Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (15)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Р514.0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Губин Н. В. 
Судебно-медицинская экспертиза множественного геморрагического саркоматоза кожи при синдроме приобретенного иммунодефицита / Н. В. Губин, Н. С. Завгородняя // Буков. мед. вісн.. - 2013. - 17, № 3. - С. 51-53. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Проведен анализ проблемы возникновения множественного геморрагического саркоматоза при синдроме приобретенного иммунодефицита на современном этапе. Приведен случай собственного наблюдения саркомы Калоши из практики при судебно-медицинской экспертизе. Определены особенности судебно-медицинской диагностики данной патологии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.0 + Р569.60 + Р811.3 + Х893.9(4УКР)413.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

2.
Жилка Н. Я. 
Організація паліативної допомоги ВІЛ-інфікованим пацієнтам (лекція) / Н. Я. Жилка, Л. М. Синчук, А. В. Кудря // Реабілітація та паліатив. медицина. - 2017. - № 1/2. - С. 115-119. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Паліативна допомога є складним медико-соціальним процесом, який вимагає нормативно-правового регулювання, сучасних медичних знань, соціальної допомоги, спеціальної підготовки як спеціалістів, так і родини пацієнта. Розглянуто проблеми організації паліативної допомоги, у тому числі ВІЛ-інфікованим пацієнтам, та окремі її складові.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.0-5 + Х819(4УКР)14-8 + Р11(4УКР)285.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

3.
Лучинська О. В. 
Взаємодія з громадськістю в системі державного управління у сфері протидії ВІЛ / СНІДУ в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. В. Лучинська; Національна академія державного управління при Президентові України. - Одеса, 2018. - 20 c. - укp.

Запропоновано вирішення актуального наукового завдання, що полягає в обґрунтуванні теоретичних положень і наданні практичних рекомендацій щодо поліпшення взаємодії держави з громадськістю у сфері протидії ВІЛ / СНІДу в Україні. Розроблено функціонально-організаційну модель інтеграції інститутів громадянського суспільства у сфері протидії ВІЛ / СНІДу в умовах децентралізації управління, яка структурно передбачає розподіл форм і методів профілактичної роботи на засадах диверсифікації пакету послуг між суб'єктами державно-громадської взаємодії. Складовими даної моделі є види допомоги й умови впровадження, а центральним об'єктом управлінського впливу в діяльності сімейних лікарів як представників державного сектору та громадських організацій на рівні територіальної громади виступає сім'я. Удосконалено понятійно-категорійний апарат державного управління на основі введення в обіг поняття "державно-громадська взаємодія у сфері протидії ВІЛ / СНІДу". Структуризовано стратегічні напрями удосконалення механізмів державно-громадської взаємодії у сфері протидії ВІЛ / СНІДу в Україні, зокрема в частині нормативно-правового забезпечення, інституційного й інформаційного забезпечення в умовах децентралізації управління. Окреслено потребу в подальшому удосконаленні нормативно-правового забезпечення державно-громадської співпраці у сфері протидії ВІЛ / СНІДу в Україні, якісних змінах у змісті законодавчих актів, загостренні уваги на соціальній спрямованості та підвищенні відповідальності, поглибленні міжгалузевої взаємодії, розширенні співпраці з організаціями громадянського суспільства та міжнародною спільнотою. Обґрунтовано роль громадського сектору щодо протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу на основі ідентифікації його загальних і спеціальних функцій управління; виокремлення пріоритетних форм, рівнів та етапів взаємодії. Проаналізовано зарубіжні моделі співробітництва між державними та недержавними організаціями у сфері протидії ВІЛ / СНІДу, встановлено пріоритетні напрями імплементації їх актуальних складових у національну модель державно-громадської взаємодії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14 + Р514.0 + Р11(4УКР)285.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435365 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Попередження стигми та дискримінації щодо ВІЛ-інфікованих військовослужбовців Збройних Сил України : навч. посіб. / С. Л. Литовка, О. М. Іванько, Ю. М. Депутат, І. В. Огороднійчук, А. А. Кожокару; Командування медичних сил Збройних сил України, Українська військово-медична академія. - Київ : Да Вінчі, 2022. - 143 c. - Бібліогр. в підрядк. прим. - укp.

Розглянуто стигматизація і дискримінація як найважливіші й найпоширеніші проблеми, з якими стикаються ВІЛ-позитивні та хворі на СНІД люди, в тому числі військовослужбовці. Містить рекомендації медичним працівникам щодо запобігання та протидії дискримінації ВІЛ-інфікованих військовослужбовців з урахуванням специфіки їхньої діяльності. Розглянуто особливості міжнародного законодавства з питань подолання стигми та дискримінації людей, які живуть із ВІЛ (ЛЖВ). Досліджено особливості епідемічного процесу ВІЛ-інфекції і СНІДу серед військовослужбовців Збройних Сил України. Увагу приділено алгоритмам обстеження на ВІЛ-інфекцію з використанням швидких (експрес) тестів для виявлення антитіл до ВІЛ ½.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14-3 я73 + С5*333.81 я73 + Р514.0 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського