешко, В. І. Борисов, Н. О. Гуторова; Ін-т вивч. пробл. злочинності Акад. прав. наук України. - Х. : Одіссей, 2005. - 288 c. - укp.

Здійснено комплексне дослідження кримінально-правових та кримінологічних аспектів організованої злочинності у сфері торгівлі людьми. Проведено юридичний аналіз даного злочину. Описано історію заборони та протидії "білому рабству", зокрема, його організованим формам. Розкрито сутність поняття "особистість злочинця", висвітлено особливості потерпілих, охарактеризовано причини та умови існування даного явища.

Осуществлено комплексное исследование криминально-правовых и криминалогических аспектов организованной преступности в сфере торговли людьми. Проведен юридический анализ данного преступления. Описана история запрета и противодействия "белому рабству", в частности, его организованным формам. Раскрыта сущность понятия "личность преступника", освещены особенности пострадавших, охарактеризованы причины и условия существования данного явления.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2 + Х881.9(4УКР)113.401.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА674800 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського